Zasílat naše akce >
Jméno: Heslo:
 přihlásit založit účet 

První tábor, 6. turnus 12. - 17. 8. 2018

Unikátní týdenní letní dětský tábor pro táborové nováčky. Táborový program přizpůsoben délce pobytu a věku dětí (5 - 9 let). Připravili jsme 7 turnusů.

První tábory jsou klasické letní dětské minitábory pro začínající táborníky se zkrácenou – týdenní – délkou. Tyto minitábory jsou určeny pro začínající táborníky, u kterých mají rodiče obavu, že by delší tábor děti nezvládly nebo nezvládly s radostí. V letošním roce jsme pro Vás připravili 7 turnusů.

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

Termín:12. - 17. 8. 2018
Cena:2999 Kč
Věk dětí:od 5 do 9 let
volno
Areál tábora:

První táborové zážitky a zkušenosti čekají právě na vaše děti :-)
  

Letos jsme pro vás připravili 7 turnusů v rodinném penzionu U Vaňáčů, Štědronín. 

Penzion U Vaňáčů je rodinný penzion, který se nachází u Orlické přehrady v krásné jihočeské krajině uprostřed lesů, 600 m od řeky Otavy a 4 km od hradu Zvíkov, ve vesničce Štědronín.

Ubytování:

Děti budou ubytovány v pokojích ve zděném penzionu s vlastním sociálním zařízením nebo se společným sociálním zařízením na patře. Pokoje jsou pro 2 - 6 dětí. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky, věšáčky. V areálu je dále k dispozici hřiště a bazén.

Doprava je individuální. Příjezd dětí na tábor si naplánujte v neděli mezi 15:00 a 16:00 hodinou. Stravovat se začínají večeří a končí v pátek odpolední svačinou. Děti je možné  si vyzvednout v pátek po odpolední svačině tj. mezi 15:00 - 17:00 hodinou (V případě, že si své dítě potřebujete vyzvednout později, je toto potřeba domluvit individuálně s hlavním vedoucím tábora cca 1 měsíc před začátkem jeho konání).

Nabízíme vám možnost nechat vaše dítě na táboře až do sobotního oběda, za příplatek 500,- Kč viz příplatková služba: "Ubytování na jednu noc se snídaní, svačinou a obědovým balíčkem (z pátka na sobotu)".

Strava: plná penze 5x denně a celodenní pitný režim.

Adresa tábora:

Penzion U Vaňáčů
Štědronín 9
397 01 Písek

 

Na Prvních a Týdenních táborech máte možnost prodloužit si pobyt s dětmi v penzionu, kde trávili nebo budou trávit svůj týdenní pobyt. Možnost tohoto ubytování pro rodiče či sourozence je možný pouze o víkendech (z pátka na sobotu a ze soboty na neděli). Cena je 500,- Kč za 1 osobu na jednu noc a je s plnou penzí. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

 

Program tábora:
 • Celotáborová hra, dobrodružství a zážitky
 • Oddílová činnost, zkušení vedoucí
 • Soutěže a hry
 • Diskotéky pro nejmenší
 • Koupání v bazénu
 • Táboráky, výlety
   
 • Letní sporty pro nejmenší
 • Další prima letní zábava

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích často studentek pedagogických škol. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let, baví je činnost s malými dětmi. Pracovníci vedení táborů, oddíloví vedoucí a profesionální zdravotníci s dlouholetou praxí a odbornou akreditací MŠMT. Všichni naši výchovní pracovníci splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o vedoucích tohoto tábora dozvíte zde.

 

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 2.999,– Kč.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje dopravu na tábor a zpět! 

Cena nezahrnuje bezlepkovou dietu.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • USB flash disk s táborovými fotkami ………............ 150,– Kč
 • Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)). Lze objednat jen u přihlášek do 15. 5. .....................200,– Kč
 • Pojištění storno poplatků .......................150,– Kč (Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy – část F, G, A, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko.)
 • Projížďka na koni (vedeném instruktorem) ............. 150,– Kč
 • Výlet parníkem a prohlídka zámku ....................400,– Kč 
 • Ubytování na jednu noc se snídaní, svačinou a obědovým balíčkem (z pátka na sobotu) ..........500,- / 1 osoba
  Prodloužení tábora o 1 den z pátka do soboty (ideální pro vytížené rodiče, kteří by si v pátek odpoledne nestihli své děti vyzvednout). O děti se postarají naši vedoucí, vč. programu. Stravování bude v sobotu končit dopolední svačinou a obědovým balíčkem na cestu.

Výletu parníkem se vždy účastní většina dětí.

Doprava:

Doprava na tábor i z tábora je vlastní!

Adresa tábora:

Penzion U Vaňáčů
Štědronín 9
397 01 Písek

Jak najít tábor:

Mapa cesty z Prahy:

Dokumenty:

Při příjezdu na tábor se odevzdává:

Dále můžete odevzdat kapesné a nadepsané pohledy určené k rozdávání dětem.

Seznam doporučených věcí naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci neručíme.