Fakt super tábor 2

Táborový program, celotáborová hra

Tradiční letní dětský tábor s programem plným soutěží a her, koupání v táborovém bazénu, výletů, táboráků, diskoték a další letní zábavy.

Termín:19. - 31. 7. 2020
Cena:4999 Kč
Věk dětí:6 - 13 let
ukončeno
Areál tábora:

Areál tábora:

 

 

Adresa tábora:

Horská chata Lučanka
Lučany nad Nisou 20
468 44 Lučany nad Nisou

HORSKÁ CHATA LUČANKA se nachází na krásném romantickém místě uprostřed lesů Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Umístění v lese a velký pozemek umožňuje bezpečný volný pohyb dětí, přitom dopravní dostupnost je autem výborná, parkování je možné přímo u objektu. 

Společenský prostor v hlavní budově tvoří dvě oddělené místnosti, které zároveň slouží jako jídelny či klubovny. 
K dispozici bude i nové víceúčelové hřiště s umělou trávou vhodného pro volejbal, nohejbal, vybíjenou, fotbálek, badminton, líný tenis a další.

Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště s kolotočem, trampolínou a dalšími atrakcemi.
Velké ohniště s lavičkami umožní posezení u ohně.

 

Ubytování:

Většina pokojů nabízí turistický standard a je vybavena umyvadlem s tekoucí teplou vodou. Tyto pokoje mají společné příslušenství na chodbě (sprchy a WC zvlášť pro kluky a dívky).

 

Strava: 

Stravování je zajištěno formou plné penze (5x denně), splňuje táborové standardy a je přizpůsobeno dětem, celodenní pitný režim je rovněž k dispozici v jídelně. Snídaně, obědy se skládají z polévky a hlavního chodu.

Doprava je individuální. Příjezd dětí na tábor si naplánujte v neděli po 15:00 hodině. Stravovat se začínají děti večeří a končí v pátek odpolední svačinou. Děti je možné  si vyzvednout v pátek po odpolední svačině tj. mezi 15:00 - 16:00 hodinou (V případě, že si své dítě potřebujete vyzvednout později nebo dříve, je toto potřeba domluvit individuálně s hlavním vedoucím tábora - kontakt na něj budete mít v propoziccíh k pobytu, které rozesíláme nejpozději 30 dní před zahájením tábora.

Lze také využít dopravu autobusem z Prahy tam i zpět za příplatek 600,-- Kč, případně jednosměrnou dopravu tam nebo zpět za příplatek 300,-- Kč (více informací v záložce "Doprava").

 

Program tábora:
Program tábora:
 • Celotáborová hra - Šmoulové, dobrodružství a zážitky
 • Oddílová činnost, zkušení vedoucí
 • Soutěže a hry
 • Diskotéky pro nejmenší
 • Táboráky, výlety
   
 • Letní sporty pro nejmenší
 • Další prima letní zábava

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

 

 
 
 
 
 

 

Výchovní pracovníci:

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích často studentek pedagogických škol. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let, baví je činnost s malými dětmi. Pracovníci vedení táborů, oddíloví vedoucí a profesionální zdravotníci s dlouholetou praxí a odbornou akreditací MŠMT. Všichni naši výchovní pracovníci splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o vedoucích tohoto tábora dozvíte zde.

Hlavní vedoucí: Kateřina Ziková

 

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 4.999,– Kč.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, zájmové kroužky, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje dopravu a žádnou potravinovou dietu.

 
 

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků - DĚTI: 298,-- Kč
  Toto pojištění lze uzavřít - objednávkou na našem webu - pouze ve lhůtě nejpozději do 3 pracovních dnů po úhradě kompletní ceny pobytu (zálohy se to netýká, lhůta 3 dnů běží až od doplatku), avšak zároveň nejpozději do 10 dnů před počátkem pobytu (v případě, že si kupujete pobyt až těsně před jeho začátkem a chtěli byste od nás pojištění - tak to nejde).
  Zahrnuje také STORNO pojištění - od pojišťovny dostanete zpět 80 % stornopoplatků za pojištěné DÍTĚ při prokazatelném, dříve neznámém a nezaviněném důvodu zrušení pobytu.
 • Fotografie přes vzdálené úložiště: 100.--Kč
Doprava:

Doprava:

Doprava na tábor i z tábora je vlastní!

 

Adresa tábora:

Horská chata Lučanka
Lučany nad Nisou 20
468 44 Lučany nad Nisou

Jak najít tábor: 

Mapa cesty z Prahy:

 

V případě využití společné dopravy autobusem bude místo odjezdu/příjezdu: ul. Na Mlejnku, parkoviště u budovy Golden office, Praha 4 - Braník
Čas odjezdu/příjezdu: bude upřesněn

spojení:  
autem: nedaleko Barrandovského mostu, vjezd z ulice Ke Krči
tram: zastávka Pobřežní cesta Tram 3, Tram 17
bus: zastávka Pobřežní cesta Bus č. 253

 

 

Dokumenty:
 • Lékařské potvrzení - potvrzuje praktický lékař, nesmí být starší dvou let a může být formulář jiný než náš
 • Bezinfekčnost - podepisují rodiče, nesmí být straší než jeden den 
 • Kopie kartičky pojišťovny

Seznam doporučených věcí naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci neručíme.