';

První tábor, 1. turnus 30. 6. - 5. 7. 2019

Unikátní týdenní letní dětský tábor pro táborové nováčky. Táborový program přizpůsoben délce pobytu a věku dětí (5 - 9 let). Připravili jsme 8 turnusů.

První tábory jsou klasické letní dětské minitábory pro začínající táborníky se zkrácenou – týdenní – délkou. Tyto minitábory jsou určeny pro začínající táborníky, u kterých mají rodiče obavu, že by delší tábor děti nezvládly nebo nezvládly s radostí. V letošním roce jsme pro Vás připravili 8 turnusů.

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

Termín:30. 6. - 5. 7. 2019
Cena:2999 Kč
Věk dětí:od 5 do 9 let
volno
Areál tábora:

První táborové zážitky a zkušenosti čekají právě na vaše děti :-)
  

Letos jsme pro vás připravili 8 turnusů v ABCD Sport Hotelu v Kořenově v Jizerských horách.

Adresa tábora:

ABCD Sport Hotel
Kořenov 746
468 49 Kořenov 

ABCD Sport Hotel

ABCD SportHotel je ubytovacím zařízením sportovně turistického charakteru, které je určené zejména pro skupinovou rekreaci a skupinové akce. Hotel se nachází v malebném prostředí horské obce Kořenov na rozhraní Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory a Krkonošského národního parku.

K táborovým hrám budeme využít terasu s venkovním grilem a přilehlou zahradu. Pro hry v přírodě lze využít vlastní zalesněný pozemek.

V přízemí hotelu se nachází prostorná jídelna s krbem a barem, kterou lze mimo dobu podávání stravy využít dle individuálních potřeb ubytovaných jako společenskou místnost, učebnu apod. 

   

Ubytování:

Ubytování ve dvou, tří, čtyř a šestilůžkových pokojích, ve vícelůžkových pokojích jsou palandy, na všech pokojích jsou umyvadla. Sociální zařízení (sprchy, WC) v každém patře.

 

Strava: 

Stravování je zajištěno formou plné penze (5x denně), splňuje táborové standardy a je přizpůsobeno dětem, celodenní pitný režim je rovněž k dispozici v jídelně. Snídaně je formou "švédských stolů". Obědy se skládají z polévky a hlavního chodu.

Doprava je individuální. Příjezd dětí na tábor si naplánujte v neděli mezi 15:00 a 16:00 hodinou. Stravovat se začínají večeří a končí v pátek odpolední svačinou. Děti je možné  si vyzvednout v pátek po odpolední svačině tj. mezi 15:00 - 17:00 hodinou (V případě, že si své dítě potřebujete vyzvednout později, je toto potřeba domluvit individuálně s hlavním vedoucím tábora cca 1 měsíc před začátkem jeho konání).

Nabízíme vám také možnost nechat vaše dítě na táboře až do sobotního oběda, za příplatek 500,- Kč viz příplatková služba: "Ubytování na jednu noc (z pátka na sobotu), vč. stravování a dozoru". Tato služba je vhodná pro vytížené rodiče, kteří by nestihli své děti vyzvednout v pátek odpoledne.

 

 

Program tábora:
 • Celotáborová hra, dobrodružství a zážitky
 • Oddílová činnost, zkušení vedoucí
 • Soutěže a hry
 • Diskotéky pro nejmenší
 • Táboráky, výlety
   
 • Letní sporty pro nejmenší
 • Další prima letní zábava

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích často studentek pedagogických škol. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let, baví je činnost s malými dětmi. Pracovníci vedení táborů, oddíloví vedoucí a profesionální zdravotníci s dlouholetou praxí a odbornou akreditací MŠMT. Všichni naši výchovní pracovníci splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o vedoucích tohoto tábora dozvíte zde.

Hlavní vedoucí: bude upřesněno

 

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 2.999,– Kč.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje dopravu na tábor a zpět! 

Cena nezahrnuje bezlepkovou dietu.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • USB flash disk s táborovými fotkami ………............ 150,– Kč
 • Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)). Lze objednat jen u přihlášek do 15. 5. .....................200,– Kč
 • Pojištění storno poplatků .......................150,– Kč (Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy – část F, G, A, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko.)
 • Výlet do aquaparku ....................400,– Kč (doprava vlastním busem, vstupné, dozor) 
 • Prodloužení Prvního a Týdenní tábora o 1 den, t.j. z pátka do soboty (ubytování, vč. stravování a dozoru)......500,-- Kč

pozn.: do aquaparku jde obvykle většina dětí

Doprava:

Doprava na tábor i z tábora je vlastní!

Adresa tábora:

ABCD Sport Hotel
Kořenov 746
468 49 Kořenov 

Jak najít tábor: Z Prahy po D10, směr Turnov. Ve směru od Tanvaldu odbočte vpravo asi 300 m od čerpací stanice v Kořenově, odbočka označena ABCD SportHotel

Mapa cesty z Prahy:

 

Dokumenty:

Při příjezdu na tábor se odevzdává:

Dále můžete odevzdat kapesné a nadepsané pohledy určené k rozdávání dětem.

Seznam doporučených věcí naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci neručíme.