';

Reportáž "Záchranná mise 2015" - War Craft

12.7.2015

Dopolední program se konal v rámci oddílů, tedy finální oddílová činnost. A taky jsme začali balit. Po obědě jsme sledovali divadlo k celotáborové hře. Naše postavy už toho měli dost a rozhodli se zpunktovat poslední etapovku, ve které chtěli porazit hlavního nepřítele! To vedlo ke zničení ohnivého srdce Yogg-Sarona. Vyhlásili jsme výsledky celotáborové hry a nejčistší chatku. Po dobalení posledních věcí jsme dorazili na diskotéku, která je v plném proudu. A teď už jen čekáme na závěrečné divadlo s ohňostrojem. A tím na ukončení našeho vydařeného a opět nezapomenutelného tábora!

11.7.2015

Sobotní dopoledne bylo věnováno přípravám na hru živnosti, kdy všechny děti připravily nějaké povolání a svou živnost, kterou odpoledne za táborové peníze vykonávaly. Mohly tak navzájem navštívit jak květinářství, masáže i svatební salón.  Večer jsme věnovali odpočinkovým hrám a všichni se připravovali na náš poslední táborový den.....

10.7.2015

Přišel čas celodenního výletu! Navštívili jsme příbramské hasiče a záchrannou službu. Jako každý rok sklidil úspěch polygon - tělocvična pro hasiče. Poté jsme se odebrali do aquaparkunebo na výlet do příbramských dolů. Navštívili jsme důl Anna, Vojtěch a Prokop. Projeli se hornickým vláčkem, na 10 vteřin jsme si vyzkoušeli jak vypadá absolutní tma dvacet metrů pod zemí. Všichni jsme se nakonec sešli ve městě a jeli do tábora na večeři, po které tradičně následovala diskotéka! A na diskotéku přijela spousta známých interpretu - Janek "Ondra" Ledecký nebo Sandy a Danny z Pomády!

 

9.7.2015

Ráno jsme opět začali vysokými lany. Děti si zahrály minigolf, hry v lese nebo v táboře se svými oddíly. Odpoledne se po krátkém divadle děti začaly připravovat na etapu, která se kvůli dešti odehrávala v jídelně. A sice výzvy. Děti si navzájem dávali zajímavé úkoly, které vyzvaná etapová skupina musela splnit. A večer jsme opět věnovali modelovým situacím, tentokrát však pro druhou polovinu střední kategorie. Figuranty tentokrát byl nejstarší oddíl!

8.7.2015

Dnes k nám hned ráno dorazila POLICIE ČR, na jejichž přednáškách jsme strávili celé dopoledne. V průběhu dne se většina oddílů také vystřídala na vysokých lanech. Po poledním klidu naslédovalo další divadlo - krutá bitva s Yogg-Saronem, ve které bohužel padla naše draeneika Zhurudorana. Ti nejstarší z nás se v noci zúčastnili modelové situace první pomoci. V lese nalezli ztroskotanou karavanu (složenou z našich vedoucích), která byla napadana Yogg-Saronem. Děti vše zvládli bravurně a všechny zraněné dopravili do naši improvizované nemocnie v jídelně. 

7.7.2015

V dnešní ráno se několik oddílů vydalo do stínů lesa. Ať už hrát hry či stavět domečky. Ostatní navštívili bazén, minigolf a nebo sportovali. Polední klid tentokrát zakončilo divadlo, kde se opět objevil jeden z hlavních záporáků našeho Warcraftového světa, Kel'Thus. Děti se ve svých etapových skupinkách snažily nasbírat dostatek expů - zkušeností, které by jim ho pomohli zneškodnit. Mise byla úspěšná a Kel'Thus zničen! Večer jsme vítězství oslavili táborákem, špekáčkem a táborovými písněmi.

6.7.2015

Nedělní dopoledne strávila nejmladší kategorie na modelových situacích v rámci první pomoci. Děti s využitím znalostí z přednášky úspěšně zachránili naše praktikanty. Starší oddíly se v rámci své oddílové činnosti věnovali společenským hrám, minigolfu, učili se morseovku nebo trávili čas v lese. Odpoledne se na modelovkách vystřídala i polovina střední kategorie. Ostatní se ve svých cetehových skupinkách připravovali na večerní volbu Miss Hrůzy a Lorda Hrůzy. Naše porota to měla opravdu těžké, a proto jsme vyhlášení soutěže museli přesunout na zítřejší den!

5.7.2015

Dnešní den jsme strávili každý se svým oddílem. Někdo si zahrál "živý fotbálek", jiní se věnovali míčovým nebo jiným hrám. Konečně i střední kategorie byla proškolena v první pomoci a celý tábor je tak připraven na praktické modelovky! Také jsme všichni úspěšně zdolali nízká lana. Velká kategorie si navíc v rámci noční hry zažila útěk z vězení nemrtvých. To se naštěstí všem podařilo.

 

3.7.20115

Třetí den naši záchranáři Ondra s Honzou proškolili v první pomoci naši nejmenší kategorii, zatímco ostatní se naučili pár kouzel, díky kterým v podvečerní etapě získali různá území v našem světě Azerothu.  Odpoledne jsme se v krásném letním počasí slunili u vody!

 

4. 7.

 

V dnešní den nás navštívilizáchranáří z pražské soukromé Pragomediky. Ukázali nám sanitku a mohli jsme si poležet i na nosítkách. V odpolední vodní bazénové etapě jsme se rozhodli pomoci princi Kael'thasovi a najít poslední ženu jeho druhu - krvavou elfku. To se naštěstí podařilo a večer se mohla konat svatba! A navíc jsme se projeli i na koních.

 

2.7.2015

Již od rána nás spolu s budíčkem vítal krásný slunečný den. Po dopoledních hrách ve svých oddílech, posilněni vynikající rajskou paní kuchařky Květy, jsme se pustili do lesní války nejrůznějších ras. Vítězství si protentokrát ukořistili Taureni a společně jsme se dočkali osvěžujícího koupání v bazénu! Večer jsme oslavili za dunivých zvuků diskotéky! Tu narušil až divadelní příchod hlavního zlouna naší táborové hry, a sice Yogg-saron . A proto jsme museli ulehnout, abychom měli dostatek sil na zítřejší společnou strategii k poražení zla!

je a bude horko: Nebojte se, dbáme na dostatečný pitný režim dětí, opalovací krémy, čepice a zchlazování dětí v bazénu.

První táborový den

Konečně jsme všichni v pořádku dorazili na dlouho očekávaný letní tábor! Zdárně jsme se rozdělili do oddílů, nafasovali si povlečení, povlékli si postele, naobědvali jsme se a hurá na první oddílovou činnost se svými vedoucími. Porozhlédli jsme se po okolí, seznámili se s táborovým řádem, a především jsme se seznámili všichni mezi sebou! Večer po nástupu jsme zhlédli první divadlo. Pochopili jsme, že žijeme ve světě mnoha ras, např. elfů, trolů, lidí nebo trpaslíků. Tak hurá do dalšího dne!

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5