Zasílat naše akce >
Jméno: Heslo:
 přihlásit založit účet 

Tábor pro rodiče s dětmi Trnávka 2 2017

Táborový program pro rodiče s dětmi

TÁBORY PRO RODIČE S DĚTMI jsou speciální tábory určené pro rodiče a děti se skutečným „táborovým“ programem pro nejmenší táborníky, hrami, soutěžemi, zájmovými kroužky, bojovkami, diskohrátky a karnevalem.

Tábory pro rodiče s dětmi (neboli TRDy) jsou:

  • speciální letní tábory určené pro rodiče a jejich děti, bez věkového omezení (většina dětí je však předškolního věku),
  • jedinečné tábory, zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti i dospělé,
  • velice oblíbené u současných rodičů,
  • tábory, kde na programu jsou společné soutěže a hry, celodenní výlet, koupání, sportovní aktivity, karneval a různé kroužky. Program je doplněn výtvarnými a rukodělnými dílničkami jak pro děti, tak pro rodiče. Účast rodičů na hrách je dobrovolná.
  • Příjezd si, prosím, naplánujte vždy v neděli v dopoledních hodinách. Společným obědem bude každý náš TRD zahájen a my se na Vás budeme velmi těšit.

Podmínkou nástupu na tábor je odevzdání Bezinfekčnosti, kterou vyplňují rodiče za děti i za sebe. 

Reportáže z táborů pro rodiče s dětmi 2016 najdete zde.

Účastníci:

Rodiče a jejich děti, t.j. nejméně 1 zákonný zástupce + 1 a více dětí. Tábor je plánován pro cca 18 rodin.

Tábor není omezen žádnou věkovou hranicí, nicméně většina dětí bude předškolního věku

Termín:9. - 15. 7. 2017
Cena:2499 Kč
Věk dětí:Neomezeno
ukončeno
Areál tábora:

Rekreační středisko Trnávka leží v krásné lesnaté oblasti Českomoravské vrchoviny mezi obcemi Červená Řečice a Želiv v okrese Pelhřimov, na břehu vodního díla Trnávka, v nadmořské výšce 422 m nad mořem. 

RS Trnávka je příjemné a udržované táborové středisko s dlouhou tradicí. V RS se nachází hlavní budova - hotel, velká chata s několika pokoji - okál a chatičky (nebudou pro naši skupinu).

GPS: 49°31'1.868"N, 15°12'29.161"E

Ubytování:

K DISPOZICI JIŽ JEN UBYTOVÁNÍ NA POKOJÍCH V HLAVNÍ BUDOVĚ 

  1.  pokoj v hlavní budově  - pokoje v hlavní budově jsou prostorné,  příjemně a účelně zařízené s vlastní koupelnou a WC,
  2.  pokoj v chatě (okálu) - pokoje v chatách jsou příjemně a účelně zařízené, výhodou (oproti chatkám v jiných střediscích) je zde koupelna a WC přímo v chatě, společné vždy pro dva pokoje.

  

Pokoje ani okály nejsou vybaveny ručníky, proto vám doporučujeme vzít si s sebou dostatečné množství ručníků a osušek.

Strava:

Stravu nabízíme formou plné penze (5x denně) pro děti i dospělé. Při snídani si každý vybere z nabídky švédských stolů, dále následuje dopolední svačina, v poledne oběd (jednotné menu), který se skládá z polévky a hlavního chodu, dále odpolední svačina a večer večeře (také jednotné menu). Pitný režim v podobě čaje či ovocného sirupu je k dispozici v průběhu celého dne.

Strava odpovídá standardům dětských táborů. 

Nabídka služeb:

V RS najdeme hotel - hlavní budova (celá pro náš tábor), kde se nachází jídelna a bar s terasou, tělocvična, klubovna a pokoje.

Dále jsou zde chaty (okály s několika pokoji) a venkovním krbem. 

V areálu se dále nachází dětské hřiště s trampolínou, venkovní sportovní hřiště s umělým povrchem, ohniště. 

Okolí:

Dominantou turisticky navštěvované lokality, kromě soustavy vodních děl na řece Želivce, která je vyhledávána jako houbařský a rybářský ráj, je také premonstrátský klášter a Trčkův hrad v obci Želiv.

Centrem je starobylé město Pelhřimov s množstvím architektonicky cenných staveb a romantickou atmosférou. Díky Muzeu rekordů a kuriozit se město dostalo do širokého podvědomí lidí nejen v České republice.

Další významné město Vysočiny je Jihlava, kde mohou turisté navštívit zoologickou zahradu.

Pro zájemce o přírodu nabízí Vysočina nepřeberné množství turistických cest, včetně přírodního unikátu Chýnovských jeskyní. 

turistická mapa okolí tábora

 

Program tábora:

Celotáborová hra: VODNICKÉ POHÁDKY - vodníci, hastrmani a rusalky vás zvou do svého světa plného her a kouzel

Tým vedoucích našich letních táborů pro vás připravil pestrý táborový program. Děti jsou rozděleny do skupinek s přihlédnutím k individuálním přáním rodičů (např. sourozenci a kamarádi společně). Každé skupině je přiřazen jeden vedoucí, který děti provází programem. Tímto způsobem se děti seznámí s režimem skutečných táborů, kde každý oddíl má svého oddílového vedoucího.

Během dopoledne mohou děti navštívit připravené workshopy. Z nabídky vybíráme například výtvarnou dílnu, hudební kroužek, sportovní hry a hry na hřišti, přírodovědný kroužek, kde se děti naučí poznávat přírodu nebo si zahrají hry v lese. Zaměření workshopů se může na jednotlivých turnusech lišit podle zkušeností našich vedoucích.

Po poledním klidu bývá na programu etapová hra, která je součastí celotáborové hry, jejíž téma se prolíná celým chodem tábora. Dále na vás čeká karneval, sportovní klání, hry v přírodě, vycházky do okolí, v horkých dnech je zde možnost koupání ve vodní nádrži, která se nachází přímo v areálu tábora. Během pobytu se také koná táborák a s ním spojené opékání buřtů. Před spaním probíhá tradiční promítání večerníčku.

Ke správnému táboru patří také noční bojovka. Proto i pro naše účastníky máme připravenou večerní bojovovou hru. Průběh je samozřejmě přizpůsoben věku dětí.

Pro zpříjemnění pobytu pro rodiče nabízíme i večerní program pro dospělé. Naši vedoucí si s vámi rádi zahrají nejrůznější deskové hry, nebo si můžete zazpívat s kytarou.

Věříme, že díky nezapomenutelným zážitkům z našich táborů, budete vy i vaše děti na okamžiky strávené na táboře pro rodiče s dětmi ještě dlouho vzpomínat.

Těšíme se na setkání s vámi

vedoucí tábora pro rodiče s dětmi 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích často studentek pedagogiky. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let, baví je činnost s malými dětmi.

Hlavní vedoucí: Anna Bízková

Informace o vedoucích najdete na samostatné stránce zde.

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora závisí na věku dětí a druhu ubytování:

DĚTI
Dítě do 1 roku 500,-/týden (bez nároku na obědy, svačiny a večeře a lůžko)
Dítě od 1 do 5 let věku (do 5. narozenin): 2.499,– Kč
Dítě od 5 do 10 let: 2.699,– Kč
Dítě od 10 let výše: 2.899,– Kč

DOSPĚLÝ
Dospělá osoba: 2.999,– Kč

PŘÍPLATEK ZA UBYTOVÁNÍ V POKOJÍCH v hotelu:
+ 700,– Kč za každou ubytovanou osobu

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, program vedený instruktory, odměny a diplomy.

Upozornění: Psy ani jiná zvířátka bohužel na naše akce z důvodu možných zdravotních komplikací malých dětí (zejména alergie) a strach ze psů, nesmí. Děkujeme za pochopení.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

CD s táborovými fotkami ………............ 100,– Kč
Pojištění storno poplatků DĚTÍ .......................150,– Kč (Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna za DĚTI při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko, Na dospělé se nevztahuje!).
Pojištění storno poplatků DOSPĚLÁ OSOBA .......................200,– Kč (Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna při hospitalizaci nebo upoutání na lůžko).

Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)). Lze objednat jen u přihlášek, které jsou zaregistrovány měsíc před zahájením prvního tábora v sezoně (letní/zimní) .....................200,– Kč

Doprava:

Doprava na tábor je individuální, to znamená, že každý účastník se na tábor dopravuje sám na své náklady.

Parkování - zdarma
Dostatek parkovacích míst přímo v areálu tábora.

Jak se k nám dostanete? 

adresa: RS Trnávka, Trnávka 052, Želiv

GPS: 49°31'1.868"N, 15°12'29.161"E

Převážnou většinu cesty z Prahy pojedete po dálnici D1, ještě před Humpolcem sjedete z dálnice směrem na Želiv.

Dokumenty:
  • potvrzení o bezinfekčnosti (vystavují rodiče 24 hodin před táborem) – v záložce Ke stažení
  • potvrzení o bezinfekčnosti dospělých účastníků (podepisují účastníci táborovému zdravotníkovi do zdravotního deníku) – v záložce Ke stažení

S SEBOU DOPORUČUJEME 

Pláštěnka a gumáky (vhodné i pro rodiče)
Plavky, krém na opalování, pokrývka hlavy
Ručníky, osušky a toaletní potřeby
Kapesníky
Šátek na hry
Batoh na výlet
Lahev na vodu
Baterka nebo čelovka a náhradní baterie nebo nabíječku na baterie
Pastelky a psací potřeby
Pingpongové pálky a míčky (hrajete-li a budete-li se chtít zúčastnit malého turnaje)
Kytara nebo jiné hudební nástroje – ovládáte-li hru na ně
Termoska (potřebujete-li i v noci pro své děti teplou převařenou vodu např. na mléko)
Provázek a kolíčky
Repelent
Chůvičky pro možnost večerního veselí rodičů
Šitíčko
Dobrou náladu :-)

Více informací o táboře získáte na tel.: 774 733 322, info@detibezhranic.cz