Vedoucí tábora pro rodiče s dětmi

Vedoucí tábora pro rodiče s dětmi – Letní tábory pro rodiče s dětmi i Zimní tábory pro rodiče s dětmi – jsou buď tvořivé a nadšené maminky, které pro děti (včetně svých vlastních) rády připravují zábavný program nebo tvořivé a nadšené studentky pedagogických škol překypující nadšením a energií pro práci s dětmi.

 

NAŠI VEDOUCÍ:

HLAVNÍ VEDOUCÍ:

 


Bára

hlavní vedoucí TRD Jizbice 3 a Trnávka 6 (s angličtinou) 2023

Barbora Kašíková - se k táborům vrátila (po mateřské přestávce) v roce 2009, kdy založila a byla do roku 2020 zakladatelkou a hlavaskou velkého letního tábora Léto bez hranic 1. Stále je aktivní hlavaskou několika zimních táborů, zimních táborů pro rodiče s dětmi v ČR i v Alpách a letních dětských táborů i táborů pro rodiče s dětmi. Bára je naší nejaktivnější a nejčastější hlavaskou, vždy odpovědná, veselá a se spoustou nápadů a velkým nadhledem při řešení čehokoli. Je maminkou dvou puberťáků a i přesto je pořád správně trhlá a neváhá si např. vzít jakýkoli kostým a jít tancovat s dětmi na minidiskotéku. Ve svém volném čase hraje Český lakros a je v tomto sportu několikanásobnou mistryní republiky a kromě toho miluje i lyžování. Několik let se také věnuje golfu.

Bára nám od roku 2013 pomáhá s vedením spolku, fakticky je dnes výkonnou šéfkou spolku řešící veškerou administrativu a koordinaci táborů - prostě naše výkonná ředitelka :-)

Eva 

hlavní vedoucí Panství 1, Relax 4 a 5 2023

Od roku 2008 - 2017 jsem se  profesionálně věnovala organizaci škol v přírodě a táborů jako hlavní vychovatelka.
Civilním povoláním jsem učitelka na základní škole v přípravné  třídě.
Ve volném čase se věnuji vnoučatů a aktivitám jako je turistika, sport, zahrada.

 

 

Marcela 

hlavní vedoucí Relax 3 2023

Ahoj, jmenuji se Marcela a pracuji jako učitelka v Mateřské škole. Dříve jsem pracovala ve školní družině a jako asistent pedagoga. Na tábory jezdím od malička a postupně jsem se z táborového dítka stala praktikantkou. Nějakou tu zkušenost jsem získala i v zahraničí. Baví mě práce s dětmi a hledat různá dobrodružství v přírodě. Ve volném čase ráda sportuji, čtu, účastním se akcí pro děti ať už pasivně či aktivně v nějaké roli. A mimochodem jsem máma 3 dětí pořád v pohybu.

Irena 

hlavní vedoucí Bára 2 2023

Ahoj, jsem maminkou dvou holčiček a od té doby, co tu jsou, vyhledávám různé společné aktivity. Ke kancelářské práci si ráda zpestřím čas aktivitami s dětmi. Zaměřuji se na všestranný rozvoj dětí ve sportu, rozvíjení a podpora kladného vztahu dětí k přírodě, umět si venku hrát i zacvičit si, podporuji cvičení rodičů spolu s dětmi, praktické a netradiční vzdělávání, rozvíjení smyslů různými způsoby včetně praktického vyzkoušení, tvoření z přírodního a co dům dal materiálu. Založila jsem lesní školku pro své děti, prováděla jsem maminky s dětmi do 3 let zábavnou a poučnou formou v přírodě v podobě přírodního kroužku, nyní školáky, vedla jsem lekce cvičení maminek s kočárky a nyní již bez kočárku ale venku a další sportovně hravé kroužky. Snažím se podporovat pobyt venku dětí i rodičů hravou a zábavnou formou.

 

Lenka 

hlavní vedoucí Orlík 1,2 2023

Ahoj,jmenuji se Lenka a jsem učitelka v mateřské škole. S Dětmi bez hranic jezdím na tábory pro rodiče s dětmi od roku 2018 - na letní i na zimní. Moc ráda vymýšlím hry pro děti a všechny svoje nápady testuji na těch svých dvou. Už se těším na léto,až se potkáme na Indiánské stezce :)

 

Pavla 

hlavní vedoucí Trnávka 1, Mozolov 1,2 2023

Ahoj, jmenuji se Pája a pocházím ze Šumavy. Mám vystudovaný cestovní ruch, ale v současné době bych se raději zaměřila na pedagogiku. Na základní škole jsem každé léto zažívala táborové dobrodružství. Na střední škole jsem na letní tábory nejezdila a táborové zážitky mi začaly chybět, proto jsem se rozhodla stát se vedoucí na letních táborech a opět zažívat táborové radosti a strasti. Svůj volný čas nejčastěji trávím v přírodě na Šumavě, dobrovolnictvím na sportovních akcích a sportem – cyklistikou, inline bruslením, snowboardováním, lyžováním…….. Mým největším koníčkem je práce s dětmi – jsem šťastná, když slyším upřímný dětský smích. Malí neposedové mi sice ubírají spoustu energie, ale stačí jeden úsměv a veškerá ztracená energie je zpět. S dětičkami aktivně pracuji již 5 let – v zimě jsem instruktorkou lyžování, v létě jezdím na tábory a přes rok doučuji matematiku. Už se moc těším na společně strávený čas a na nové tváře.

Eliška 

havní vedoucí Relax 1 2023

Ahoj, jmenuju se Eliška a mou aktuální hlavní rolí v životě je být maminka Madlenky (6) a Natýska (5). Děti a dětské skupiny mě provází celý život. Od malička jsem chodila do skauta, kde jsem pak pokračovala i jako vedoucí řadu let. Školu jsem vystudovala střední pedagogickou a výšku jsem zvolila speciální pedagogiku. V zaměstnání jsem si vyzkoušela péči o téměř všechny věkové skupiny od miminek v jesličkách a pak ve školce, děti školního věku jsem opečovávala zase v diagnostickém ústavu, zkusila jsem si na několik let práci s hendicapovanými dětmi a také jsem pracovala i jako pečovatelka u seniorů. Mám ráda volejbal, turistiku, běžkování, knížky, zpívání... a spoustu dalších aktivit závislých na místě, čase, lidech, náladě...

 

Simona 

hlavní vedoucí Trrnávka 2,3,4,5 a Panství 3 2023

Ahoj, jmenuji se Simona. Věci, které jsou pro mě největší vášní, jsou radost z pohybu, souznění s přírodou, focení, ale především moje dcera, které k naprosté spokojenosti stačí jednoduše trávit čas venku.

Lenka 

hlavní vedoucí Hotel Bára 1 2023

Jmenuji se Lenka Hořínková a jsem maminka 15 slečny a 7 kloučka. Na táboře pro rodiče s dětmi jsme byla poprvé, když byly dceři 3 roky. Tábor byl skvělý a od té doby jezdíme na tábory pravidelně, i když nám do rodiny přibyl brácha. Dcera časem začala jezdit s "Dětmi bez hranic" také na klasické tábory, kde se jí moc líbí a už se těší na další "Léto bez hranic". Poslední roky jezdím na tábory také jako hlavní vedoucí. V běžném životě pracuji v rodinné firmě a soukromě vyučuji německý jazyk.

Jitka 

hlavní vedoucí Hresort 1, Panství 2 2023

Jmenuji se Jitka a pracuji jako učitelka na ZŠ a SŠ. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu (učitelství pro mateřské školy) a Filozofickou fakultu MU (český jazyk, ruský jazyk, pedagogiku, speciální pedagogiku se zaměřením na logopedii a etopedii). Mám dospělého syna a dceru. Přes 30 let pracuji jako vedoucí a hlavní vedoucí dětských táborů v ČR i v zahraničí, organizuji školy v přírodě a aktivity pro děti se zdravotním postižením. Hraji na klavír a na flétnu, vystupuji v karnevalovém triu Jáša, Máša a Páša. Zajímám se o netradiční výtvarné techniky, peču sladké dobroty a ráda mlsám. Ve volných chvílích jezdím na kole a na běžkách, chodím na výlety do přírody, koupu se v termálních bazénech, čtu, fotografuji a stále se sebevzdělávám. Můžete se se mnou setkat také na hradech a zámcích či v jeskyních Moravského krasu, kde pracuji jako průvodkyně. 

Natalie

hlavní vedoucí Panství 1, Hotel Bára 3

Ahoj, jmenuji se Natalie. S Dětmi bez Hranic jako vedoucí letos jedu 3. rok, ale již 8 let jezdím jako instruktor na školy v přírodě a na příměstské tábory. Přes rok doučuji děti cizí jazyky. Jsem studentkou umělecké VŠ, oboru módního návrhářství. Kromě umění se zajímám o psychologii, kterou bych ráda studovala později, ráda plavu, čtu a miluji jógu. Takže rodiče, kteří jedou na můj turnus, jógamatku s sebou :)! Na práci s dětmi mě baví různorodost a také to, že se od nich člověk má co učit. Dětem se snažím naslouchat a přistupovat k nim tak, jak to zrovna potřebují. Hlavně aby vždy všichni byli spokojení a aby byla legrace! Těším se na společně strávený čas a nové zážitky :)
 

Anička

Ahoj, jmenuji se Anička. Jsem studentkou pedagogické fakulty v Českých Budějovicích, oboru tělesná výchova a přírodopis se zaměřením na vzdělávání pro 2. stupeň ZŠ. Nejčastěji mě potkáte na volejbalovém hřišti a mimo jiné jsem také věrnou fanynkou hokejového národního týmu. Můj život by se neobešel bez rodiny, pravých přátel a dobrého jídla. Miluju všechny druhy sportů, od turistiky přes lyžování po různé letní aktivity. Již od mala jsem jezdila na různé tábory a volejbalová soustředění. Zaujalo mě to natolik, že již 5 rokem budu praktikantkou na příměstských táborech, ve volném čase se podílím na volejbalových trénincích starších žákyň a třetím rokem pojedu na tábory pro rodiče s dětmi. Těším se, že si společně užijeme léto a že si k tomu odvezeme plno nezapomenutelných zážitků, momentů a vzpomínek na celý život.

 

Popis není dostupný.

Lukáš

hlavní lektor anglického tábora pro rodiče s dětmi (Trnávka 6)

Lukáš žije ve Velké Británii od roku 1998. Studoval zde na střední škole a poté ukončil vysokoškolské studium. Od roku 2006 vyučuje ekonomii a obchodní nauku v Reed's School, kde mimo jiné zastával řadu dalších funkcí. V září 2016 se stal v Reed´s School asistentem ředitele se zodpovědností za žáky ve věku 13-16let. Od ledna 2022 je na této škole ředitelem úseku primární prevence rizikového chování dětí a mládeže. Mezi jeho dobročinné aktivity patří členství ve správní a dozorčí radě na jedné ze škol prvního stupně - St Andrew’s Woking. Od roku 2018 je také předsedou České Školy v Surrey, kde se vyučuje Český jazyk pro bilingvní děti. Ve volném čase se aktivně věnuje lednímu hokeji, hraje na bicí, na kytaru a rád tráví čas s rodinou. Je ženatý s manželkou Emmou, a mají dva syny: Jonny a Billy. Pro Lukáše je spolupráce s tábory novým dobrodružstvím a s celou rodinou se na vás v létě těší.

Bára 

hlavní vedoucí ZiTRD 1 2023

V dětských letech jsem byla členkou turistického oddílu a později vedoucí jedné z družin. Jezdili jsme na výpravy a v létě celoroční činnost vyvrcholila táborem. Této činnosti jsem se věnovala takřka 10 let. Pak jsem se na delší chvíli od této aktivity vzdálila, ale jezdila jsem jako instruktor vodáckých akcí, kde byli účastníky jen dospělí i rodiče s dětmi.
Díky Dětem bez hranic, jsem se vrátila k této krásné práci s dětmi.
Jsem matkou 9-ti leté dcery a 1,5 ročního syna, který byl už na táboře loni.

 

 VEDOUCÍ:

 

 

Soňa

Ahoj, moje jméno je Soňa. V současné době studuji 1. ročník magisterského studia na ekonomické fakultě. Jsem akční člověk a ráda se učím novým věcem. Když mám chvíli ráda plavu nebo chodím na procházky. Už od 10 let jsem jezdila na letní tábory jako dítě a vždy jsem si to maximálně užila. Potom jsem rozhodla dělat i vedoucího, což mě naplňuje a dělám to do teď. Nyní také doučuji matematiku nebo ruský jazyk. A do budoucna bych ráda vyučovala ekonomické předměty na střední

 

Verča

Ahoj, jmenuji se Verča a momentálně jsem studentkou maturitního ročníku na gymnáziu. Ráda sportuju, čtu, zpívám a učím se cizí jazyky, které také ve volném čase doučuji. Na tábory jezdím už odmala a mám z nich skvělé zážitky, které se nyní snažím dětem zprostředkovat jakožto vedoucí. Už se těším, až se opět v létě setkáme a rozjedeme to nejen na minidiscu! :)

 

Andrejka

Ahoj, studuji ve třetím ročníku na střední škole sociální činnost. Ve svém volném čase se věnuji společenským tancům a hlídání dětí. Ráda čtu, tvořím a zkouším nové sporty. Baví mě cestování a objevování nových zajímavých míst. Na tábor pro rodiče s dětmi tento rok pojedu podruhé jako vedoucí.

 

Domča

Ahoj, jsem Domča a je mi 21 let. Na tábory s DBH jezdím od 17 let jako vedoucí, ale jelikož jsem od malička jezdila na různá soustředění a na klasické tábory, kde jsem pak byla jeden rok jako praktikant, k dětem mám velmi kladný vztah. Ve volném čase se věnuji sportu, a nebo s přáteli vyrazíme na výlet ať už do přírody, nebo do města. Práce s dětmi mě baví a než jako práci to beru jako útěk z reality.

 

Kamča

Dobrý den. Jmenuji se Kamila Janoušková a každý, kdo mě zná mi říká prostě Kami nebo Kamčo. Studuji prvním rokem na Technické univerzitě v Liberci na Fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické. Mým studovaným oborem je speciální pedagogika. Velice ráda bych jednou pracovala s dětmi. Ráda sportuji. V zimě jezdím na běžkách a bruslím, v létě běhám a chodím po lajně. Také si občas zajedu na kolo a věnuji se i příležitostně horolezectví. Miluji hudbu, hraji na příčnou flétnu, na klavír a baví mě tancování. Tábora, který pořádá organizace Děti bez hranic, jsem se již jako vedoucí (praktikant) účastnila a už se těším na další.

 

Terka

Jmenuji se Terka a tento rok maturuji na všeobecném gymnáziu v Poděbradech. Mým velkým koníčkem je moderní tanec, kterému věnuji velkou část svého volného času. Dále také ráda čtu, cvičím jógu nebo něco kreativního tvořím. Letní tábory byly vždy mou oblíbenou částí prázdnin, a proto jsem se rozhodla stát se táborovým vedoucím.

 

Vanda

Jmenuji se Vanda, je mi 17 let a momentálně studuji na všeobecném gymnáziu. Na tábory jezdím už od dětství a od minulého roku i s DBH. Mezi mé koníčky patří hraní na elektrickou kytaru, čtení a poslouchání hudby. Mám také zkušenosti s hlídáním dětí

 

Vilma

Ahoj! Jmenuji se Vilma Blumentritová, je mi 19 let, právě jsem v maturitním ročníku na gymnázium, ale v době tábora už, doufejme, budu mít maturitu a půjdu na vysokou školu. Ráda bych se dostala na DAMU a studovala herectví a pedagogiku. Ve svém volném čase ráda kreslím, poslouchám hudbu (hlavně rock/pop) a vystupuji s ochotnickým divadelním spolkem. Také občas hlídám děti svých známých. Práce s dětmi mě velmi baví, ráda vymýšlím všelijaké hry a zábavný program.

 

Tomáš

Od 6 let jsem každé léto jezdil na Záchrannou misi. 2 roky jezdím na lyžařský tábor jako instruktor a práce s dětmi mě opravdu baví. Rád se učím, poznávám nové věci a dozvídám se nové informace. Zajímá mě mechanika a technika, ve volném čase hraju na hudební nástroje, fotografuju, závodím v motokárách a sportovně střílím z luku.

 

Šarlot

Jmenuji se Šarlot a je mi 17 let. Studuji sextu Hudebního gymnázia v Praze. Odmalička se věnuji různým sportům, tanci a hudbě. Ve volném čase si ráda čtu, poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě. Na tábory jezdím od 3 let a práce s dětmi mě baví. Pozici praktikanta jsem si na táboře již vyzkoušela v létě i v zimě jako instruktor lyžování. Jsem přátelská a kreativní.

 

Kuba

Ahoj, jmenuji se Kuba a je mi 21 let. Na tábory jezdím už od svých 6 let a protože mě to vždycky bavilo, začal jsem jezdit i jako vedoucí. Na tábory pro rodiče s dětmi jezdím už 4 roky a moc mě to baví. Rád jezdím na kole, plavu a hraju fotbal.

 

Gábi

Ahoj, jmenuji se Gábi a je mi 44 let. Už od mala jsem jezdila na tábory. Lásku k táborům se snažím probudit i v mém desetiletém synovi. Pracuji jako kuchařka a občas i jako chůva. Můj syn, smích a dobrodružství jsou pro mne vším. Mezi mé koníčky patří hudba, cestování, šití, knihy a hodiny zpěvu, na které docházím.

 

 

VEDOUCÍ Z MINULÝCH ROČNÍKŮ:

Katka 

Koordinátorka táborů pro rodiče s dětmi

Ahoj, jmenuji se Kačka. Od svých 15 let jsem prožila krásných 5 sezón jako vedoucí a následně hlavaska na TRDech. Letos jsem nastoupila do prvního ročníku medicíny a zároveň se pustila do práce coby koordinátorka TRDů. Časově tedy letos vlastní turnus nezvládám, ale se spoustou z vás se uvidím v průběhu celého léta, když se přijedu podívat na návštěvu.
 
Starší děti se se mnou mohou potkat na LBH3, kde budu působit jako zdravotník druhým rokem.
Na děti se každoročně moc těším a následně celý rok vzpomínám u fotek. Mám blízko ke sportu i k hudbě a práce s dětmi je moje vášeň.

 

Šárka

Šárka je učitelka v mateřské škole, jezdí s námi na tábory již několik let nejprve jako praktikantka,vedoucí a nyní je ve vedení táborů. Tento rok je hlavaska Táboru pro rodiče s dětmi. S Šárkou je velká legrace, ráda vymýšlí nové hry a ve volném čase ráda kreslí, zpívá a také divadlo je jí blízké.

Lucka

Ahoj, jmenuji se Lucka. Mám vystudovaný obor pedagogika na Filozofické fakultě v Brně a i když mě profesní život zavál spíše do oblasti rozvoje dospělých k dětem se ráda vracím. Dětské tábory mne provází od mala – nejprve jsem byla nadšený účastník, poté praktikant a oddílový vedoucí. Jako dobrovolník jsem jezdila do kojeneckého ústavu a také do dětského domova. V současné době mne nejvíce zaměstnávají mé dvě malé děti, se kterými si užívám a vracím se do dětských let.

 

Žaneta

Jmenujeme se Žanet (ta starší) a Adri (překvapivě ta mladší) a budeme Vás provázet letními tábory 2021. Něco málo o nás:

Ta starší má 28 let, ještě si dodělává vysokou školu, pracuje jako kontaktní pracovník v Nízkoprahovém zařízení pro děti, lektoruje kurz asistenta pedagoga, baví ji téma výchova a nalézání nových možností a nových způsobů, jak dětem předat důležité informace, tak aby je to bavilo a aby to uměli dál použít.

Ta mladší má 4 roky, distančně studuje mateřskou školu. Baví ji kreativní činnosti např. malování po zdech a po nábytku, ráda vaří a peče, prohlíží si knížky, má ráda večerní čtení před spaním. Pokud to opatření dovolí, tak by v 6 letech chtěla začít chodit do dramatického kroužku.

Společně vytváříme kreativní boxy pro děti Tony a Lily.

Kačka

Ahoj, jmenuji se Kačka, jsem studentkou psychologie na Masarykově univerzitě a mám za sebou první ročník v oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na UK. Táborů se účastním od mala a nyní pojedu už po sedmé jako vedoucí. Jezdím převážně na TRDy, ať už letní, zimní nebo v Chorvatsku. V průběhu školního roku se věnuji zájmovým kroužkům pro děti, zejména tanečkům, badmintonu a tvořivému kroužku, v základních i mateřských školách. Ve svém volném čase ráda sportuji, maluji, věnuji se mladším sourozencům. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje, jsem ráda, když můžu dětem formou hry a zábavy předávat své zkušenosti a zároveň čerpat energii, která vyzařuje z nich.
Těším se na společně strávený čas.

Pavlína

Jsem studentkou přírodovědecké fakultě  na Jihočeské univerzitě. Šest let jsem jezdila na tábory jako dítě a nyní třetím rokem absolvuji tábor jako vedoucí. Mým koníčkem je sport, hudba a příroda. V dětství jsem navštěvovala kroužky se sportovním či hudebním zaměřením. V současné době jsem lektorkou kroužku sportovních a míčových her. Mým cílem je zprostředkovat dětem plno zážitků, na které budou rády vzpomínat.

Markéta

Jmenuji se Markéta, je mi 29 let, jsem vyučená cukrářka, živím se jako cukrářka- zmrzlinářka, mám dvě děti.
Ráda jezdím na vodu, sjíždím na kanoi.

Katka

Vystudovala jsem grafický design v Praze. Teď studuji v Liberci, fakultu Umění a Architektura. Chodila jsem devět let do lidušky na výtvarku, kterou jsem absolvovala závěrečnou prací. Také jsem osm let hrála závodně basketbal, v čemž pokračuji už spíše rekreačně. Poslední dva roky jsem začala jezdit na wakeboardu, kde jsme už druhým rokem pořádali dětské závody. Na tábory jsem začala jezdit se skautem už jako malá a později jsem tyto tábory vyměnila za sportovní. Každoročně jezdím s basketem ale i sama na hory. Tento rok, jsem v Harrachově začala učit začátečníky a děti na Lyžích a Snowboardu.

 

Kamča

Ahoj jsem Kamča, máma dvou holčiček 5 a 2 roky. Vystudovala jsem vyšší odbornou školu obor Cestovní ruch a v současné době jsem na rodičovské dovolené a studuji dálkově vysokou školu - Služby letecké dopravy. 
Jsem velmi činorodý člověk a prakticky žádná aktivita mi není cizí. Vše mě hned nadchne a proto jsem se i přihlásila jako vedoucí na tábor s dětmi. Táborů jsem absolvovala nespočet jako dítě a později i na střední škole jako praktikantka a vedoucí. Vždy to pro mne byla skvělá životní zkušenost plná zábavy, aktivit, dobrodružství a nových přátelství. A to je to, co mě na tom pořád láká i v dospělosti.  

 

 

Terka 

Ahoj, jmenuji se Terka a jsem studentkou druhého ročníku oboru Sociální práce na FF UHK. Letní tábory byly pro mě vždy jednou z nejlepších částí prázdnin, a proto jsem se po několika letech k táborům vrátila jako vedoucí, abych pomohla vytvářet nezapomenutelné prázdninové zážitky dalším dětem. Volný čas ráda trávím čtením knih, hraním společenských her, nebo procházkami v přírodě. Těším se na společně strávený čas!

Lůca 

Ahoj, jmenuji se Lůca a aktuálně jsem studentkou Sociální pedagogiky a poradenství na Masarykově univerzitě. V Brně jsem vystudovala už Sociální pedagogiku a volný čas, a právě volnočasovým aktivitám pro děti dávám množství nadšení a lásky, která se mi skrze šťastné a spokojené dětské tváře vrací naplno zpět, a to mě baví! Táborovou atmosféru jsem si zamilovala už jako dítě. Když jsem odrostla, začala jsem na ně jezdit na postu praktikantky, po pár letech i jako vedoucí. V poslední době jsem kromě studentky a vedoucí na TRDech, také obsluhou a animátorem v zábavním parku pro děti či šéf instruktorkou na školách v přírodě. Svůj volný čas dělím mezi lyžování, fitness, horskou turistiku či posezení s přáteli u dobré kávy a skořicových šneků.

Vendy

Vendy je studentkou Střední pedagogické školy v Berouně. Jako malé dítě se zúčastnila několika letních táborů,které přímo miluje. Letos se ale poprvé zúčastní, jako vedoucí, na letním táboře pro rodiče s dětmi při dobrodružství Ferdy Mravence. K jejím zájmům patří především sport, ale také zpěv. Je členem divadelního souboru, se kterým společně ve volném čase nacvičují muzikálová divadelní představení pro děti. K dětem má velmi dobrý vztah, úspěšně absolvovala několik pedagogických praxí,jak v Mateřských školách, tak i na Základní škole. Je cílevědomá, svědomitá a organizačně schopná. Ve čtvrtém ročníku si jako svou pedagogickou specializaci zvolí tělesnou výchovu, ze které bude i maturovat. Ve studiu by dále chtěla pokračovat na vysoké škole a to buď v pedagogickém oboru nebo v oboru humanitních a společenských věd.

Matěj

Ahoj, jmenuji se Matěj Košulič, je mi 19 let a jedu druhým rokem s DBH na několik turnusů za sebou. Budu k vidění jak na táborech pro rodiče s dětmi ,tak i na týdenních táborech. O svém volném čase se rád věnuji sportu, pohybu a snažím se o zdravý životní styl, i když to častěji ulítává do ochutnávání pro mě nových mňamek. Pracuji s dětmi celoročně na brigádě v trampolínovém centru Jump Family, kde působím nejen, jako trenér pro inviduální tréninky, ale i jako vedoucí parkourového kroužku a v neposlední řadě,jako organizátor příměststkých táborů.
 

Martin

Ahoj mé jméno je Martin a přátelé mě oslovují Marťas, Marty nebo Maťo. Jsem aktivní sportovec, tudíž svůj volný čas trávím převážně pohybem. Mým nejoblíbenějším sportem je basketbal, kde působím nejen, jako hráč, ale i jako rozhodčí. Rád si také zajdu zaplavat, nebo na procházku do přírody. Mezi mé záliby patří i historie, nejvíce se zaměřuji na české dějiny a na historii o hradech. Tento rok, jedu jako vedoucí na tábor poprvé, ale v dětství jsem pár táborů absolvoval. Samozřejmě rád, vymýšlím aktivity pro děti a jsem rád, když jsou šťastné.

Jana

Jana vystudovala Gymnázium v Soběslavi a nyní studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy obor matematika. Tento rok dokončuje bakalářské studium a od října 2022 nastupuje na studium magisterské. Během studia pracuje jako lektorka matematiky ve firmě Zkoušky nanečisto, učí děti v pátém, sedmém a devátém ročníku. K účasti na dětských táborech se dostala až během minulého roku, poté, co si zamilovala práci s dětmi při výuce. Od září má nastoupit jako učitelka matematiky na pražském gymnáziu. Řídí se motem „Nuda je smrtelný hřích učitele“, aneb nikdy nedopusť, aby se děti nudily.

Hana

Jsem týmovým hráčem, co dokáže podpořit i případné problémy samostatně řešit. Zkušenou a zodpovědnou matkou tří dětí (4, 8 a 10let), snažící se udržet nadhled a nebrat se moc vážně. Na tábor DBH pro rodiče s dětmi na pozici vedoucí pojedu už čtvrtým rokem. Profesním životem jsem učitelka v mateřské škole. Za své silné stránky považuji kreativitu, lásku k pohybu v přírodě, a především dlouholetou praxi s dětmi i rodiči. Během rodičovské dovolené jsem získala i rozmanité profesní zkušenosti, kdy jsem spoluzakládala Mateřské Centrum Konvička a aktivně vedla agendu i volnočasové zájmové činnosti.

 

Sofie

Ahoj, jmenuji se Sofi Tunková, baví mě oblast filmu a divadel. Mým velkým snem do budoucna je stát se herečkou a zazářit v Hollywoodu. Jsem velmi kreativní člověk, co se nebojí žádné výzvy a jde do každé blázniviny. Baví mě každá sranda, takže o tu rozhodně nouze nebude. 

Miroslava

Ahoj, jmenuji se Mirča Šteflová. Mým velkým koníčkem je fotografování a dobrodružství v přírodě, také ráda maluji a dobrá nálada mi nechybí. Adrenalin mi proudí v žilách a tak se nebojím žádné překážky. Vždy jsem plná energie a připravená na zábavu.

 

Petra

Jsem ze střední pedagogické školy. Miluju práci s dětmi ve svém volném čase kromě sportu docházím do školek, v létě jezdím po táborech a v zimě pracuji jako instruktorka na lyžích a snowboardu (včetně lyžařských táborů). Jsem sportovně založená - tenis, lyže, horolezectví, posilování, běhání, brusle… Krom toho zbožňuju cestování a celkově poznávání nových krajin a trávení času s přáteli. Popsala bych se jako kreativní, spontánní a akční:)

 

Aneta

Ahoj, jmenuji se Aneta. Mám dvě děti, dva kluky. Jsem učitelka v mateřské školce a moje práce je mým koníčkem. Vedu kroužek angličtiny pro nejmenší a logopedii. S Dětmi bez hranic pojedu na tábor už po čtvrté. Jezdí se mnou i mé děti a tábory nás všechny vždy moc baví. Mezi mé koníčky patří hlavně sport, fitness, běh, spinning, překážkové závody.. Ve volném čase cestujeme a věnujeme se Geocachingu. Také ráda maluji a tvořím.

Martin

Ahoj, jmenuji se Martin studoval jsem gymnázium a nyní studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku. Téměř všechen svůj volný čas trávím buď na tréninku, nebo v "Jumpu" na brigádě, kde působím jako trenér. Zkušenosti s dětmi mám velmi rozmanité. Od individuálních tréninků, příměstských táborů, škol v přírodě a nebo právě jako oddílový vedoucí či hlavas na táborech letních.
 

Václav

Ahoj, jsem Vašek a tohle bude můj první tábor u Dětí bez hranic. Mám zkušenosti s organizací táborů u skautů, kde už se 3 roky aktivně věnuji vedení jedné družinky a pomoci s organizací našich táborů. Moje nejoblíbenější aktivity na táboře jsou manuální práce a sporty.

Veronika

Ahoj, jmenuji se Verča a jsem studentkou střední zdravotnické školy s oborem sociální činnost, kde pracuji se všemi věkovými kategoriemi. Mezi mé koníčky patří skauting, hra na kytaru a ježdění na lodích. U skautů jsem dva roky vedla děti v předškolním věku. Mám ráda zábavu a trávení volného času s přáteli v přírodě.

Klárka

Ahoj, jmenuje se Klárka, je mi 20 let a vystudovala jsem střední polygrafickou školu. Nyní jsem studentkou přírodovědně-humanitní a pedagogické fakulty na Technické univerzitě v Liberci a připravuji se na práci v mateřské škole. Ve svém volném čase docházím do dětského koutku, který spadá pod univerzitu. Mám zkušenosti s těmi úplně nejmenšími, ale i s předškolními dětmi. Jsem milovníkem výletů do přírody, často tedy bývám ráda s dětmi venku. Hodně čtu knížky, občas brnkám na klávesy a trávím čas s rodinou nebo kamarády.

Vojta

Jmenuji se Vojtěch Horký. Od 7mi let jsem navštěvoval skauta, až do 16 let, kdy jsem se pak stal praktikantem a následně zástupcem vedoucího oddílu. Nyní jsem neaktivním členem, ale zápal pro letní tábory a učení dětí praktickým a potřebným věcem ve mně stále je. Vystudoval jsem obor letecký mechanik. Mé koníčky jsou: Turistika (nejraději mám čundr s krosnou a spaní pod širým nebem), volejbal, opečovávání zahrady. Jsem společenský a je se mnou sranda.
   

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5