Letní a zimní dětské tábory - Děti bez hranic - dětské tábory

Zimní tábory 2023

 • tradiční zimní dětské tábory na horách- jarní prázdniny Prahy 1-5 a Prahy 6-10
 • lyžování, zimní radovánky, večerní zábavný program
 • výuka lyžování podle stupně pokročilosti od úplných nováčků po zkušené lyžaře
 • ČR - Jizerské hory, ski areál Paseky nad Jizerou - umělé zašněžování, bydlíme přímo na sjezdovce - vhodné pro všechny děti
 • Alpy - skiareál Hinterstoder, vlastní skibus - vhodně pro pokročilejší lyžařeNabídku zimních táborů pro rodiče s dětmi naleznete zde

Covid? Garance vrácení peněz!

Nebude-li konání tábora z důvodu nařízení vlády umožněno, vrátíme vám 100 % ceny tábora.

   

 • detske letni tabory

 

 • detske letni tabory

5.-10.2.2023
výuka lyžování, večerní zábavný program
5999 Kč
ukončeno
12.-17.3.2023
výuka lyžování, večerní zábavný program
5999 Kč
ukončeno
12.-17.3.2023
výuka lyžování na dlouhých sjezdovkách, večerní zabavný program
9999 Kč
ukončeno

Víkendové akce

Smyslem našich akcí je nabídnout všem dětem a mládeži (nejen našim členům) zajímavé, zábavné a často i poučné (záchranářství, první pomoc) využití jejich volného času, a to jako alternativu pro sezení u počítačů, před televizí, bezcílné trávení času, nakupování či každotýdenní víkendy na chatách.

 

 

Program tábora v ČR

 • lyžování dle stupně pokročilosti
 • snowboarding 
 • večerní zábavný program
 • výlet do bazénu (vyřívka, sauna) v rámci odpočinkového dne

V případe extrémně špatných sněhových podmínek (teplo, žádný ani umělý sníh) bude alternativní program, cenu permanentek pak částečně použijeme na výlety (např. bazén, Harrachov) zbytek vrátíme rodičům.

Program tábora v Alpách

 • lyžování na dlouhých sjezdovkách
 • večerní zábavný program v penzionu
 • výlet do okolí Hinterstoderu v rámci zákonného odpočinkového dne (program podle možností)

V pripade extrémně špatných sněhových podmínek – v Alpách snad nehrozí – (teplo, žádný ani umělý sníh) bude alternativní program, cenu permanentek pak částečně použijeme na výlety (např. bazén, výlet lanovkou, apod.)  zbytek vrátíme rodičům.

Cena:

Cena zimních táborů v ČR připravujeme 

Cena zahrnuje: Ubytování v 2–5 lůžkových pokojích s WC a sprchou, stravu 5 x denně, pitný režim, dopravu tam i zpět zahraničním autobusem, výuku lyžování, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, odměny, diplomy a dárky pro děti.

Cena nezahrnuje: jízdné na lyžařské vleky: dle výkonnosti lyžaře. Bude vybrána záloha 2.500,– Kč (u začátečníků stačí 2.000,– Kč) u autobusu a následně vyúčtována dle skutečných nákladů (včetně instruktora), úrazové pojištění na lyžařské sporty.

V rámci zimního tábora dále nabízíme
 • Fotografie z tábora ………............ 100,– Kč
 • Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)) (lze objednat jen u přihlášek do 30.1.2022) .......... 280,– Kč)

 • Pojištění storno poplatků .......................196,– Kč (Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy – část F, G, A, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko.)
 • Aquapark .................... 500,– Kč

Cena zimního tábora v Alpách připravujeme

Cena zahrnuje: Ubytování v 2–5 lůžkových pokojích, snídani, teplý oběd a teplou večeři, pitný režim ráno v penzionu, dopravu tam i zpět zahraničním minibusem, dopravu na lanovku a zpět, výuku lyžování, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, odměny, diplomy a dárky pro děti.

Cena nezahrnuje: jízdné na lyžařské vleky: dle výkonnosti lyžaře. Bude vybrána záloha u autobusu a následně vyúčtována dle skutečných nákladů (včetně instruktora) 120 EUR, úrazové pojištění na lyžařské sporty.

Věk a pokročilost dětí:

Tábory v ČR jsou pro děti od 6 do 17 let, celkem 40 dětí. Tábory v ČR jsou určeny pro všechny stupně lyžařské pokročilosti (4–5 oddílů), snowboardisty. 

Tábor v Alpách je pro děti od 10 do 17 let, celkem 20 dětí. Tábor v Alpách je určen pro lyžaře od střední pokročilosti. Děti do 15 let potřebují cestovní pas.

Areál tábora:

Tábory v ČR budou v lyžařsky velmi příznivém prostředí Jizerských hor v Horské chatě Na Perlíčku – Prdek v Jizerských horách přímo na sjezdovce - Paseky nad jizerou - kde každoročně lyžujeme..

Ubytování bude ve 2–5 lůžkových pokojích s vlastním WC a sprchou, jídelna, lyžárna. Kapacita táborů je 40 dětí, neváhejte prosím s přihlašováním (loni bylo zcela obsazeno, už od ledna jsme odmítali).

Tábory v Alpách budou opět v lyžařsky atraktivním prostředí rakouských Alp – Hinterstoder v horském hotelu Dietlgut. Náš vlastní bus nás odveze do 6 km vzdáleného lyžařského areálu Hinterstoder, ideálního pro rodinnou a dětskou rekreaci. Ubytování: 2–5 lůžkové pokoje, WC a sprchy společné na patře, jídelna a klubovna na večerní program. Snídaně formou bufetu, teplý oběd v penzionu na sjezdovce, teplá večeře 2 chody (česká strava), pitný režim.

Kapacita tábora v Alpách je 20 dětí, neváhejte prosím s přihlašováním (podle zájmu rodičů bude brzy obsazen).

Doprava:

Doprava na tábory je zajištěna zahraničními autobusy nebo minibusy z Prahy a zpět. Individuální doprava na tábor a zpět je možná.

Vedoucí:

Kolektiv našich vedoucích v čele s hlavními vedoucími: Bárou Kašíkovou, Jardou Borským, Filipem Kardou, Martinem Kohlíčkem a dalšími vedoucími z našich zimních i letních táborů. Všichni vedoucí každoročně procházejí naším víkendovým odborným školením zkušených instruktorů lyžování a někteří jsou již navíc absolventi odborných akreditovaných kurzů pro instruktory lyžování a snowboardingu. Všichni naši výchovní pracovníci splňují naše nadstandardní nároky týkající se zkušenosti, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi a procházejí každoročním víkendovým školením bezpečnosti práce s dětmi a zdravovědou při zotavovacíh akcích. Více se o jednotlivých vedoucích dozvíte v záložce Kdo jsme/vedouci

vedení Zimních táborů (více se o nich dozvíte v záložce Kdo jsme/vedoucí):

 • Bára Kašíková
 • Ondra Fischer

 

PŘIHLAŠTE SE

Více informací o táboře získáte na tel.: 774 733 322 nebo mailu: info@detibezhranic.cz

Kapacita tábora je 40 dětí na turnus, neváhejte prosím s přihlašováním. 

Desatero nebo pravidla FIS (Fédération Internationale de Ski), zde.