Zasílat naše akce >
Jméno: Heslo:
 přihlásit založit účet 

Tábor pro rodiče s dětmi Chorvatsko 1 2017

Táborový program, minidiskotéky, hry v moři i na pláži

Díky spokojenosti našich klientů v loňském roce pro Vás otevíráme i letos Tábor pro rodiče s dětmi u moře v Chorvatsku. Omiš je krásné historické městečko s písečnými plážemi i historickým hradem.

Termín:17. - 27. 7. 2017
Cena:7999 Kč
Věk dětí:neomezeno
vyprodáno
Areál tábora:

Omiš je malé městečko a přístav ve střední Dalmácii nacházející se mezi Splitem a Makarskou na ústí řeky Cetiny.

V minulosti byl Omiš neblaze proslulé hnízdo pirátů a Omišští piráti mezi nejnebezpečnějšími v celém Středomoří. Důkazy bouřlivé a hrdé historie Omiše jsou viditelné na každém kroku Omišské Riviéry. Prastaré město Omiš, kostely města Omiše a pevnosti, které ho obklopují, jsou tichými kamennými připomínkami síly a moci kdysi neblaze proslulých Omišských Pirátů. Dnes je Omiš střediskem turistické riviéry výjimečné krásy nacházející se v samém srdci Jadranu.

      

Četné písečné pláže a zátoky, čerstvý vzduch a průzračně modré moře činí Omišskou Riviéru dokonalým útočištěm pro ty, kteří hledají oddech.

   

Lokalitu i penzion jsme osobně o prázdninách 2015 navštívili, abychom se ujistili o kvalitě nabízených služeb a vhodnosti pro tábor i s menšími dětmi.

Ubytování:

Rodinné penziony Lisičina a Fox (vzdálené od sebe 50m) cca 900 m od pláže, který je rezervován jen pro naše klienty. Ubytování je zajištěno v 2-5 lůžkových pokojích se sociálním zařízením na pokoji případně společný pro dva pokoje. Pokoje jsou zařízeny velmi jednoduše vlastní kuchyňkou s ledničkou (bez varné konvice) a postelemi. K posezení můžete využít balkónky, terasu, nebo zastřešené venkovní sezení.

   

Dále nabízíme ubytování v soukromé vile u p. Radmanová, která se nachází cca 500m od pláže.

   

Pokoje nejsou vybaveny ručníky, proto doporučujeme vzít si s sebou dostatečné množství ručníků a osušek. 

Ubytování je rozřazeno dle pořadí přihlášení, příp. dle vlastního přání. Pořadí ubytovávání je penzion Lisičina, penzion Fox a vila Radmanová. O místě přesného ubytování Vaší rodiny Vás budeme informovat po zaplacení objednávky.

Strava:

Bude zajištěna plná penze (jídlo 3x denně), kterou pro nás připraví čeští kuchaři přímo v našem penzionu. Po celý den je zajištěn i pitný režim.
K snídani si můžete vybrat ze sladké (koláč, lupínky s mlékem) i slané nabídky (pomazánky, sýr) - vždy na výběr jedna slaná a jedna sladká varianta, k obědu se pak nabízí polévka s pečivem a večeře je vydatná (španělský ptáček s knedlíkem, rizoto, rajská omáčka s těstovinami apod.). Obědy i večeře jsou jednotné, bez možnosti výběru. Forma podávání stravy je táborového typu, kdy nádobí si do kuchyňky nosí každý ze svého pokoje. Stravuje se každý na svém pokoji, kde si nádobí sám umývá. Stravování probíhá na penzionu Lisičina

V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, oběd, večeře, proto doporučujeme zajistit si vlastní svačiny. V městečku se nachází obchody, které nabízí velký výběr potravin a trhy s ovocem a zeleninou, nebo si můžete svačiny pro děti přivézt z Čech. 

Nabídka služeb: 

Příjemné posezení bez možnosti nákupu občerstvení. V městečku je velké množství obchodů, kde si můžete nakoupit.

Program tábora:

Program tábora u moře bude přizpůsoben počasí a protože se předpokládá, že u moře budeme mít krásně, tak si budeme "hrát" hlavně na písečných plážích. Pro děti zde budou připraveny workshopy, hry ve vodě i na písku, animační program. 

Na pláž  se dochází přes městečko, proto doporučujeme na přechod z penzionu na pláž vhodné plážové oblečení, které lze snadno obléknout na plavky.

Trasa na pláž pro pěsí

Na děti čeká výlet na místní hrad (vhodná je pevnější obuv) i výlet do Splitu, nebo na rybářskou loď. Sportoviště jsou přímo na plážích, kde budeme trávit s dětmi nejvíce času.

V případě zájmu můžete vyjet na výlet lodí na ostrov Brač, kde navštívíte město "bílého kamene" Pučišča a Postira, v průběhu plavby se podává grilovaná ryba, kterou připraví kapitán přímo na lodi.
Nebo se můžete vypravit místním klimatizovaným autobusem do Splitu.
Příjemná je rovněž plavba loďkou po řece Cetině. 

 
Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích pod vedením zkušené hlavní vedoucí. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let a jejich nadšení skutečně nezná hranic (proto jsme děti bez hranic :-) ). 

Hlavní vedoucí: Petr Česák

Informace o vedoucích najdete na samostatné stránce zde.

 

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 7.999,– Kč pro dítě do 15ti let. Cena pro dospělého je 8.299,- Kč.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 3 x denně, pitný režim, dopravu klimatizovaným autobusem s vlastním WC, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, zájmové kroužky, úrazové pojištění (nikoliv lečebné výlohy), odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje povinné místní poplatky ve výši: děti do 12-ti let 340,- Kč, děti 12 let a starší 460,- Kč za pobyt. 

Cena dále nezahrnuje ručníky a osušky na pokoji, plážové osušky, lehátka na pláži (na pláži jsou k dispozici za poplatek), svačiny, výlety 

V rámci letního tábora dále nabízíme:

  • CD s táborovými fotkami ………............ 100,– Kč
  • Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)). Lze objednat pouze u přihlášek do 15.5.).......... 200,– Kč
  • Zdravotní pojištění storno poplatků a léčebných výloh .................................... 500,- Kč

 

Doprava:

Doprava na tábor je zajištěna klimatizovaným autobusem s vlastním WC z Prahy (nejspíš Praha 4-Chodov) a zpět. Vyjíždí se v 18,00 hodin z Prahy a jede se celou noc, kdy kolem 10,00 hodin jsme v Omiši. Zpět se jede také přes noc. 

Předpokládaná trasa: Praha - Brno - Vídeň - Graz - Maribor - Zagreb - Zadar - Omiš 

Více informací o táboře získáte na tel.: 774 733 322, info@detibezhranic.cz

Kapacita tábora je omezena

Dokumenty:

U odjezdu na tábor je potřeba odevzdat:

  • Bezinfekčnost - podepisují rodiče a nesmí být starší jednoho dne

Dále nezapomeňte si vzít s sebou:

  • Kartičku pojištění do zahraničí
  • Cestovní pas pro děti i dospělé
  • Kapesné, doporučujeme Kuny vyměnit v ČR