';

Reportáž - Zimní tábor v ČR - Praha V+Z (1.3.-7.3.2014)

Reportáž ze Zimního tábora Prahy Východ a Západ v roce 2014. Budeme se snažit, podle možností připojení, dávat sem aktuální informace o dění na našem zimním táboře a nějaké fotečky.

Pro rodiče: Prosím sledujte tuto reportáž v den příjezdu do Prahy dopoledne. Kdyby se náš autobus někde zasekl v zácpě, budeme vás takto informovat. Děkujeme.

PŘÍJEZD DNES 7/3 PODLE PLÁNU KOLEM 13. HODINU, VÍCE PŘÍPADNĚ VE VZKAZOVNÍKU (KDYBYCHOM NĚKDE UVÍZLI).

A PAK ŽE NEBYL SNÍH! BYL, LYŽOVALI JSME, UŽÍVALI SI ZIMNÍCH RADOVÁNEK A SLUNÍČKA! AHOJ ZA ROK…

zt_cr_vz_centr

6.3.

zt_cr_vz_3-nahled zt_cr_vz_4-nahled

Den posledního lyžování si všichni moc užili a lyžovali dokud jim síly stačily. Po vrácení z lyžování se děti naposledy osprchovaly, zabalily si a připravily se na večerní závěrečnou diskotéku! Na diskotéce to vypadalo, že děti mají ještě spoustu sil, i přesto že skoro týden lyžovaly. Ráno nás čeká ještě snídaně, a pak hurá domů.

 

5.3.

Dnes jsme se všichni sjednotili a vyrazili jsme do Jánských lázní, kde už byl větší a delší kopec, ale všichni ho zvládli. Lyžovali jsme tam celé dopoledne a kus odpoledne. Večer jsme završili posledním soubojem Yettiů a to v vzájemných výzvách! Poslední den lyžování na nás čeká.

 

4.3.

Dnešní ráno si děti zahrály pár her a hned potom jsme se vydali na celodenní výlet. Část dětí jela do Trutnova do aquaparku a druhá část se prošla procházkou do Pece pod Sněžkou, kde si i zajezdila na bobové dráze. Byl to náročný den, a tak se děti večer koukaly na film, aby si odpočinuly. Od zítra již budeme zase zpátky na svahu.

 

3.3.

Dnes odjela první skupina lyžařů do Jánských Lázní, kde se děti mimo jiné mohly svézt jedinou lyžařskou kabinou v ČR, a pak se svezli i rolbou. Druhá a třetí skupina lyžařů naopak zpestřila svoje denní lyžování na Mladých Bukách jízdou na bobové dráze Berta. Večer jsme se vrhli na další část táborové hry, během níž se naše čtyři kmeny Yettiů s nadšením utkaly v různých dovednostech. A zítra už nás čeká celodenní výlet!

 

2.3.

Dnes jsme byli prvně na svahu celý den. Na sjezdovkách je sněhu dost. Půlka dětí lyžovala ve skiareálu na Mladých Bukach,  druhá půlka v Peci pod Sněžkou (pokročilejší lyžaři). Slunce nám svítí až až :-)

zt_cr_vz_1-nahled zt_cr_vz_2-nahled

 

Večer jsme měli celotaborovou hru a už se těšíme na zítřejší lyžování.

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5