Vedoucí tábora pro rodiče s dětmi

Vedoucí tábora pro rodiče s dětmi – Letní tábory pro rodiče s dětmi i Zimní tábory pro rodiče s dětmi – jsou buď tvořivé a nadšené maminky, které pro děti (včetně svých vlastních) rády připravují zábavný program nebo tvořivé a nadšené studentky pedagogických škol překypující nadšením a energií pro práci s dětmi.

 

NAŠI VEDOUCÍ:

HLAVNÍ VEDOUCÍ:  

Bára Kašíková

Bára je hlavní vedoucí několika táborů pro rodiče s dětmi v zimě i v létě. Před několika lety se na chvíli táborově odmlčela, měla příjemné mateřské povinnosti a stále má se devítiletým Matějem a šestiletým Kryštofem. Přesto se k nám v roce 2009 vrátila a my jsme moc rádi, protože Bára je jednou z našich nejlepších vedoucích. Určitě nejaktivnější a nejčastější hlavaskou, vždy odpovědná, veselá, se spoustou nápadů a velkým nadhledem při řešení čehokoli.
Ve svém volném čase hraje Český lakros a je v tomto sportu již 2x mistryně republiky!

Bára nám od roku 2013 pomáhá s vedením sdružení a má na starosti veškerou táborovou přihlašovací a podobnou administrativu.

 

 

 

Hanka Kubšová

Táborů pro rodiče s dětmi se účastním již od jejich prvního ročníku v roce 2011. Vedení, příprava i organizace tábora mě velmi baví. Vedu letní i zimní tábory pro rodiče s dětmi.
Navštívila jsem téměř všechna střediska, kde se naše tábory pro rodiče s dětmi konají, mnohé z nich jsem sama vybírala, takže věřím, že si v nich spolu s vašimi dětmi užijete nezapomenutelné chvíle.
Když není táborová sezóna, tak mám na starosti marketing našeho sdružení.
Mám dva syny, kteří vyplňují veškerý můj volný čas. Společně jezdíme na výlety, chodíme na procházky do přírody, jezdíme na kole, v zimě lyžujeme.

 

Šárka Moulisová

Šárka je učitelka v mateřské škole, jezdí s námi na tábory již několik let nejprve jako praktikantka,vedoucí a nyní je ve vedení táborů. Tento rok je hlavaska Táboru pro rodiče s dětmi. S Šárkou je velká legrace, ráda vymýšlí nové hry a ve volném čase ráda kreslí, zpívá a také divadlo je jí blízké.

Anička Bízková 

Jsem studentka gymnázia Na Vítězné pláni. V budoucnu bych určitě chtěla pracovat s dětmi. Od mala jezdím na tábory - od těch klasických, přes hudební, až po ty sportovní. S DBH jezdím na tábory pro rodiče s dětmi. Závodně hraji volejbal a celkově jsou sporty moje parketa. Mezi mé ostatní koníčky patří ale i hudba a umění. K dětem mám velmi dobrý vztah, jelikož sama mám mladšího sourozence. 

 

Zuzana Káchová

Vystudovala jsem jazykovou školu a pracuji jako dispečerka a kontrolorka kamionové dopravy. Ráda se zbavuji pracovních povinností a utíkám do přírody a k dětem. Původně jsem se zúčastnila letního tábora jako jedna z dalších maminek.
Ráda vymýšlím a připravuji hry, plánuji výlety do přírody. Přitom dokáži zúročit své zkušenosti ze Skauta, Sokola  a mnohých výletů s dětmi. Můj 6 letý syn Honzík mi pomáhá, hodnotí připravované hry a pak se jich sám účastní.
Ve volném čase jezdím na kole, na in line bruslích, plavu, cestuju a ráda  pracuji s dětmi.

 

 

Veronika Škopková (Krulová)

Ahoj, jmenuji se Veronika a velice ráda se věnuji práci s lidmi. Vystudovala jsem hotelovku, ale záhy jsem zjistila, že to není můj  šálek kávy a dodělala jsem si doplňkové pedagogické studium jako pedagog volného času a vychovatel. Ještě v rámci studia jsem začala pracovat jako pedagog volného času, organizovala jsem aktivity pro všechny věkové kategorie od dětí po seniory, pobyty, cvičení, výlety a také tábory, kde jsem byla jako hlavní programový  vedoucí.
Poté jsem se dostala do Mateřské školy, kde jsem nastoupila na pozici učitelky. Práce se mi líbí a proto jsem také absolvovala studium na střední pedagogické škole.
 
 
 

Eva Šuchmová

Od roku 2008 - 2017 jsem se  profesionálně věnovala organizaci škol v přírodě a táborů jako hlavní vychovatelka.
Civilním povoláním jsem učitelka na základní škole v přípravné  třídě.
Ve volném čase se věnuji vnoučatů a aktivitám jako je turistika, sport, zahrada.

 

 

Lucka Šimoníčková

Ahoj, jmenuji se Lucka. Mám vystudovaný obor pedagogika na Filozofické fakultě v Brně a i když mě profesní život zavál spíše do oblasti rozvoje dospělých k dětem se ráda vracím. Dětské tábory mne provází od mala – nejprve jsem byla nadšený účastník, poté praktikant a oddílový vedoucí. Jako dobrovolník jsem jezdila do kojeneckého ústavu a také do dětského domova. V současné době mne nejvíce zaměstnávají mé dvě malé děti, se kterými si užívám a vracím se do dětských let.

 

Marcela Dostálová

Ahoj, jmenuji se Marcela a pracuji jako učitelka v Mateřské škole. Dříve jsem pracovala ve školní družině a jako asistent pedagoga. Na tábory jezdím od malička a postupně jsem se z táborového dítka stala praktikantkou. Nějakou tu zkušenost jsem získala i v zahraničí. Baví mě práce s dětmi a hledat různá dobrodružství v přírodě. Ve volném čase ráda sportuji, čtu, účastním se akcí pro děti ať už pasivně či aktivně v nějaké roli. A mimochodem jsem máma 3 dětí pořád v pohybu.

 

Irena Šulcová

Ahoj, jsem maminkou dvou holčiček a od té doby, co tu jsou, vyhledávám různé společné aktivity. Ke kancelářské práci si ráda zpestřím čas aktivitami s dětmi. Zaměřuji se na všestranný rozvoj dětí ve sportu, rozvíjení a podpora kladného vztahu dětí k přírodě, umět si venku hrát i zacvičit si, podporuji cvičení rodičů spolu s dětmi, praktické a netradiční vzdělávání, rozvíjení smyslů různými způsoby včetně praktického vyzkoušení, tvoření z přírodního a co dům dal materiálu. Založila jsem lesní školku pro své děti, prováděla jsem maminky s dětmi do 3 let zábavnou a poučnou formou v přírodě v podobě přírodního kroužku, nyní školáky, vedla jsem lekce cvičení maminek s kočárky a nyní již bez kočárku ale venku a další sportovně hravé kroužky. Snažím se podporovat pobyt venku dětí i rodičů hravou a zábavnou formou.

 

Alena Klabanová

Ahoj, jmenuju se Alena. Posledních 15 let se má práce točí kolem dětí, školních i školkových. Je pravda, že škola v přírodě pro mě bývala nejlepší část školního roku, takže nad nabídkou, jet na tábor jako vedoucí, jsem se dlouho nerozmýšlela. Na náš tábor beru čtyřletou dcerku Áďu, kytaru a ukulele a věřím, že se nám podaří společně "udělat" tábor, na který se nezapomíná (v tom dobrém :-))

 

 

Míša Beznosková

Ahoj všem,
jmenuji se Míša. Studovala jsem speciální pedagogiku na UK v Praze. Při škole jsem pracovala v MŠ pro děti se sluchovým postižením. Poté jsem pracovala jako klinická logopedka v ambulanci a nějaký čas vedla Sdružení uživatelů kochleárního implantátu, se kterým spolupracuji do dnes. Od dětství jsem jezdila na tábory, nejprve jako dítě, pak jako praktikantka, vedoucí a hlavní vedoucí. Práce s dětmi mě velmi baví. Teď mě nejvíce zaměstnávají naše děti. S partnerem vychováváme 3 (12ti letého, 3letou a 9ti měsíčního). Ráda sportuji – v létě plavání, kolo, běh  a v zimě lyže. Většinu aktivit podnikám s dětmi a pro děti. Těším se na setkání a společně strávený čas, který si doufám všichni užijeme!

 

 

Lenka Hyťhová

Ahoj, jmenuji se Lenka a pracuji jako učitelka v mateřské škole. Moc ráda vymýšlím aktivity pro malé děti, které testuji na svém skoro tříletém všetečkovi Kubíkovi. Už jako malá jsem jezdila na (tehdy ještě pionýrské) tábory a jsem ráda, že mohu jezdit i teď jako "velká" právě s Dětmi bez hranic. Svůj volný čas ráda trávím šitím (hlavně pro chlapečka, protože ten hrozně rychle roste), prací na zahrádce nebo někde v přírodě a doufám, že se jednou i s Kubíčkem vrátím ke svému letnímu koníčku - vodáctví.

 

 

Renáta Ottová

Jmenuji se Renáta Ottová. S dětmi trávím mnoho času. Jsem studentkou a svůj volný čas trávím trénováním plavání nebo hlídáním dětí. V zimě jezdím do Krkonoš učit lyžovat. Mám trenérský kurz plavání, učitele lyžování a kurz pedagoga volného času. O prázdninách jezdím na různé tábory.

 

 

 

Alena Toupalová

Ahoj, jmenuji se Alena, ale všechny "mé" děti mi říkají Álí. Učím totiž v mateřské školce, a těch dětí je přes 100. Této práci se věnuji 10 let a stále mě baví a naplňuje. Doma mám 2 již velké děti, jsou to bezva parťáci na každou zábavu, na výlety a hlavně na sport - volejbal, plavání, kolo, kolečkové brusle, běh a v zimě lyže, brusle a snowboard. Takže jsme stále v pohybu. Jinak jsem veselá, společenská a jsem pro každou srandu.

 

Ivana Vorlová

S dětmi pracuje už 15 let. Spolupořadatelka zimních táborů, letních táborů, víkendových vodáků, apod. Na tábory Dětí bez hranic s námi jezdí společně s dcerou Veronikou. Má vystudovanou VŠ ekonomického a manažerského směru a pracuje jako facility manager. Kromě práce s dětmi ji velmi baví cestování a poznávání rozvojových zemí. Volný čas tráví nejraději se svými dětmi, většinou aktivně v přírodě, na kole nebo fotografováním. Je pracovitá, má ráda pořádek a nezkazí žádnou legraci.

 

Petr Česák

Absolvent FTVS UK. Petr je sportovec tělem i duší, slušný a spravedlivý vedoucí nejstarších dětí milující míčové hry, které vystudoval na pražské UK. Petr u nás začínal jako vedoucí na táboře Záchranná mise 1, dále jezdil s Bárou Kašíkovou na Léto bez hranic 1 a Zimní tábor v Alpách. Nyní je hlavním vedoucím letních i zimních táborů pro rodiče s dětmi.
V současné době je již kantorem na střední škole v Mostě.

 

Kačka Necpalová

Ahoj, jmenuji se Kačka, jsem studentkou psychologie na Masarykově univerzitě a mám za sebou první ročník v oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na UK. Táborů se účastním od mala a nyní pojedu už po sedmé jako vedoucí. Jezdím převážně na TRDy, ať už letní, zimní nebo v Chorvatsku. V průběhu školního roku se věnuji zájmovým kroužkům pro děti, zejména tanečkům, badmintonu a tvořivému kroužku, v základních i mateřských školách. Ve svém volném čase ráda sportuji, maluji, věnuji se mladším sourozencům. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje, jsem ráda, když můžu dětem formou hry a zábavy předávat své zkušenosti a zároveň čerpat energii, která vyzařuje z nich.
Těším se na společně strávený čas.

 

 

Lucie Popíková

Jmenuji se Lucka a od 18 let jsem pracovala jako instruktorka v lyžařských školách. Nejprve v Říčkách v Orlických horách a po té v Rokytnici nad Jizerou. Cca po 10-ti lech jsme „instruktorování“ musela přerušit z důvodu mateřských povinností. Nyní je dětem 4 a 6 let a snažím se opět vrátit na svah i s dětma. Mimo jiné vedu všestranný sportovní kroužek pro děti „Děti na startu“. Mám také zkušenosti s přípravou několika příměstských a stanových táborů. Ve volném čase se věnuji sportu a svým dětem. Jezdíme na kole, bruslích, lyžích a lezeme po skalách.

 

 

 

Terka Brucknerová

Ahoj, jmenuji se Terka a jsem studentkou druhého ročníku oboru Sociální práce na FF UHK. Letní tábory byly pro mě vždy jednou z nejlepších částí prázdnin, a proto jsem se po několika letech k táborům vrátila jako vedoucí, abych pomohla vytvářet nezapomenutelné prázdninové zážitky dalším dětem. Volný čas ráda trávím čtením knih, hraním společenských her, nebo procházkami v přírodě. Těším se na společně strávený čas!

 VEDOUCÍ:

 

 

Zita Šťástková

Mám za sebou účast na mnoha pobytech rodičů s dětmi, kam jsem si ráda jezdila užít společně strávené chvíle s dětmi v prima kolektivu a zajímavém programu. Sama mám za sebou kariéru oddílové vedoucí, lektorky programů prevence, učitelky ZŠ a v neposlední řadě trojnásobné matky. Miluju přírodu, dětskou nápaditost, bezprostřednost a smích. Vystudovala jsem výtvarnou specializaci na Pedagogické fakultě UK.

Pavlína Matysková

Jsem studentkou přírodovědecké fakultě  na Jihočeské univerzitě. Šest let jsem jezdila na tábory jako dítě a nyní třetím rokem absolvuji tábor jako vedoucí. Mým koníčkem je sport, hudba a příroda. V dětství jsem navštěvovala kroužky se sportovním či hudebním zaměřením. V současné době jsem lektorkou kroužku sportovních a míčových her. Mým cílem je zprostředkovat dětem plno zážitků, na které budou rády vzpomínat.

 

Markéta Vojteková

Maturovala jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní studuji Učitelství pro 1.st.ZŠ na Pedagogické fakultě v Praze. Mám ráda hudbu, tanec, relaxaci a procházky v přírodě. Hraji na zobcovou flétnu, příčnou flétnu a klavír. Ze sportů nejraději lyžuji, plavu, jezdím na kole a na in-line bruslích. Potkat se můžeme v létě v Kytlicích.

 
 

Markéta Sýkorová

Jmenuji se Markéta, je mi 29 let, jsem vyučená cukrářka, živím se jako cukrářka- zmrzlinářka, mám dvě děti.
Ráda jezdím na vodu, sjíždím na kanoi.
 

 

 

Kamča Vacková

Ahoj jsem Kamča, máma dvou holčiček 5 a 2 roky. Vystudovala jsem vyšší odbornou školu obor Cestovní ruch a v současné době jsem na rodičovské dovolené a studuji dálkově vysokou školu - Služby letecké dopravy. 
Jsem velmi činorodý člověk a prakticky žádná aktivita mi není cizí. Vše mě hned nadchne a proto jsem se i přihlásila jako vedoucí na tábor s dětmi. Táborů jsem absolvovala nespočet jako dítě a později i na střední škole jako praktikantka a vedoucí. Vždy to pro mne byla skvělá životní zkušenost plná zábavy, aktivit, dobrodružství a nových přátelství. A to je to, co mě na tom pořád láká i v dospělosti.  

 

 

Věra Skálová

Jsem vysokoškolská studentka a působila jsem jako dobrovolnice v mikrojeslích v mateřském centru a také v dětském domově, kde jsem se věnovala dětem. Práce s dětmi mě baví a mezi mé záliby patří kreslení, čtení a ze sportovních aktivit jízda na kole.

Markéta Slancová

Jsem studentkou osmiletého gymnázia v Karlových Varech. Mezi mé zájmy patří především různé výtvarné činnosti. V šesti letech jsem začala navštěvovat výtvarný kroužek na ZUŠ Dvořákova, kam doteď chodím na keramiku. S uměním bylo spojeno i několik výtvarných táborů, kterými jsem prošla. Když tedy zrovna nekreslím nebo nevyrábím šperky, ráda se věnuji cyklistice či pěší turistice.

Martina Kostenková

Ahoj, jmenuji se Martina Kostenková a tento rok jsem vystudovala Střední školu v Novém Boru, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Práce s dětmi mě baví, a proto v tomto oboru budu i nadále pokračovat na VŠ. Na tábory jezdím už od mala a jako vedoucí jezdím již třetím rokem. Můžete mě vidět na letním táboře pro rodiče s dětmi na Moravě. Baví mě hrát na kytaru a na klavír. Mezi mé oblíbené sporty patří například cyklistika, in-line bruslení, volejbal nebo speedminton. V zimě ráda lyžuji nebo jezdím na snowboardu.

Anička Čížková

Ahoj, jsem učitelka mateřské školy a tento obor jsem i vystudovala. Jezdím hlavně na tábory rodiče s dětmi a to jak v zimní tak i letní sezóně.
Mezi mé zájmy patří sport (zimních i letních chvílích), procházky s pejskem a posezení s přáteli.
Jsem přátelská, společenská a ráda pomahám lidem kolem sebe.

Anna Podzemská

Ahoj, jmenuji se Anna Podzemská, vystudovala jsem pedagogiku volného času, pracuji jako vychovatelka ve školní družině a jsem maminkou dvou dětí. Zajímám se o zdravý způsob života a stravování, vedu cvičení pro zdravá záda a jezdecký pony-kroužek pro nejmenší děti. Ráda tvořím, cvičím jógu, jezdím na koni a na kole, ráda pracuji s dětmi, seniory. Miluji přírodu a snažím se žít v souladu s ní.

Káťa Sochorová

Jsem studentkou 2. ročníku Univerzity Jana Evangelisty Purkyně oboru učitelství pro MŠ. Od mala jsem absolvovala několik táborů. Dříve jsem působila na táborech jako praktikantka, dnes už funguji jako vedoucí. Ve svém volném čase se věnuji sportu, divadlu a také zpívání. Jsem společenská a pro každou srandu. Práce s dětmi mě naplňuje a zároveň dobíjí energií.

Léňa Lerchová

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Mostě. Volba střední školy byla jasná, protože práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje, ráda se podílím na dětských akcích, táborech a školách v přírodě. V současné době se věnuji pomaturitnímu studiu anglického jazyka. Několik let jsem tancovala v taneční škole Stardance Chomutov a už několik let hraji v divadelním spolku Nahoď Chomutov. Ráda bruslím, lyžuji, jezdím na snowboardu, hlídám svoji neteř a děti svých přátel, chodím na společenské akce a hraji společenské hry.

Katka Ludvíková

Vystudovala jsem grafický design v Praze. Teď studuji v Liberci, fakultu Umění a Architektura. Chodila jsem devět let do lidušky na výtvarku, kterou jsem absolvovala závěrečnou prací. Také jsem osm let hrála závodně basketbal, v čemž pokračuji už spíše rekreačně. Poslední dva roky jsem začala jezdit na wakeboardu, kde jsme už druhým rokem pořádali dětské závody. Na tábory jsem začala jezdit se skautem už jako malá a později jsem tyto tábory vyměnila za sportovní. Každoročně jezdím s basketem ale i sama na hory. Tento rok, jsem v Harrachově začala učit začátečníky a děti na Lyžích a Snowboardu.

Daniel Zadina

Jsem studentem střední pedagogické školy v Berouně. Jsem absolventem literárně dramatického oboru na ZUŠ. J. J. Ryby v Rožmitále pod Třemšínem, kde jsem navštěvoval také hudební i taneční obor. Ve svém volném čase vedu několik dramatických kroužků, režíruji, hraji ochotnické divadlo a píšu písničky. Zúčastnil jsem se i několika televizních projektů jako např. Ordinace v růžově zahradě 2 či Křižovatky života. Mám skvělý vztah k dětem, jsem zábavný, společenský a organizačně schopný. Miluju kulturu, přírodu a dobrou společnost. Letos se můžeme potkat táboře pro rodiče s dětmi při dobrodružství Ferdy Mravence.

Vendy Juráková

Vendy je studentkou Střední pedagogické školy v Berouně. Jako malé dítě se zúčastnila několika letních táborů,které přímo miluje. Letos se ale poprvé zúčastní, jako vedoucí, na letním táboře pro rodiče s dětmi při dobrodružství Ferdy Mravence. K jejím zájmům patří především sport, ale také zpěv. Je členem divadelního souboru, se kterým společně ve volném čase nacvičují muzikálová divadelní představení pro děti. K dětem má velmi dobrý vztah, úspěšně absolvovala několik pedagogických praxí,jak v Mateřských školách, tak i na Základní škole. Je cílevědomá, svědomitá a organizačně schopná. Ve čtvrtém ročníku si jako svou pedagogickou specializaci zvolí tělesnou výchovu, ze které bude i maturovat. Ve studiu by dále chtěla pokračovat na vysoké škole a to buď v pedagogickém oboru nebo v oboru humanitních a společenských věd.

 

Barbora Hájková

Je mi 18 let a již třetím rokem studuji Střední pedagogickou školu v Mostě. Na táborech od DBH jsem jezdila jako dítě již od 10 let až do svých 17, kdy jsem se stala praktikantkou, ale i vedoucí na TRDu v Kytlici 5. Již pět let hraji na klavír a trochu i na kytaru, největším koníčkem jsou knihy a hudba. Jednou bych ráda učila český jazyk a hudební výchovu na SŠ.

 

Petra Nováková

Je mi 18 let a studuji pedagogické lyceum v Mostě, příští rok maturuji. S dětmi mám zkušenosti z příměstských táborů, kde jsem dělala dobrovolníka. Toto bude můj první tábor jako takový. Mám ráda sport, hlavně běh a také hru na klavír.

   
 

VEDOUCÍ Z MINULÉHO ROČNÍKU:

Lada Vinšová

Jsem mladá, aktivní maminka, před mateřstvím jsem pracovala v administrativě. Má dcera mi otevřela nové možnosti inspirace a realizace, proto jsem se rozhodla věnovat cvičení s malými dětmi.
Ke sportu mám velmi kladný vztah již od dětství, pár let jsem dělala klasickou gymnastiku, 4 roky intenzivně jezdila na koni, dnes ráda jezdím na lyžích, na kole, na bruslích a zajímám se o nové, moderní styly cvičení (závěsná akrobacie, jóga, body workout...) Cvičím s dětmi již třetím rokem, naplňuje mě to natolik, že jsem si udělala licence: Cvičení předškolních dětí a rodičů s dětmi / Cvičitel rodičů a dětí a předškolních dětí III. třídy / Cvičení dětí kojeneckého věku. V současné době se připravuji na licenci: instruktor jógy pro děti a dospělé.

 

volfova_iva_trd4-nahled

Iva Volfová

Vystudovala jsem gymnázium a nyní studuji v 1. ročníku Lékařské fakulty UK. Mám ráda výlety do přírody, jízdu na kole a snowboardu, četbu knih, hudbu, vaření, seznamování se s novými lidmi a cestování.

 

stambergova_bara_trd4-nahled

Bára Štambergová

Studuji třetím rokem Přírodovědeckou fakultu UK – obor Biologie a geografie se zaměřením na vzdělávání. Mezi mé záliby patří sport (především kolo a in-line brusle), příroda, čtení a hudba. Mám zkušenosti s hlídáním malých dětí a s organizací ŠvP.

 

bila_lucie_trd4-nahled

Lucka Bílá

Lucka je velmi milá, usměvavá a kamarádská dívka, která má moc ráda děti. Maturovala na Střední pedagogické škole v Berouně, takže má již bohaté zkušenosti s předškolními dětmi. Nyní studuje učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě v Praze. Ráda zpívá, tančí, jakkoliv výtvarně tvoří a vymýšlí dětem zábavný program. Nejraději čte dětem pohádky. Už teď se těší na táborové léto plné zábavy. Potkat se s ní můžete na LBH1 a TRD4.

 

matejka_luka_trd4-nahled

Lukáš Matějka

Lukáš je sportovně založený kluk, který se intenzivně věnuje bojovému umění Taekwon-Do, kterého je také trenérem. Mezi jeho další oblíbené sportovní aktivity patří jízda na kole a plavání. Pro svůj zájem o přírodní vědy si po všeobecném gymnáziu vybral ke studiu 1.lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde studuje prvním rokem obor Všeobecné lékařství. V loňském roce byl mezi dětmi na táboře velmi oblíben hlavně pro svou schopnost kdykoliv děti rozesmát a pobavit. Letos v létě se s ním můžete potkat na LBH 1 a TRDu 4.

 

vernerova_hana_trd4-nahled

Hanka Vernerová

Hanka je studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, oboru učitelství pro I. stupeň ZŠ se specializací dramatická výchova. V současné době také učí matematiku na 2. stupni ZŠ Montessori a vede florbalový kroužek. S dětmi tráví čas na školách v přírodě a loni se poprvé účastnila TRDu. Ve volném čase ráda čte, kouká na filmy nebo sportuje.
 lenka_krausova-nahled

Lenka Krausová

Jsem maminka dvou dětí. Absolvovala jsem gymnázium, později při zaměstnání vysokou školu ekonomického zaměření. Od dětství jsme byla členkou turistického oddílu, později jednou z jeho vedoucích. Protože moje maminka je učitelka prvního stupně, od střední školy jsem se často jako doprovod/dozor účastnila škol v přírodě, školních výletů a podobných akcí. Volný čas trávím s rodinou, jsem aktivní běžkyně, mám ráda pěší výlety, zejména po horách, cyklovýlety, historii, literaturu.

 

Jana Líšťanská

Letos poprvé ji můžete potkat na TRD Kytlice 3, jako vedoucí. V předchozích několika letech byla se svou dcerou a synem na straně druhé, jako nadšení účastníci. Ráda peče, vaří, pěstuje pestrou škálu letniček, chová straky, jež s úspěchem učí mluvit. Své nápady v podobě karnevalových masek a převleků ráda zúročí na jakékoliv oslavě, svatbě, dětském táboře či silvestrovké párty. Přátelskost a obětavost ji rozhodně nechybí.

 

Mgr. Soňa Jarošová

Absolventka PF UJEP v Ústí nad Labem - Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. V současné době na rodičovské dovolené se svým druhým dítkem, synem Davidem. Již po čtvrté se zúčastní TRD v Kytlici, letos TRD Kytlice 3, jako jedna z vedoucích. Má ráda práci na zahradě, turistiku po vlasti české, sportovní a výtvarné aktivity nejen s dětmi. Je usměvavá, kreativní, rozhodně nezkazí žádnou legraci..

 

Bára Procházková

Maminka dvou synů, se kterými se od roku 2012 účastní TRD v Kytlici. V letošním roce jako nováček v roli vedoucí - TRD Kytlice 3. Často a ráda organizuje výlety, oslavy s bohatým a vtipným programem. Ve volném čase nepohrdne knihou s napínavou zápletkou. Se svým přirozeným přístupem a veselou povahou děti nikdy nezklame.

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5