';

Zimní tábor pro rodiče s dětmi BESKYDY 2019

výuka lyžování pro nejmenší, nelyžařský denní program, večerní zábavný program pro děti

N O V I N K A !!!

ZIMNÍ tábory pro rodiče s dětmi jsou týdenní aktivní rodinné dovolené na horách s dobrovolným celodenním programem pro děti vč. výuky lyžování. Tyto zimní pobyty probíhají v horských hotelech ideálních pro rodinné dovolené, vždy však s ohledem na táborovou cenu, doplněné zábavným programem pro děti.

Zimní tábory pro rodiče s dětmi od DĚTÍ BEZ HRANIC (neboli ZITRDy) jsou:

 • tábory určené pro rodiče a jejich děti od 3 do 10 let (MŠ a 1. stupeň ZŠ),
 • jedinéčné tábory, zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti a možností odpočinku a relaxace pro dospělé,
 • tábory, kde na programu jsou dětské soutěže a hry, výuka lyžování, večerníčky na dobrou noc, zábavné sportovní aktivity, karneval a různé výtvarné a rukodělné dílny. Účast rodičů na programu je dobrovolná - možnost odpočinku a relaxace.
 • oblíbené, vždy plně obsazené, již 8 let zkušeností, přes 2 tisíce spokojených účastníků
 • cenově výhodné - ubytování x cena pobytu (zlatý střed)

Příjezd si, prosím, naplánujte v neděli v odpoledních hodinách. Společnou večeří bude náš ZITRD zahájen a my se na Vás budeme velmi těšit.

Podmínkou nástupu na tábor je odevzdání Bezinfekčnosti, kterou vyplňují rodiče za děti i za sebe. Formuláře naleznete zde

Reportáže z táborů pro rodiče s dětmi 2018 najdete zde.

Účastníci:

Rodiče a jejich děti, t.j. vždy nejméně 1 zákonný zástupce + 1 a více dětí. Tábor je plánován pro 18 rodin.

Termín:3. - 8. 2. 2019
Cena:4099 Kč
Věk dětí:3 - 10 let
ukončeno
Areál tábora:

Pojeďte s námi poznávat nová místa České republiky :-) Místní kraj nás při osobní návštěvě doslova okouzlil nejen svou krásou ale i kvalitou služeb.
Pro velký zájem o naše zimní tábory pro rodiče s dětmi vám přinášíme letošní novinku: ZIMNÍ TÁBOR PRO RODIČE S DĚTMI V BESKYDECH, který se koná v období jarních prázdnin pro Ostravu.

 

Ubytování:

Rekreační středisko Beskydský H-RESORT
739 13, Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 8
GPS:
N 49°32.9489 E 18°17.0104

Prostorný rekreační areál Beskydský H-resort najdete v lesích u obce Kunčice pod Ondřejníkem, nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm. Nabízí výborné zázemí pro rodinnou dovolenou.
Ubytovaní budete v hotelové budově, kde je k dispozici 18 pokojů, k některým patří balkón.

Pro naše klienty je k dispozici:

 • jídelna 
 • dětský koutek
 • bar s krbem a příjemným posezením
 • venkovní dětské hřiště 
 • v suterénních prostorách hotelu se nachází hotelový salónek s barem
 • lyžárna
 • vlastní dětský vlek - nejmenší se mohou radovat, protože zde do kopečka šlapat nemusí. Pro začínající malé lyžaře je přichystáno tažné lano. Nemusíte chodit daleko – najdete ho hned pod sruby přímo v areálu.

Ubytování v hotelových pokojích 3* Superior s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, televizí, malou ledničkou a rychlovarnou konvicí.
  

Parkování u hotelu je zdarma.

Stravování:

Stravování je zajištěno v jídelně formou plné penze (5x denně - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) splňuje táborové standardy a je přizpůsobeno malým dětem. 

Snídaně je formou zjednodušené táborové varianty "švédských stolů". Obědy se skládají z polévky a hlavního chodu (jednotné menu pro všechny), večeře jsou teplé (též jednotné menu).

Mimo výdejní časy společných jídel můžete využít restauraci Beskydského H-resortu, která potěší milovníky hovězího masa se svými bio steaky z plemene Higland, chovaného ve volné přírodě. Můžete si zde nad rámec táborové stravy vybrat ze široké nabídky studených, teplých, nealkoholických i nealkoholických nápojů. Do těchto prostor je zákaz donášení vlastních alkoholických nápojů.
 

Okolí:

Kunčice pod Ondřejníkem nabízí pestrou škálu vyžití po celý rok. Turisté vyrazí na Pustevny, k soše Radegasta a na vrchol Radhoště, cyklisté si zajedou do Valašského skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm nebo k přehradě Šance. Nedaleko se rozkládají tři 18jamková golfová hřiště, přímo v Kunčicích sídlí rehabilitační centrum léčící zdravotní problémy chladem nebo tmou. V blízkosti je několik lyžařských areálů a spousta kilometry upravovaných stop.  

Lyžařské areály v okolí:

Areál Opálená (4 km): nacházejí se zde 2 menší sjezdovky se dvěmi vleky a snowpark

Pustevny (6 km): Lyžařský areál Pustevny se rozprostírá v nadmořské výšce 620 až 1 098 metrů nad mořem. Chlubí se sedmi sjezdovkami všech obtížností. Pro náročné lyžaře je připravena černá sjezdovka Pod kolibou, avšak na své si přijdou i začátečníci a pokročilí. Přepravu zajišťuje šest vleků a k dispozici je i lanovka s kapacitou 900 osob za hodinu. 

Milovníci běžek se mohou kochat krajinou při projížďce po běžeckých tratích, které jsou různě dlouhé a obtížné. Celkem ski areál Pustevny upravuje 53 kilometrů běžeckých tratí.

 

 

Program tábora:

Zábavný "táborový" dobrovolný program pro děti i rodiče, zejména však pro děti.

Rodiče mohou dobu, kdy je pro děti připravena organizovaná zábava, využít k tomu, aby si zašli sami zalyžovat nebo využít služby hotelové restaurace. Děti předáte našim vedoucím a můžete si užít volný čas sami podle svého. Zodpovědnost za děti mají po dobu konání tábora mají jejich zákonní zástupci (rodiče, prarodiče). Pouze pokud osobně předají své děti našim instruktorům a vedoucím, tak za ně přebíráme zodpovědnost. Prosíme o respektování a dodržování tohoto pravidla. Děkujeme.

Na programu tábora budou:

 • Zábavný program pro děti 
 • Výuka lyžování pro děti*
 • Venkovní zábavný program pro děti (procházky, hry, soutěže)
 • Karnevalové veselí
 • Výtvarné a tvořivé dílny pro děti (případně i rodiče)
 • Hlídání dětí (po domluvě s vedoucími)
 • Večerníčky na dobrou noc
 • Po večeři volná zábava
 • Možnost společných i individuálních výletů do okolí (např. muzeum Tatra Kopřivnice)

Na našich zimních táborech pro rodiče s dětmi jsou přítomni vyškolení lyžařští instruktoři, kteří se věnují pouze našim klientům. V dopoledních hodinách probíhají individuální lekce lyžování pro začátečníky.

  

Zkušenější lyžaři mají v tuto dobu nelyžařský program např. výtvarné dílny, vycházky po okolí, bobování a další zimní radovánky, samozřejmě pod vedením našich zkušených vedoucích. Odpoledne se skupiny vymění a začátečníci si po poledním klidu mohou vyzkoušet svoji šikovnost ve výtvarné dílničce nebo se vydat na procházku po okolí a zkušenější lyžaři stráví celé odpoledne na svahu při skupinových lekcích lyžování.

  

Se začínajícími lyžaři budeme lyžovat na místním vleku v areálu a s pokročilými se vydáme do blízkých ski areálů - Opálená nebo Pustevny (uměle zasněžované).

*UPOZORNĚNÍ: Výuka lyžování pro děti bude probíhat formou několika hodinových kurzů pro každé dítě (podle počtu zájemců). Každé dítě bude mít možnost (podle počtu zájemců a počasí) přihlásit se a absolvovat několik individuálních (začátečníci) a několik společných (pokročilí) kurzů lyžování s našimi instruktory.

Intenzivní výuka nelyžařů a malých dětí je značně náročná a měla by probíhat formou individuálního přístupu instruktora ke každému dítěti. S ohledem na počet dětí a instruktorů je tento rozsah na ZITRDu nereálný (organizačně i finančně). Každodenní rozsah výuky pro všechny děti nejsme schopni zajistit a doporučujeme obrátit se na profesionální lyžařskou školu (pro zájemce na žádost zajistíme profesionálního instruktora přímo na sjezdovku). 
Nicméně většina dětí se na ZITRDu skutečně naučí lyžovat či se zlepší v technice lyžování.

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na našem zimním táboře pro rodiče s dětmi v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

 

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích pod vedením zkušené hlavní vedoucí. Na našich zimních táborech pro rodiče s dětmi jsou přítomni vyškolení lyžařští instruktoři, kteří se věnují pouze našim klientům.

Hlavní vedoucí: Eva Šuchmová

Informace o vedoucích najdete na samostatné stránce zde.

Cena zahrnuje:

DĚTI:

 • Dítě od 0 do 1 roku (bez nároku na stravu a lůžko): 1.000,-- Kč/týden
 • Dítě od 1 roku do 5 let: 4.099,–- Kč
 • Dítě do 10 let: 4.399,-- Kč

DOSPĚLÍ:

 • Dospělá osoba: 4.599,–- Kč (stejnou cenu platí děti nad 10 let)

Cena zahrnuje:

Ubytování v pokojích s vlastním sociální zařízením, plnou penzi 5 x denně, zábavný program pro děti, několik hodin výuky lyžování pro děti, odměny a diplomy, vlekovné instruktorů

Cena nezahrnuje bezlepkovou ani bezmléčnou dietu.

V rámci zimního tábora dále nabízíme:

USB FLASH DISK s táborovými fotkami: 150,–- Kč
Pojištění storno poplatků DĚTÍ: 150,–- Kč 
(Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna za DĚTI při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko).
Pojištění storno poplatků DOSPĚLÁ OSOBA: 200,–- Kč    
(Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna při hospitalizaci nebo upoutání na lůžko).
Táborové triko: 200,-- (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)) (lze objednat jen u přihlášek do 10. 1. 2019)

 

Doprava:

Doprava na tábor je individuální, to znamená, že každý účastník se na tábor dopravuje sám na své náklady.

Příjezd si, prosím, naplánujte mezi 15:00 do 17:00 hodinou. Společnou večeří bude náš ZITRD zahájen a my se na Vás budeme velmi těšit.

Jak se na tábor dostanete?

Adresa:
Rekreační středisko Beskydský H-RESORT
739 13, Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 8
GPS: N 49°32.9489 E 18°17.0104

Rekreační středisko Beskydský H-RESORT u obce Kunčice pod Ondřejníkem, nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm

Cesta z Ostravy

 

 

Dokumenty:
 • potvrzení o bezinfekčnosti dětí (vystavují rodiče 24 hodin před táborem) – v záložce Ke stažení
 • potvrzení o bezinfekčnosti dospělých účastníků 

  S SEBOU DOPORUČUJEME:
 • Zimní oblečení na venkovní aktivity (sáňkování, hrátky ve sněhu, procházky po okolí)
 • Oblečení na lyže, lyže
 • Toaletní potřeby, ručník, osušku 
 • Přezůvky
 • Kapesníky
 • Šátek na hry
 • Batoh na výlet
 • Lahev na vodu
 • Pastelky a psací potřeby
 • Kytara nebo jiné hudební nástroje – ovládáte-li hru na ně
 • Termoska (potřebujete-li i v noci pro své děti teplou převařenou vodu např. na mléko)
 • Chůvičky pro možnost večerního veselí rodičů
 • Dobrou náladu :-)