Zasílat naše akce >
Jméno: Heslo:
 přihlásit založit účet 

Tábor pro rodiče s dětmi Itálie 2017

Táborový program, minidiskotéky, hry v moři i na pláži

 

Užijte si báječný prázdninový týden u moře ve slunné Itálii!

Pro tento pobyt se nám podařilo sehnat výjimečnou hlavní vedoucí, proto neváhejte a nechte si ujít jedinečné zážitky :-) 
Hlavní vedoucí Lucie Kozderková působí jako profesorka na gymnáziu Na Vítězné plání a ve svém volném čase se věnuje práci v kojeneckém ústavu a má velmi bohaté zkušenosti s organizováním podobných akcí. Sama toto letovisko a náš plážový dům navštívila mnohokrát, a proto vám bude v průběhu pobytu zkušeným průvodcem. 

Termín:24. 7. - 1. 8. 2017
Cena:7999 Kč
Věk dětí:neomezeno
vyprodáno
Areál tábora:
Místo

Misano Adriatico

přímořské letovisko v klidné rekreační zóně 15 km jižně od Rimini.

UBYTOVÁNÍ

Prázdninový dům Stella Maris

Leží přímo u moře. Na pláž se dostanete přes pobřežní komunikaci.

Pokoje jsou dvou až šestilůžkové se společným sociálním zařízením pro dva pokoje. Některé pokoje mají i vlastní sociální zařízení. Lůžkoviny jsou v ceně. Pokoje nejsou vybaveny ručníky, proto doporučujeme vzít si s sebou dostatečné množství ručníků a osušek. Pokoje jsou zařízeny velmi jednoduše. Na pokojích je zakáz používáních vlastních rychlovarných konvic a ponorných vařičů.

 

 

V přízemí prázdninového domu je jídelna (kde se servíruje jídlo), bar (kde je možnost platby v Kč) a společenská místnost. K budově přiléhá zahrada, kterou můžete využít k příjemnému posezení a relaxaci u stolního tenisu. Objekt má vlastní soukromou pláž se slunečníky, lehátky a plážovým volejbalem. Pláž je soukromá se slunečníky a lehátky (každý pokoj má jeden slunečník a lehátka jsou na počet osob na pokoji) zdarma.

strava

Plná penze

Vaří se z italských surovin s přihlédnutím ke zvyklostem české kuchyně.

Strava je formou plné penze (jídlo 3x denně). Vaří se z italských surovin s přihlédnutím ke zvyklostem české kuchyně. Snídaně kontinentální. Předběžné časy stravování jsou
8.30 - snídaně
12.30 - oběd
19.00 - večeře
Strava začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. V celém areálu je pitná voda. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, oběd, večeře, proto doporučujeme zajistit si vlastní svačiny.

 

 

Misano včera a dnes

Obklopený zelenými kopci, které tvoří korunu, Misano Adriatico se rozprostírá na ploše 22,43 km² mezi pobřeží Jaderského moře v severovýchodní, řeky Conca k jihovýchodu, který ji odděluje od Cattolica a San Giovanni in Marignano, oblast San Clemente a Coriano na jihozápadě a Riccione na severozápad. Dále jen "Maximální výška nad hladinou moře je jedním z 145 metrů Monte Gallero. Pobřežní pás, mezi řekou Conca a Rio stromek, je široká 3 km.

Archeologické nálezy z různých období, uchovaný v muzeu "území" Riccione, Misano ukazují, že oblast byla osídlena již v paleolitu, a to zejména v blízkosti řeky Conca a Rio Agina, pokud se dodávka snadnost voda favorizoval primitivní osady , Více nedávno, nálezy se datuje do čtvrtého století před naším letopočtem svědčí o přítomnosti vypořádání Galů v lokalitě Belvedere.S výstavbou Via Flaminia v 220 před naším letopočtem začali římské kolonizaci a název Misano vypadá, že pochází z jedné z mnoha rodin, kteří se přestěhovali z Lazio v přírodě Rimini (Ager Ariminensis). To by byl "Gens Mesia" Možná pro vojenské zásluhy, získal rozsáhlé pozemky v naší oblasti, fundus Messius Missian proto jméno. To bylo ve skutečnosti ve vojenské tradici Římského odměnu tímto způsobem váleční veteráni nebo kdokoli jiný vynesl vynikající služby pro domácnosti a známky římského osídlení jsou stále patrné podél Via del Carro vstupu do Via Flaminia (Adriatic stát dnes) s " zázemí.

 

 

Historické události Misanu, který dnes je identifikován s Misano Monte, v kopcích, se střídají s těmi Rimini, že již v 90 BC se stala latina Kolín nad Rýnem zákonem. Naše území předpokládat určitý význam v případě, že byl postaven v roce 997 kostel sv Erasmus, jednoho z nejdůležitějších území.

Již více než dvě století, a to od roku 1295 do konce patnáctého století Misano byl pod pravidlem Malatesta, páni z Rimini, který postavil hrad, z nichž dnes zůstává věž s přístupovým oblouku, který je symbolem obecní prapor.

Zaniklý rod Malatesta v Romagna a pak také Misanu se stala součástí papežského státu, jehož pravomoci trvala až do sjednocení Itálie. Ve skutečnosti taková památný období bylo jmenování kapitána hradu, která se konala v roce 1511; Je zřejmé z rozhodnutí městské rady v Rimini, který před pěti sty lety, dále jen "Misano Homini, Scazano a de la Corte de Lagina" zeptal se a získané konzulů této rady, které mají být odděleny Klimenta, ke kterému byly vystaveny a mít kapitán jejich vlastní. V návaznosti na Misano ztratil, po krátkou dobu a finančních důvodů správní nezávislosti, která nakonec získala v roce 1827, lámání pryč od San Giovanni in Marignano a stává samostatným městem. Bezprostředně po sjednocení Itálie změnila svůj název na "Misanu Villa Vittoria" přezdívku, že ztratil v roce 1938 usnesením předsedy Rady Mussolini, za to "Misano Adriatico." "Misano je a zůstane nezávislým obec, za předpokladu, že společné zemědělské zbytky": s tímto prohlášením Mussolini, on rozhodl, samostatnost a venkovské povolání. Proroctví bylo stále více klamný, protože od tohoto okamžiku historie Misano se prolíná s tím jeho rozvoje cestovního ruchu, který po vlažném začátku ve třicátých letech, bude plně realizovat po přechodu na radnici (1949) až ​​do pokutového území, dnes Misano Monte břehové. Misano dnes patří mezi nejoblíbenější destinace mezinárodního cestovního ruchu, ideální středisko pro rodinnou dovolenou, cílem mnoha přitahuje sportovních akcích pořádaných obcí a MisanoWorld Circuit, s vzrušující napínavou rychlostí automobilových závodů s přístavu v Portoverde, Misanu to je také odlišovat v oblasti námořní turistiky elity.

Pěší zóny barvené večerní trhy, zlaté, klidné pláže, promenáda 2 km podél pobřeží, ostrůvky zeleně v centru dokončit obraz tohoto města.

Díky organizačních struktur a kvalita vody ke koupání na pláž v Misanu a Portoverde byly uděleny několikrát, počínaje rokem 1989, modrá vlajka Evropské nadace pro environmentální vzdělávání (za poplatek). Toto ocenění korunuje dlouholeté úsilí k životnímu prostředí.

 

Program tábora:

Program tábora u moře bude přizpůsoben počasí a protože se předpokládá, že u moře budeme mít krásně, tak si budeme "hrát" hlavně na písečných plážích. Pro děti zde budou připraveny workshopy, hry ve vodě i na písku, animační program a minidisko. 

Tato oblast nabízí široké možnosti výletů (Ceny jsou pouze orientační):

1) Italské miniatury v RIMINI (www.italiainminiatura.com)
   

Turistická zajímavost, Itálie v miniatuře,projížďka lodí miniaturními Benátkami, pohádkou o Pinnochiovi, vodní horská dráha, římské coloseum a památky, okružní jízda vláčkem a další zajímavosti, které byste si neměli nechat ujít. V ceně zahrnuta doprava i vstupné (půldenní výlet). Cena 24 EUR za osobu, děti do 1 m pouze doprava 9 EUR

2) Italské miniatury v RIMINI (www.italiainminiatura.com)
   

Turistická zajímavost, Itálie v miniatuře,projížďka lodí miniaturními Benátkami, pohádkou o Pinnochiovi, vodní horská dráha, římské coloseum a památky, okružní jízda vláčkem a další zajímavosti, které by jste si neměli nechat ujít. V ceně zahrnuta doprava i vstupné (půldenní výlet). CENA: pouze doprava autobusem 14 EU/za osobu.

3) Aquafan v Riccione  (www.aquafan.it)
   

Nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky všech generací – několik desítek vodních atrakcí pro malé i velké: vodní tobogány, skluzavky, bazén s umělým vlnobitím,dětské bazény a další překvapení. V ceně je zahrnuta doprava i vstupné (celodenní výlet ). CENA: 27,-EU / za osobu děti do 1m pouze doprava 8,-EU

4) Lachtani v RIMINI
   
                  

Program se cvičenými lachtany, zážitek pro  všechny návštěvníky. Možnost dopravy lodí nebo busem: není v ceně. CENA: dospělá os.11,-EU děti od 100cm - 140cm 9,-EU (děti do 1m - 0,-EU)

5) Oltremare v Riccione (www.oltremare.org)
   

Laguna s delfíny- 20-ti minutový program se cvičenými delfíny. Prales – reálné zobrazení života v pralese, zvukové efekty, živí aligátoři, akvária s mořskými koníky z celého světa. Zrození země s následným procházením místností se sopkou chrlící lávu a vznikem doby ledové efektní zobrazení všech těchto dějů. Program se cvičenými domácími zvířaty (celodenní výlet). CENA: 27,-EU / za osobu děti do 1m pouze doprava 8,-EU

6) Acquario v Cattolice (www.acquariodicottolica.it)
   

Akvarium Cattolica je největší na Jadranu,nachází se v budovách jejichž tvary připomínají námořní flotilu.K vidění je tu opravdu mnoho živočichů.Nespočetné množství ryb,ale uvidíte i žraloky,tučňáky, aligátory,mořské želvy,vydry,hady, různý hmyz,žáby a ještěrky. Procházkou se k parku dostanete za 20 minut. CENA: 15,-EU / za osobu 

7) Výlet lodí – Misano (www.queenelisabeth.it)
   

Plavba po moři výletní lodí s ochutnávkou pražených ryb a italského  vína, kde ještě k tanci a poslechu hraje typická italská hudba. V ceně je zahrnuto vstupné i ochutnávka (cca 3-hodinový výlet). CENA: dospělá os.14EU Děti do 11 let 6,EU (jen výlet lodí)  

 

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích pod vedením zkušené hlavní vedoucí. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let a jejich nadšení skutečně nezná hranic (proto jsme děti bez hranic :-) ). 

Informace o vedoucích najdete na samostatné stránce zde.

Hlavní vedoucí: Lucie Kozderková

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 7.999,– Kč pro dítě od tří (bez nároku na stravu a lůžko a jen při obsazení pokoje jedním dospělým a ještě jedním dítětem) do 15ti let. Cena pro dospělého je 8.299,- Kč.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 3 x denně, pitný režim, dopravu klimatizovaným autobusem s vlastním WC, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, animační program, úrazové pojištění (nikoliv lečebné výlohy), odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje povinné místní poplatky ve výši: osoby od 13 ti let - 120,-/ celý pobyt

Cena dále nezahrnuje ručníky a osušky na pokoji, plážové osušky, svačiny, výlety 

V rámci letního tábora dále nabízíme:

  • CD s táborovými fotkami ………............ 100,– Kč
  • Táborové tričko (pán./dám., vel.: S, M, L, XL, dětské: 6 let (122 – 128cm), 8 let (134 cm), 10 let (140 cm), 12 let (152 cm)). Lze objednat pouze u přihlášek do 15.5.).......... 200,– Kč
  • Zdravotní pojištění storno poplatků a léčebných výloh .................................... 500,- Kč - výše pojistného plnění

 

 

Doprava:

Doprava na tábor je zajištěna dálkovým klimatizovaným autobusem s bezpečnostními pásy a s vlastním WC z Prahy. Odjezd je plánován mezi 17,30 - 18,00 od OC Prior na Sofijském náměstí, Praha 4 Modřany, příjezd pak tamtéž v dopoledních hodinách. Příjezd do Misana je předpokládaný v ranních hodinách.

V autobuse bude zajištěno podávání teplých a studených nápojů za českou měnu. Bude k dispozici o přestávkách, které jsou pravidelné po 3,5 - 4 hodinách na vyhrazených místech

Trasa jízdy: Praha - Rozvadov - Mnichov - Innsbruck - Brener - Misano.

Maximální počet zavazadel na osobu do zavazadlového prostoru je 1 ks (20 kg).

Více informací o táboře získáte na tel.: 774 733 322, info@detibezhranic.cz

Kapacita tábora je omezena

Dokumenty:

U odjezdu na tábor je potřeba odevzdat:

  • Bezinfekčnost - podepisují rodiče a nesmí být starší jednoho dne

Dále nezapomeňte si vzít s sebou:

  • Kartičku pojištění do zahraničí - máte-li vlastní
  • Cestovní pas pro děti i dospělé
  • Kapesné EUR i CZK