Zasílat naše akce >
Jméno: Heslo:
 přihlásit založit účet 

Vedoucí tábora pro rodiče s dětmi

Vedoucí tábora pro rodiče s dětmi – Zimní tábory pro rodiče s dětmiLetní tábory pro rodiče s dětmi – jsou buď tvořivé a nadšené maminky, které pro děti (včetně svých vlastních) rády připravují zábavný program nebo tvořivé a nadšené studentky pedagogických škol překypující nadšením a energií pro práci s dětmi.

 

hana-hemerkova-nahled

Ing. Hana Hemerková

Jsem maminka dvou chlapců. Vystudovala jsem gymnázium a následně vysokou školu ekonomického směru, obor marketing a management. Po mateřské dovolené jsem se vrátila do nákupu potravin jedné nadnárodní společnosti. V rámci mateřské dovolené jsem pracovala v neziskové organizaci se sídlem na Praze 3. Mým úkolem byla propagace a také fundraising. Jako dítě jsem jezdila každý rok na letní i zimní tábory, ve starším věku také jako praktikantka a vedoucí. Také jsem jako klient byla na dvou táborech pro rodiče s dětmi. Velmi ráda organizuji a zařizuji a to mne přivedlo na myšlenku zorganizovat také letní tábor pro rodiče a děti s vedoucími, které mám ráda.

 

miru-cerna-nahled

Mgr. Miroslava Černá

Jsem maminka tří chlapců. Vystudovala jsem střední a vysokou pedagogickou školu – obor učitelství pro I. stupeň. Při studiích jsem učila na základní umělecké škole tanečky. Pracuji jako učitelka prvního stupně na ZŠ na Praze 3. V rámci své mateřské dovolené jsem pracovala v jednom pražském rodinném a kulturním centru, kde jsem vedla školičku pro malé děti, cvičení pro rodiče s dětmi a dramaťáček. Připravuji zde také různé akce (masopust, velikonoce, vynášení Morany, drakiáda, atd.). Ráda hraji divadlo pro i s dětmi. Na táboře pro rodiče s dětmi jsem byla již třikrát jako vedoucí.

 

zuzka-sadilkova-nahled

Zuzana Sadílková

Jsem maminka dvou dětí. Absolvovala jsem gymnázium a VOŠ obor diplomovaný fyzioterapeut. V jednom pražském rodinném a kulturním centru pracuji jako lektorka pohybových kurzů. Jsem nadšená aktivní i pasivní sportovkyně, dříve jsem závodně plavala, vedla jsem plavecké kurzy, věnovala se začínajícím akvabelám a jako dobrovolnice jsem pomáhala postiženým plavcům. Mám ráda všechny sporty, např. fotbal, atletiku nebo lyžování. Ve volném čase se věnuji dětem a také mám ráda hudbu, literaturu a film.

 

klara-haberhauerova-nahled

Klára Haberhauerová

Vystudovala jsem gymnázium s esteticko-výchovným zaměřením, obor výtvarná výchova a následně nástavbové studium v Praze se zaměřením na oděvní tvorbu. Pracovala jsem v oblasti reklamy a marketingu vice jak 8 let. Při rodičovské dovolené jsem vedla výtvarné kurzy pro děti předškolního věku. Ve volném čase se již od dětství zabývám nejrůznějšími výtvarnými technikami a společně se svými dětmi ve věku 4 a 6,5let ráda kreslím, maluji, vystřihuji a vyrábím z nejrůznějších materiálů. V současné době pracuji v soukromé školce a navrhuji a šiji dětskou módu pod značkou habika. Na tábor pro rodiče a děti jedu jako vedoucí již po třetí.

 

katka-rudisova-nahled

Kateřina Rudišová

Mám vystudovanou VŠE, při které jsem zároveň získala vysvědčení o pedagogické způsobilosti. Učila jsem na středních školách nejprve ekonomické předměty a matematiku, pak po získání potřebné kvalifikace (státní jazyková zkouška, mezinárodní zkoušky FCE, CAE) jsem začala vyučovat anglický jazyk. V současné době pracuji jako lektorka AJ. Vyučuji ve firmách a učím také děti v jazykové škole Rybička. Několik let jsem rovněž vedla cvičení rodičů s dětmi pro studio D-FIT Jidáš. Ráda sportuji např. cyklistika, lyžování, volejbal, tenis atd..

 

kiki-rudisova-nahled

Kikča Rudišová

Studuji pátým rokem Rakouské gymnázium a na tábor jedu jako praktikantka. Mezi moje záliby patří sport (především lyžování a volejbal), hudba, čtení, vaření. V Praze pracuji jako dobrovolnice v rodinném a kulturním centru a v zimě učím děti v lyžařské školce. Od 10 let jsem jezdila na anglický tábor, od 15 let jezdím jako praktikantka na několik různých táborů.

 

martin-nahled

Matin Šulc

Mám vystudované Rakouské gymnázium v Praze. Na tábor jedu podruhé, aby byl mezi vedoucími i nějaký chlap :-) Baví mě sport, počítače a mezi záliby bych zařadil i hudbu.

 

zuzana_fischerova-nahled

Zuzana Fischerová

Zuzka je absolventka gymnázia a v současnosti studuje Učitelství pro 1.stupeň ZŠ se specializací na anglický jazyk na Pedagogické fakultě v Praze. Zuzka s námi byla několikrát na táboře jako účastník, poté jako praktikantka i oddílová vedoucí a letos se přesouvá do vedení táborů. Má zkušenosti s různými turnusy dětských táborů a jezdí i na tábory pro rodiče s dětmi (TRDy), je hlavaska jejich 4. turnusu. Ve volném čase ráda jezdí na kole, tančí nebo hraje na kytaru.

 

volfova_iva_trd4-nahled

Iva Volfová

Vystudovala jsem gymnázium a nyní studuji v 1. ročníku Lékařské fakulty UK. Mám ráda výlety do přírody, jízdu na kole a snowboardu, četbu knih, hudbu, vaření, seznamování se s novými lidmi a cestování.

 

stambergova_bara_trd4-nahled

Bára Štambergová

Studuji třetím rokem Přírodovědeckou fakultu UK – obor Biologie a geografie se zaměřením na vzdělávání. Mezi mé záliby patří sport (především kolo a in-line brusle), příroda, čtení a hudba. Mám zkušenosti s hlídáním malých dětí a s organizací ŠvP.

 

bila_lucie_trd4-nahled

Lucka Bílá

Lucka je velmi milá, usměvavá a kamarádská dívka, která má moc ráda děti. Maturovala na Střední pedagogické škole v Berouně, takže má již bohaté zkušenosti s předškolními dětmi. Nyní studuje učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě v Praze. Ráda zpívá, tančí, jakkoliv výtvarně tvoří a vymýšlí dětem zábavný program. Nejraději čte dětem pohádky. Už teď se těší na táborové léto plné zábavy. Potkat se s ní můžete na LBH1 a TRD4.

 

matejka_luka_trd4-nahled

Lukáš Matějka

Lukáš je sportovně založený kluk, který se intenzivně věnuje bojovému umění Taekwon-Do, kterého je také trenérem. Mezi jeho další oblíbené sportovní aktivity patří jízda na kole a plavání. Pro svůj zájem o přírodní vědy si po všeobecném gymnáziu vybral ke studiu 1.lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde studuje prvním rokem obor Všeobecné lékařství. V loňském roce byl mezi dětmi na táboře velmi oblíben hlavně pro svou schopnost kdykoliv děti rozesmát a pobavit. Letos v létě se s ním můžete potkat na LBH 1 a TRDu 4.

 

vernerova_hana_trd4-nahled

Hanka Vernerová

Hanka je studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, oboru učitelství pro I. stupeň ZŠ se specializací dramatická výchova. V současné době také učí matematiku na 2. stupni ZŠ Montessori a vede florbalový kroužek. S dětmi tráví čas na školách v přírodě a loni se poprvé účastnila TRDu. Ve volném čase ráda čte, kouká na filmy nebo sportuje.

 

marketa_vojtekova-nahled

Markéta Vojteková

Maturovala jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní studuji druhým rokem Učitelství pro 1.st.ZŠ na Pedagogické fakultě v Praze. Mám ráda hudbu, tanec, relaxaci a procházky v přírodě. Hraji na zobcovou flétnu, příčnou flétnu a klavír. Ze sportů nejraději lyžuji, plavu, jezdím na kole a na in-line bruslích. Potkat se můžeme na zimním táboře pro rodiče s dětmi 3.
 lenka_krausova-nahled

Lenka Krausová

Jsem maminka dvou dětí. Absolvovala jsem gymnázium, později při zaměstnání vysokou školu ekonomického zaměření. Od dětství jsme byla členkou turistického oddílu, později jednou z jeho vedoucích. Protože moje maminka je učitelka prvního stupně, od střední školy jsem se často jako doprovod/dozor účastnila škol v přírodě, školních výletů a podobných akcí. Volný čas trávím s rodinou, jsem aktivní běžkyně, mám ráda pěší výlety, zejména po horách, cyklovýlety, historii, literaturu.

 

Jana Líšťanská

Letos poprvé ji můžete potkat na TRD Kytlice 3, jako vedoucí. V předchozích několika letech byla se svou dcerou a synem na straně druhé, jako nadšení účastníci. Ráda peče, vaří, pěstuje pestrou škálu letniček, chová straky, jež s úspěchem učí mluvit. Své nápady v podobě karnevalových masek a převleků ráda zúročí na jakékoliv oslavě, svatbě, dětském táboře či silvestrovké párty. Přátelskost a obětavost ji rozhodně nechybí.

 

Mgr. Soňa Jarošová

Absolventka PF UJEP v Ústí nad Labem - Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. V současné době na rodičovské dovolené se svým druhým dítkem, synem Davidem. Již po čtvrté se zúčastní TRD v Kytlici, letos TRD Kytlice 3, jako jedna z vedoucích. Má ráda práci na zahradě, turistiku po vlasti české, sportovní a výtvarné aktivity nejen s dětmi. Je usměvavá, kreativní, rozhodně nezkazí žádnou legraci..

 

Bára Procházková

Maminka dvou synů, se kterými se od roku 2012 účastní TRD v Kytlici. V letošním roce jako nováček v roli vedoucí - TRD Kytlice 3. Často a ráda organizuje výlety, oslavy s bohatým a vtipným programem. Ve volném čase nepohrdne knihou s napínavou zápletkou. Se svým přirozeným přístupem a veselou povahou děti nikdy nezklame.

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5