Zasílat naše akce >
Jméno: Heslo:
 přihlásit založit účet 

První tábor, 3. turnus 16. - 21. 7. 2017

Unikátní týdenní letní dětský tábor pro táborové nováčky. Táborový program přizpůsoben délce pobytu a věku dětí (5-9 let). Připravili jsme 7 turnusů.

První tábory jsou klasické letní dětské minitábory pro začínající táborníky se zkrácenou – týdenní – délkou. Tyto minitábory jsou určeny pro začínající táborníky, u kterých mají rodiče obavu, že by delší tábor děti nezvládly nebo nezvládly s radostí. V letošním roce jsme pro Vás připravili 7 turnusů.

Termín:16. - 21. 7. 2017
Cena:2799 Kč
Věk dětí:od 5 do 9 let
ukončeno
Areál tábora:

První tábory jsou klasické letní dětské minitábory pro začínající táborníky se zkrácenou – týdenní – délkou. Tyto minitábory jsou určeny pro začínající táborníky, u kterých mají rodiče obavu, že by delší tábor děti nezvládly nebo nezvládly s radostí.

Letos jsme pro vás připravili 7 turnusů v rodinném penzionu U Vaňáčů, Štědronín. 

Penzion U Vaňáčů je rodinný penzion, který se nachází u Orlické přehrady v krásné jihočeské krajině uprostřed lesů, 600 m od řeky Otavy a 4 km od hradu Zvíkov, ve vesničce Štědronín.

Ubytování:

Děti budou ubytovány v pokojích ve zděném penzionu s vlastním sociálním zařízením nebo se společným sociálním zařízením na patře. Pokoje jsou pro 2-6 dětí. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky, věšáčky. V areálu je dále k dispozici hřiště a bazén.

Příjezd dětí na tábor  si naplánujte v neděli mezi 15,00 a 16,00 hodinou. Stravovat se začínají večeří a končí v neděli odpolední svačinou. Děti je možné  si vyzvednout v pátek po odpolední svačině tj. mezi 15,00 - 17,00 hodinou. Pokud byste měli zájem nechat dítě na táboře až do sobotního oběda, tak je to možné za příplatek 500,- viz příplatková služba - "Ubytování na jednu noc se snídaní a svačinou (z pátka na sobotu)".

Strava: plná penze 5x denně a celodenní pitný režim.

Adresa tábora:

Penzion U Vaňáčů
Štědronín 9
397 01 Písek

 

 

 Na Prvních a Týdenních táborech máte možnost si pobýt s dětmi v penzionu, kde trávili nebo budou trávit svůj týdenní pobyt. Možnost tohoto ubytování prorodiče či sourozence je možný jen o víkendech (z pátka na sobotu a ze soboty na neděli). V případě dalších dotazů nás kontaktujte. Cena je 500,-  za 1 osobu na jednu noc a je s plnou penzí. 

 

Program tábora:
 • Celotáborová hra, dobrodružství a zážitky
 • Oddílová činnost, zkušení vedoucí

 • Soutěže a hry
 • Diskotéky pro nejmenší
 • Koupání v bazénu

 • Táboráky, výlety

 • Letní sporty pro nejmenší
 • Další prima letní zábava

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích často studentek pedagogických škol. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let, baví je činnost s malými dětmi. Pracovníci vedení táborů, oddíloví vedoucí a profesionální zdravotníci s dlouholetou praxí a odbornou akreditací MŠMT. Všichni naši výchovní pracovníci splňují vysoké nároky týkající se zkušenosti, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o vedoucích tohoto tábora dozvíte zde.

Hlavní vedoucí: Míša Vančová

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 2.799,– Kč.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje dopravu na tábor a zpět! 

Cena nezahrnuje bezlepkovou dietu.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • CD s táborovými fotkami ………............ 100,– Kč
 • Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)). Lze objednat jen u přihlášek, které jsou zaregistrovány měsíc před zahájením prvního tábora v sezoně (letní/zimní) .....................200,– Kč
 • Pojištění storno poplatků .......................150,– Kč (Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy – část F, G, A, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko.)
 • Projížďka na koni (vedeném instruktorem) ............. 150,– Kč
 • Výlet do aquaparku ....................400,– Kč 
 • Ubytování na jednu noc na víkend (z pátka na sobotu)..........500,- / 1 osoba - Prodloužení tábora o 1 den z pátka do soboty (ideální pro vytížené rodiče, kteří by to v pátek odpoledne nestihli). O děti se postarají naši vedoucí, vč. programu. Stravování bude v sobotu končit dopolední svačinou a obědovým balíčkem na cestu.


 

Doprava:

Doprava na tábor i z tábora je vlastní!

Adresa tábora:

Penzion U Vaňáčů
Štědronín 9
397 01 Písek

Jak najít tábor:

Mapa cesty z Prahy:

Dokumenty:

Při příjezdu na tábor se odevzdává:

Dále můžete odevzdat  kapesné a nadepsané pohledy určené k rozdávání dětem.

Seznam doporučených věcí naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci neručíme.