Tábor pro rodiče s dětmi H-resort 1

Táborový program pro rodiče s dětmi

TÁBORY PRO RODIČE S DĚTMI (neboli TRDy) jsou týdenní aktivní rodinné dovolené s dobrovolným „táborovým“ programem pro malé táborníky, s hrami, soutěžemi, zájmovými kroužky, bojovkou, diskohrátkami a karnevalem. Jsou jedinečné zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti i dospělé.Tyto letní pobyty probíhají v resortech vhodných pro rodinné dovolené, vždy však s ohledem na táborovou cenu.

Letní tábory pro rodiče s dětmi od DĚTÍ BEZ HRANIC (neboli TRDy) jsou:

 • tábory určené pro rodiče a jejich děti od 2,5 do 10 let (MŠ a 1. stupeň ZŠ),
 • jedinéčné tábory, zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti a možností odpočinku a relaxace pro dospělé,
 • tábory, kde na programu jsou dětské soutěže a hry, večerníčky na dobrou noc, zábavné sportovní aktivity, karneval a různé výtvarné a rukodělné dílny. Účast rodičů na programu je dobrovolná - možnost odpočinku a relaxace (u kreativní dílny je účast rodičů žádoucí).
 • oblíbené, vždy plně obsazené, již přes 10 let zkušeností, přes 5 tisíc spokojených účastníků
 • cenově výhodné - ubytování x cena pobytu (zlatý střed)

Příjezd si, prosím, naplánujte vždy v neděli v odpoledních hodinách. Společnou večeří bude každý náš TRD zahájen a my se na Vás budeme velmi těšit.

Podmínkou nástupu na tábor je odevzdání Bezinfekčnosti, kterou vyplňují rodiče za děti i za sebe. Formuláře naleznete zde

Reportáže z táborů pro rodiče s dětmi 2020 najdete zde.

Účastníci:

Rodiče a jejich děti, t.j. nejméně 1 zákonný zástupce + 1 a více dětí. Tábor je plánován pro cca 20 rodin.

 

Termín:2.-8.7.2023
Cena:5999 Kč
Věk dětí:0 - 10 let
volno
Areál tábora:

H-resort se nachází v Kunčicích pod Ondřejníkem. 

VÝHODY A HODNOCENÍ:

 • areál obklopen krásnými lesy
 • hotel patří do naší TOP nabídky s vysokým standardem ubytování a služeb
 • v areálu je k dipozici dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, hřiště na beach volejbal, sauny, stolní tenis
 • klienti mohou v areálu využít venkovní bazén se slanou vodou
 • restaurace se steaky a jiné speciality z BIO hovězího z vlastní farmy 
 • hotel je vzdálen pouze 45 minut od Ostravy
 • v areálu se nachází  příjemné venkovní posezení s grilem a ohništěm

 

Ubytování:

Rekreační středisko Beskydský H-RESORT
739 13, Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 8
GPS:
N 49°32.9489 E 18°17.0104

Prostorný rekreační areál Beskydský H-resort najdete v lesích u obce Kunčice pod Ondřejníkem, nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm. Nabízí výborné zázemí pro rodinnou dovolenou.
Ubytovaní budete v hotelové budově, kde je k dispozici 9 dvoulůžkových pokojů a 4 třílůžkové pokoje.  K některým pokojům patří balkón. Další variantou ubytování jsou dřevěné sruby s vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem, vybavenou kuchyní s lednicí, dvěmi samostatnými ložnicemi. 

Pro naše klienty je k dispozici:

 • jídelna 
 • dětský koutek
 • bar s krbem a příjemným posezením
 • venkovní dětské hřiště 
 • venkovní bazén se slanou vodou
 •  
 • Ubytování v hotelových pokojích 3* Superior s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, televizí, malou ledničkou a rychlovarnou konvicí.
    
 • Ubytování ve dřevěných srubech s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyní, obývacím pokojem a dvěmi ložnicemi (toto ubytování lze sdílet, např. dvě rodiny)

Parkování u hotelu je zdarma.

Strava:

Stravu nabízíme formou plné penze (5x denně) pro děti i dospělé. 

Strava odpovídá standardům dětských táborů (vaří se převážně strava, jakou znáte ze školních jídelen - např. rajská omáčka, rizoto, kuře na paprice, řízek).

 • snídaně je formou zjednodušené táborové varianty "švédských stolů" (bílé pečivo, chléb, uzeniny, sýr, cereálie, jogurt, zeleninová mísa, čaj, káva)
 • dopolední svačina (sezónní ovoce)
 • oběd (jednotné menu), který se skládá z polévky a hlavního chodu
 • odpolední svačina
 • večeře

Pitný režim v podobě čaje či ovocného sirupu je k dispozici v průběhu celého dne.

V případě, že ve své stavě požadujete větší podíl čerstvého ovoce a zeleniny, přivezte si vlastní zásoby. Myslete však na jejich uskladnění.

Máte-li ze zdravotních důvodů zájem o bezlepkovou či bezmléčnou dietu je toto potřeba nahlásit nejpozději 14 dní před začátkem prázdnin. Pro bezlepkovou dietu je nutné mít vlastní pečivo k snídani a ideálně jeden balíček těstovin.

Jídelna se nachází ve vedlejší budově. Přechod na jídlo je nutný venkem. 

Mimo výdejní časy společných jídel můžete využít restauraci Beskydského H-resortu, která potěší milovníky hovězího masa se svými bio steaky z plemene Higland, chovaného ve volné přírodě. Můžete si zde nad rámec táborové stravy vybrat ze široké nabídky studených, teplých, nealkoholických i nealkoholických nápojů. Do těchto prostor je zákaz donášení vlastních alkoholických nápojů.
 

Okolí:

Kunčice pod Ondřejníkem nabízí pestrou škálu vyžití po celý rok. Turisté vyrazí na Pustevny, k soše Radegasta a na vrchol Radhoště, cyklisté si zajedou do Valašského skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm nebo k přehradě Šance. Nedaleko se rozkládají tři 18jamková golfová hřiště, přímo v Kunčicích sídlí rehabilitační centrum léčící zdravotní problémy chladem nebo tmou. V 

Okolí H-resortu láká ke spoustě výletů: 

Můžete se vydat na výlet na nedaleké Pistevny, k soše boha Radegasta a na vrchol Radhoště.

S dětmi navštívit Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm


 

 

Program tábora:

Program je připravován jen pro děti ve věku od 2,5 - 10 let. Mohou se do něj zapojit i starší děti, ale vzhledem k věku jim aktivity mohou připadat snadné a zabrat jim kratší čas. Volné chvíle mohou využít individuálně se svými rodiči.

Celotáborová hra: Indiánské léto

Cílem celotáborové hry je posílení spolupráce, vztahů rodičů s dětmi, zapojení dětí do kolektivu, rozvoj mezilidských vztahů a osvojení nových dovedností.

Tým vedoucích našich letních táborů připravil pro vaše děti pestrý táborový program. Děti se mohou táborových aktivit účastnit buď samostatně nebo v doprovodu rodičů. Přítomnost rodiče, zejména u menších dětí, pomáhá překonat počáteční ostych a děti se lépe adaptují na nové prostředí a zapojí do programu. Při dopoledních workshopech (několik druhů aktivit po 45 minutách) je účast rodičů mladších dětí nutná, u starších dětí je možné být pouze v dosahu. Na odpolední program, např. bojovku v lese, je možno zejména starší děti vyslat samostatně nebo s našimi vedoucími.

Během dopoledne mohou děti navštívit již zmiňované workshopy. Pro tuto sezónu připravujeme výtvarný workshop, sportovky a indiánský workshop, na kterém si děti osvojí znalosti a dovednosti těchto lidí, kteří žijí odlišným způsobem než my v našich krajích. Konkrétní obsah workshopů (zejména sportovek a indiánského w.) se může na jednotlivých turnusech lišit podle zkušeností našich vedoucích.

Toto středisko bohužel není dostatečně velké pro vytvoření samostatného oddílu pro větší děti. Tento klasický táborový režim můžete školním dětem napodobit, pokud je na workshopy pošlete samotné. Styl workshopů u nejstarších dětí se liší turnus od turnusu podle vedoucích a jejich preferencí.

 

Po poledním klidu bývá na programu etapová hra, která je součastí celotáborové hry, jejíž téma se prolíná celým chodem tábora. Etapové hry se konají v areálu tábora či přilehlých lesích. Oblíbené jsou hry v přírodě, kdy je pro děti vyznačena trasa a ony ji prochází podle fáborků a plní po cestě nejrůznější úkoly. Dále na vás během pobytu čeká karneval, sportovní klání, hry v přírodě a tak podobně.

 

Po domluvě s hlavní vedoucí bude v předem vymezených časech možnost hlídání dětí ve věku 2 - 4 roky. Maminky si během této doby mohou v klidu vypít kávu nebo přečíst svoji oblíbenou knihu. Na některém z turnusů bývá možnost využít služeb masérky a kosmetičky. Další možnost hlídání dětí je mezi 17:00 a 18:00 hod., kdy si mohou rodiče aktivně odpočinout při sportovních aktivitách. Hlídání dětí můžeme zajistit jen u dětí, které již chodí samy na záchod a nepoužívají pleny.

Vždy jde o domluvu s vedoucími, kteří jsou velmi ochotní a pokud nemají plné ruce práce, tak vám rádi vyjdou vstříc. Prosíme o pochopení, že nejsme schopni hlídat během přípravy etapových her nebo v jejím průběhu atd. 

 

Oblíbeným podvečerním programem bývá minidiskotéka s našimi animátory a před spaním tradiční večerníček. Během pobytu se také koná táborák a s ním spojené opékání buřtů. 

Pokud některé ze starších dětí nejsou unaveny ani večer, tak si ještě mohou zahrát nejrůznější sportovní hry na hřišti.

 

Ke správnému táboru patří také noční bojovka. Proto i pro naše účastníky máme připravený lampiónový průvod či večerní bojovovou hru. Vše je samozřejmě přizpůsobeno věku dětí.

 

Věříme, že díky nezapomenutelným zážitkům z našich táborů budete vy i vaše děti na okamžiky strávené na táboře pro rodiče s dětmi ještě dlouho vzpomínat.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaši vedoucí táborů pro rodiče s dětmi  

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích pod vedením zkušené hlavní vedoucí. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let a jejich nadšení skutečně nezná hranic (proto jsme děti bez hranic :-) ). 

Informace o vedoucích najdete na samostatné stránce zde.

Hlavní vedoucí: Jitka Kiršnerová

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora závisí na věku dětí:

DĚTI
Dítě od 1 roku do 5 let : 5.999 Kč
Dítě od 6 do 9 let: 6.499 Kč
Dítě od 10 let výše: 6.999 Kč
Dítě do 1 roku (bez nároku na obědy, svačiny a večeře a lůžko): 1.000 Kč/pobyt

DOSPĚLÍ
Dospělá osoba: 6.999 Kč

Ubytování  je možné v dřevěných srubech se 4 - 6 lůžky (2 - 3 ložnice, obývací pokoj, vlastní sociální zařízení a vybavená kuchyně) nebo v hotelových pokojích 2 nebo 3 lůžkových s vlastním sociálním zařízení. 

Ve srubech je nutná obsazenost min. 4 lůžek, v případě menšího počtu osob je potřeba doplatit doplatek za neobsazené lůžko. Tuto položku přidejte  do objednávky (tento poplatek činí 350,- za noc/lůžko).

Pokud není k dispozici tolik příplatkových položek, kolik potřebujete, tak nás prosím kontaktujte telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Tábor je možné platit na splátky, kdy je potřeba do deseti dnů uhradit alespoň 30% zálohu a pak do 30ti dnů před začátkem tábora mít tábor uhrazený celý (počet splátek a jejich výši si můžete určit sami dle Vašich finančních možností).

Ceny za ubytování nezahrnují rekreační a lázeňské poplatky obci (bude-li ubytovatel požadovat, hradí klient na místě sám)
Cena nezhrnuje diety.

Cena zahrnuje:

Ubytování v dřevěných srubech nebo hotelových pokojích, stravu 5 x denně, pitný režim, program vedený instruktory, zdravotnický dozor, odměny a diplomy, táborové fotografie (budou odeslány po skončení tábora).

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků - DĚTI: 229 Kč
  Toto pojištění lze uzavřít - objednávkou na našem webu - pouze ve lhůtě nejpozději do 3 pracovních dnů po úhradě kompletní ceny pobytu (zálohy se to netýká, lhůta 3 dnů běží až od doplatku), avšak zároveň nejpozději do 10 dnů před počátkem pobytu (v případě, že si kupujete pobyt až těsně před jeho začátkem a chtěli byste od nás pojištění - tak to nejde).
  Zahrnuje také STORNO pojištění - od pojišťovny dostanete zpět 80 % stornopoplatků za pojištěné DÍTĚ při prokazatelném, dříve neznámém a nezaviněném důvodu zrušení pobytu.
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků - DOSPĚLÝ: 299 Kč
  Toto pojištění lze uzavřít - objednávkou na našem webu - pouze ve lhůtě nejpozději do 3 pracovních dnů po úhradě kompletní ceny pobytu (zálohy se to netýká, lhůta 3 dnů běží až od doplatku), avšak zároveň nejpozději do 10 dnů před počátkem pobytu (v případě, že si kupujete pobyt až těsně před jeho začátkem a chtěli byste od nás pojištění - tak to nejde).
  Zahrnuje také STORNO pojištění - od pojišťovny dostanete zpět 80 %
 • Táborové tričko Dětské: 92, 98, 104, 116, 128, 140, 152, 164
                            Dámské: XS, S, M, L, XL, XXL
                            Pánské: S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
                            (lze objednat jen u přihlášek do 31. 5. 2023): 280 Kč

 

 

Doprava:

Doprava na tábor je individuální, to znamená, že každý účastník se na tábor dopravuje sám na své náklady.

Příjezd si, prosím, naplánujte mezi 14:00 do 16:00 hodinou. 

Jak se na tábor dostanete?

Adresa:
Rekreační středisko Beskydský H-RESORT
739 13, Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 8
GPS: N 49°32.9489 E 18°17.0104

Rekreační středisko Beskydský H-RESORT u obce Kunčice pod Ondřejníkem, nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm

Cesta z Ostravy

 

Cesta z Brna

 

 

Dokumenty:
 • Při příjezdu na tábor je nutné odevzdat:
  • potvrzení o bezinfekčnosti dětí (vystavují rodiče 24 hodin před táborem) 
  • potvrzení o bezinfekčnosti dospělých účastníků

  Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte i dospělé osoby naleznete - ve složce Ke stažení

  S SEBOU DOPORUČUJEME

  • Pláštěnka a gumáky (vhodné i pro rodiče)
  • Plavky, krém na opalovánípokrývka hlavy
  • Ručníky, osušky a toaletní potřeby
  • Kapesníky
  • Šátek na hry
  • Batoh na výlet
  • Láhev na vodu
  • Baterka nebo čelovka a náhradní baterie nebo nabíječku na baterie
  • Pastelky a psací potřeby
  • Pingpongové pálky a míčky (hrajete-li a budete-li se chtít zúčastnit malého turnaje)
  • Kytara nebo jiné hudební nástroje – ovládáte-li hru na ně
  • Termoska (potřebujete-li i v noci pro své děti teplou převařenou vodu např. na mléko)
  • Provázek a kolíčky
  • Repelent
  • Chůvičky pro možnost večerního veselí rodičů
  • Šitíčko
  • Karimatku či jinou podložku pro sezení na trávě
  • Vlastní lékarničku 
  • Dobrou náladu

  Upozornění: Psi ani jiná zvířátka bohužel na naše akce z důvodu možných zdravotních komplikací malých dětí (zejména alergie) a strach ze psů, nesmí. Děkujeme za pochopení.

  Více informací o táboře získáte na tel.: 774 733 322, info@detibezhranic.cz