';

Zimní tábor v Alpách 2 2019

výuka lyžování na dlouhých sjezdovkách, večerní zabavný program

Zimní lyžařské tábory našeho sdružení v roce 2018 BYLY PLNĚ OBSAZENY. Reportáže ze zimních táborů 2018 a starší jsou uloženy v archivu akcí zde

Kapacita tábora je 20 dětí na turnus, neváhejte prosím s přihlašováním. 

Tábor v Alpách je pro děti od 10 do 17 let. Tábor v Alpách je určen pro lyžaře od střední pokročilosti a zkušené snowboarďáky. Děti potřebují cestovní pas od 15ti let pak stačí OP.

 

Termín:17. - 22. 2. 2019
Cena:7199 Kč
Věk dětí:od 10 do 17 let
ukončeno
Areál tábora:

Pojeďte si s námi vylepšit svůj lyžařský styl :-)

Tábor v Alpách bude opět v lyžařsky atraktivním prostředí rakouských Alp – Hinterstoder, v horském penzionu hotelového typu Lindbichler. Náš vlastní bus nás odveze do 7 km vzdáleného lyžařského areálu Hinterstoder, ideálního pro rodinnou a dětskou rekreaci.

  

Hinterstoder Perla Alp - označení pro mimořádné místo v Alpách, kde lze strávit nezapomenutelnou celoroční dovolenou. V popředí jsou zimní sporty - i přes svou relativně malou velikost (40 km sjezdovek) nabízí široký výběr tratí - od modrých, přes červené až po závodní černou Hannes Trinkl Weltcupstrecke, na které se jel v roce 2011 a 2016 Světový pohár mužů nebo Inferno Piste 70%. 

Pro děti je k dispozici dětský park SUNNY KIDS PARK s jezdícími pásy.

Ubytování: 2–6 lůžkové pokoje, WC a sprchy na pokojích, jídelna a klubovna na večerní program.

Strava: 3x denně. Snídaně formou bufetu, teplý oběd v penzionu u sjezdovky, teplá večeře 2 chody (česká strava), pitný režim.

Kapacita tábora v Alpách je 20 dětí, neváhejte prosím s přihlašováním (podle zájmu rodičů bude brzy obsazen).

 

Program tábora:
 • lyžování na dlouhých sjezdovkách - skiareál Hinterstoder a Wurzalm (1 den)
 • večerní zábavný program v klubovně hotelu
 • výlet do okolí Hinterstoderu 

V případě extrémně špatných sněhových podmínek – v Alpách snad nehrozí – (teplo, žádný ani umělý sníh) bude alternativní program, cenu permanentek pak částečně použijeme na výlety (např. bazén, výlet lanovkou na ledovce) zbytek vrátíme rodičům.

  

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na našem zimním táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

Výchovní pracovníci:

Kolektiv našich vedoucích v čele s hlavním vedoucím Ondrou Fischerem a dalšími vedoucími z našich letních i zimních táborů. Všichni vedoucí každoročně procházejí naším odborným školením zkušených instruktorů lyžování a někteří již navíc absolventi odborných akreditovaných kurzů pro instruktory lyžování a snowboardingu. Všichni naši výchovní pracovníci splňují naše standardní nároky týkající se zkušenosti, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o jednotlivých vedoucích dozvíte v záložce Kdo jsme/vedouci.

Hlavní vedoucí Zimního tábora v Alpách:

Instruktoři:

 • Denisa Pospíšilová

 

Cena zahrnuje:

Cena zimního tábora v Alpách je 7.199,–- Kč (do konce října 6.999,-- Kč)

Cena zahrnuje: Ubytování v 2–6 lůžkových pokojích, snídani, teplý oběd a teplou večeři, pitný režim ráno a večer v penzionu, dopravu tam i zpět zahraničním autobusem, výuku lyžování, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, odměny, diplomy a dárky pro děti.

Cena nezahrnuje: jízdné na lyžařské vleky: dle výkonnosti lyžaře. Bude vybrána záloha u autobusu a následně vyúčtována dle skutečných nákladů (včetně instruktora) 120 EUR, úrazové pojištění na lyžařské sporty.

Cena nezahrnuje bezlepkovou dietu.

V rámci zimního tábora dále nabízíme:
 1. USB FLASH DISK s táborovými fotkami: 150,– Kč
 2. Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (106 – 116 cm), 8 let (118 – 128 cm), 10 let (130 – 140 cm), 12 let (142 – 152 cm)) (lze objednat jen u přihlášek do 10. 1. 2019): 200,–- Kč
 3. Pojištění cestovní, úrazové a storno poplatků tábora v Alpách: 400,– Kč
  (odchylně od VSP: Generali pojišťovna, a.s., od pojišťovny dostanete zpět 80 % ceny zájezdu při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko.)

 

 

Doprava:

Doprava na tábor je zajištěna zahraničním autobusem z Prahy a zpět. Samostatná doprava je možná, nicméně vzhledem k lokaci v Alpách ji neočekáváme :-)

Pokyny k odjezdu budou zaslány účastníkům cca 30 dní před zahájením akce.

Objezd z Prahy - stanice metra Budějovická. 

Z minulých let víme, že se odjíždí přibližně v 6,00 hodin ráno, nebo v odpoledních hodinách. Návrat bývá tamtéž v pátek kolem 21,00 hodin. Přesné časy budou upřesněny.

Dokumenty:
 • Kopie lékařského potvrzení, může být požit formulář ze školy či sportovního klubu (platí 1 rok)
 • Bezinfekčnost (nesmí být starší než jeden den)
 • Platný cestovní pas, od 15ti let pak OP dítěte
 • Kopii kartičky pojišťovny
 • Kopii potvrzení o seřízení lyží
 • Kartičku k pojištění do zahraničí nemáte-li sjednané naše