Reportáž - Zimní tábor v Alpách - Praha 1-5 (16.2.-21.2.2014)

Reportáž ze Zimního tábora v Alpách Prahy 1 až 5 v roce 2014. Budeme se snažit, podle možností připojení, dávat sem aktuální informace o dění na našem zimním táboře a nějaké fotečky.

Pro rodiče: Prosím sledujte tuto reportáž v pátek večer. Kdyby se náš autobus někde zasekl v zácpě, budeme vás takto informovat. Děkujeme.

pro rodiče dětí s dnešním návratem z Alp: jsme na hranicích (je 17:45), dáme si pauzičku a cca ve 21. hodin budeme v Praze podle plánu.

 

 

20.2.2014

Zdravíme naše milé rodiče z Hinterstoderu,

máme za sebou předposlední lyžařský den, který byl opravdu slunečný – sníh trošku taje, ale jezdí se báječně. Dnes jsme závodili ve sjezdu a obřím slalomu a nejzdatnější lyžaři zkoušeli carving. Večer jsme si naposledy zahráli společně hry – tentokrát vědomostní – zabalili si věci a zítra po lyžování hupsneme do busu a před půlnocí nás máte doma.

 

18.2.2014

Tak máme za sebou další lyžařský den, který byl plný sluníčka a báječných alpských výhledů. Před obědem jsme si stihli projet závody, které vyhrál Alex a Karolína. Večer jsme fandili našim hokejistům a pak hráli soutěže v tělocvične.

 

17.2.2014

Milí rodiče, zdravíme vás z Hinterstoderu. Sněhu je tu tak akorát na prima lyžování: v údolí je jaro a nahoře už dva dny chumelí. Zítra však pojedeme do vedlejšího lyžařského střediska (stejný skipas), kde má podle předpovědi svítit sluníčko.

Děti jsou hodné a je tu dobrá parta, večerní hry probíhají vždy s velkým veselím. Včera nám vedoucí Petr pověděl něco o historii lyžování a snowboardingu a ukázal i spoustu obrázků.

Hlavaska Bára

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5