';

Letní a zimní dětské tábory - Děti bez hranic - dětské tábory

Kromě dětských táborů nabízíme i pobyty pro dospělé a víkendové akce pro děti

Novinkou letošní sezony je TÁBOR 55+. Jedná se o týdenní tábor pro aktivní seniory bez omezení věku. Na naše klienty čeká příjemně strávený týden v krásné přírodě poblíž Orlické přehrady. Program bude stejně pestrý jako na našich dětských táborech.

O víkendech se s námi můžete setkávat při našich oblíbených Pizza party, které se konají v jedné pražské pizzerii. Děti si zde za asistence zkušeného pizzaře vyrobí svoji vlastní pizzu. Čeká na ně i výtvarná dílnička, která je zaměřená na aktuální téma (Velikonoce, Vánoce atd.) Rodiče si mezi tím mohou dát dobrý oběd nebo si s našimi vedoucími popovídat o plánovaných akcích na léto či zimu.

V současné době je bohužel pizzerie, se kterou spolupracujeme, dlouhodobě v rekonstrukci. Jakmile bude rekonstrukce dokončena, tak se na vás budeme opět těšit. 

Po skončení akcí jsou reportáže včetně fotografií umístěny v záložce Archiv akcí, kde jsou přístupné pro účastníky a další zájemce.

Věříme, že Vás a Vaše děti naše nabídka zaujme a v případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kdykoli kontaktovat pro bližší informace.

Plán akcí 2018

 

Dostupnost:

5. - 11. 8. 2018
Letošní novinka!!! Tábor pro dospělé.
3999 Kč
ukončeno
9.4.2017
Jednodenní akce pro rodiče s dětmi
150 Kč
Ano
ukončeno
4.12. 2016
Oblíbená tematická pizza párty pro děti a rodiče
150 Kč
Ano
ukončeno
6.11.2016
Oblíbená tematická pizza párty pro děti a rodiče
150 Kč
Ano
ukončeno