Tábor pro rodiče s dětmi H-resort 2 2022

Táborový program pro rodiče s dětmi

SRUBY VYPRODÁNY!!!

K DISPOZICI JSOU JIŽ JEN POKOJE S VLASTNÍM SOCIÁLNM ZAŘÍZENÍM NA HOTELU.

TÁBORY PRO RODIČE S DĚTMI (neboli TRDy) jsou týdenní aktivní rodinné dovolené s dobrovolným „táborovým“ programem pro malé táborníky, s hrami, soutěžemi, zájmovými kroužky, bojovkou, diskohrátkami a karnevalem. Jsou jedinečné zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti i dospělé.Tyto letní pobyty probíhají v resortech vhodných pro rodinné dovolené, vždy však s ohledem na táborovou cenu.

Letní tábory pro rodiče s dětmi od DĚTÍ BEZ HRANIC (neboli TRDy) jsou:

 • tábory určené pro rodiče a jejich děti od 2,5 do 10 let (MŠ a 1. stupeň ZŠ),
 • jedinéčné tábory, zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti a možností odpočinku a relaxace pro dospělé,
 • tábory, kde na programu jsou dětské soutěže a hry, večerníčky na dobrou noc, zábavné sportovní aktivity, karneval a různé výtvarné a rukodělné dílny. Účast rodičů na programu je dobrovolná - možnost odpočinku a relaxace (u kreativní dílny je účast rodičů žádoucí).
 • oblíbené, vždy plně obsazené, již přes 10 let zkušeností, přes 5 tisíc spokojených účastníků
 • cenově výhodné - ubytování x cena pobytu (zlatý střed)

Příjezd si, prosím, naplánujte vždy v neděli v odpoledních hodinách. Společnou večeří bude každý náš TRD zahájen a my se na Vás budeme velmi těšit.

Podmínkou nástupu na tábor je odevzdání Bezinfekčnosti, kterou vyplňují rodiče za děti i za sebe. Formuláře naleznete zde

Reportáže z táborů pro rodiče s dětmi 2020 najdete zde.

Účastníci:

Rodiče a jejich děti, t.j. nejméně 1 zákonný zástupce + 1 a více dětí. Tábor je plánován pro cca 20 rodin.

 

Termín:24.-30.7.2022
Cena:5499 Kč
Věk dětí:0 - 10 let
vyprodáno
Areál tábora:

H-resort se nachází v Kunčicích pod Ondřejníkem. 

VÝHODY A HODNOCENÍ:

 • areál obklopen krásnými lesy
 • hotel patří do naší TOP nabídky s vysokým standardem ubytování a služeb
 • v areálu je k dipozici dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, hřiště na beach volejbal, sauny, stolní tenis
 • klienti mohou v areálu využít venkovní bazén se slanou vodou
 • restaurace se steaky a jiné speciality z BIO hovězího z vlastní farmy 
 • hotel je vzdálen pouze 45 minut od Ostravy
 • v areálu se nachází  příjemné venkovní posezení s grilem a ohništěm

 

Ubytování:

Rekreační středisko Beskydský H-RESORT
739 13, Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 8
GPS:
N 49°32.9489 E 18°17.0104

Prostorný rekreační areál Beskydský H-resort najdete v lesích u obce Kunčice pod Ondřejníkem, nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm. Nabízí výborné zázemí pro rodinnou dovolenou.
Ubytovaní budete v hotelové budově, kde je k dispozici 9 dvoulůžkových pokojů a 4 třílůžkové pokoje.  K některým pokojům patří balkón. Další variantou ubytování jsou dřevěné sruby s vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem, vybavenou kuchyní s lednicí, dvěmi samostatnými ložnicemi. 

Pro naše klienty je k dispozici:

 • jídelna 
 • dětský koutek
 • bar s krbem a příjemným posezením
 • venkovní dětské hřiště 
 • venkovní bazén se slanou vodou
 •  
 • Ubytování v hotelových pokojích 3* Superior s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, televizí, malou ledničkou a rychlovarnou konvicí.
    
 • Ubytování ve dřevěných srubech s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyní, obývacím pokojem a dvěmi ložnicemi (toto ubytování lze sdílet, např. dvě rodiny)

Parkování u hotelu je zdarma.

Strava:

Stravu nabízíme formou plné penze (5x denně) pro děti i dospělé. 

Strava odpovídá standardům dětských táborů (vaří se převážně strava, jakou znáte ze školních jídelen - např. rajská omáčka, rizoto, kuře na paprice, řízek).

 • snídaně je formou zjednodušené táborové varianty "švédských stolů" (bílé pečivo, chléb, uzeniny, sýr, cereálie, jogurt, zeleninová mísa, čaj, káva)
 • dopolední svačina (sezónní ovoce)
 • oběd (jednotné menu), který se skládá z polévky a hlavního chodu
 • odpolední svačina
 • večeře

Pitný režim v podobě čaje či ovocného sirupu je k dispozici v průběhu celého dne.

V případě, že ve své stavě požadujete větší podíl čerstvého ovoce a zeleniny, přivezte si vlastní zásoby. Myslete však na jejich uskladnění.

Máte-li ze zdravotních důvodů zájem o bezlepkovou či bezmléčnou dietu je toto potřeba nahlásit nejpozději 14 dní před začátkem prázdnin. Pro bezlepkovou dietu je nutné mít vlastní pečivo k snídani a ideálně jeden balíček těstovin.

Jídelna se nachází ve vedlejší budově. Přechod na jídlo je nutný venkem. 

Mimo výdejní časy společných jídel můžete využít restauraci Beskydského H-resortu, která potěší milovníky hovězího masa se svými bio steaky z plemene Higland, chovaného ve volné přírodě. Můžete si zde nad rámec táborové stravy vybrat ze široké nabídky studených, teplých, nealkoholických i nealkoholických nápojů. Do těchto prostor je zákaz donášení vlastních alkoholických nápojů.
 

Okolí:

Kunčice pod Ondřejníkem nabízí pestrou škálu vyžití po celý rok. Turisté vyrazí na Pustevny, k soše Radegasta a na vrchol Radhoště, cyklisté si zajedou do Valašského skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm nebo k přehradě Šance. Nedaleko se rozkládají tři 18jamková golfová hřiště, přímo v Kunčicích sídlí rehabilitační centrum léčící zdravotní problémy chladem nebo tmou. V 

Okolí H-resortu láká ke spoustě výletů: 

Můžete se vydat na výlet na nedaleké Pistevny, k soše boha Radegasta a na vrchol Radhoště.

S dětmi navštívit Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm


 

 

Program tábora:

Program je připravován jen pro děti ve věku od 2,5 - 10 let. Mohou se do něj zapojit i starší děti, ale vzhledem k věku jim aktivity mohou připadat snadné a zabrat jim kratší čas. Volné chvíle mohou využít individuálně se svými rodiči.

Celotáborová hra: Dobrodružství se skřítkem Hugem a jeho kamarády

Cílem celotáborové hry je posílení spolupráce, vztahů rodičů s dětmi, zapojení dětí do kolektivu, rozvoj mezilidských vztahů a osvojení nových dovedností.

Tým vedoucích našich letních táborů připravil pro vaše děti pestrý táborový program. Děti se mohou táborových aktivit účastnit buď samostatně nebo v doprovodu rodičů. Přítomnost rodiče, zejména u menších dětí, pomáhá překonat počáteční ostych a děti se lépe adaptují na nové prostředí a zapojí do programu. Při dopoledních workshopech (několik druhů aktivit po 45 minutách) je účast rodičů mladších dětí nutná, u starších dětí je možné být pouze v dosahu. Na odpolední program, např. bojovku v lese, je možno zejména starší děti vyslat samostatně nebo s našimi vedoucími.

Během dopoledne mohou děti navštívit připravené workshopy. Z nabídky vybíráme například výtvarnou dílnu, kde si děti mohou vlastnoručně vyrobit zajímavé výrobky z různých materiálů či namalovat obrázek pomocí rozličných výtvarných technik, hudební kroužek, sportovní hry a hry na hřišti, přírodovědný kroužek, kde se děti naučí poznávat přírodu nebo si zahrají hry v lese. Zaměření workshopů se může na jednotlivých turnusech lišit podle zkušeností našich vedoucích.

Pro děti školního věku je připraven skutečný táborový program pod vedením zkušeného oddílového vedoucího.

Může jít o obrázek child , standing a outdoors Může jít o obrázek one or more people , people standing a outdoors

Po poledním klidu bývá na programu etapová hra, která je součastí celotáborové hry, jejíž téma se prolíná celým chodem tábora. Etapové hry se konají v areálu tábora či přilehlých lesích. Oblíbené jsou hry v přírodě, kdy je pro děti vyznačena trasa a ony ji prochází podle fáborků a plní po cestě nejrůznější úkoly. Dále na vás čeká karneval, sportovní klání, hry v přírodě, vycházky do okolí.

 Může jít o obrázek child , standing a outdoors

Po domluvě s hlavní vedoucí bude v předem vymezených časech možnost hlídání dětí ve věku 2 - 4 roky. Maminky si během této doby mohou v klidu vypít kávu, přečíst svoji oblíbenou knihu. Na některých turnusech lze využít i služby kosmetičky nebo masérky. Další možnost hlídání dětí je mezi 17:00 a 18:00 hod., kdy si mohou rodiče aktivně odpočinout při sportovních aktivitách. Hlídání dětí můžeme zajistit jen u dětí, které již chodí samy na záchod a nepoužívají pleny.

Oblíbeným podvečerním programem bývá minidiskotéka s našimi animátory a před spaním tradiční večerníček. Během pobytu se také koná táborák a s ním spojené opékání buřtů. 

Může jít o obrázek child , standing a outdoors  

Pokud některé ze starších dětí nejsou unaveny ani večer, tak si ještě mohou zahrát nejrůznější sportovní hry na hřišti.

 

Ke správnému táboru patří také noční bojovka. Proto i pro naše účastníky máme připravený lampiónový průvod či večerní bojovovou hru. Vše je samozřejmě přizpůsobeno věku dětí.

 

Jeden den je volnější (většinou čtvrtek) a naši účastníci ho mohou využít k celodennímu výletu. S výběrem toho správného cíle každému rádí poradíme.

Věříme, že díky nezapomenutelným zážitkům z našich táborů, budete vy i vaše děti na okamžiky strávené na táboře pro rodiče s dětmi ještě dlouho vzpomínat.

Těšíme se na setkání s vámi.

vedoucí tábora pro rodiče s dětmi  

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích pod vedením zkušené hlavní vedoucí. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let a jejich nadšení skutečně nezná hranic (proto jsme děti bez hranic :-) ). 

Informace o vedoucích najdete na samostatné stránce zde.

Hlavní vedoucí: Eva Šuchmová

Může jít o obrázek one or more people , people standing a outdoors

 

Cena zahrnuje:

Tábor je možné platit na splátky, kdy je potřeba do deseti dnů uhradit alespoň 20% zálohu a pak do 30ti dnů před začátkem tábora mít tábor uhrazený celý (počet splátek a jejich výši si můžete určit sami dle Vašich finančních možností).

Cena tábora závisí na věku dětí:

DĚTI
Dítě od 1 roku do 5 let : 5.499,– Kč
Dítě od 6 do 9 let: 5.699,– Kč
Dítě od 10 let výše: 5.999,– Kč
Dítě do 1 roku (bez nároku na obědy, svačiny a večeře a lůžko): 1.000,- Kč/pobyt

DOSPĚLÍ
Dospělá osoba: 5.999,– Kč

Ubytování  je možné v dřevěných srubech se 4 - 6 lůžky (2 - 3 ložnice, obývací pokoj, vlastní sociální zařízení a vybavená kuchyně) nebo v hotelových pokojích 2 nebo 3 lůžkových s vlastním sociálním zařízení. 

Ve srubech je nutná obsazenost min. 4 lůžek, v případě menšího počtu osob je potřeba doplatit doplatek za neobsazené lůžko. Tuto položku přidejte  do objednávky (tento poplatek činí 350,- za noc/lůžko).

Pokud není k dispozici tolik příplatkových položek, kolik potřebujete, tak nás prosím kontaktujte telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Ceny za ubytování nezahrnují rekreační a lázeňské poplatky obci (bude-li ubytovatel pořadovat, hradí klient na místě sám)
Cena nezhrnuje diety.

Cena zahrnuje:

Ubytování v dřevěných srubech nebo hotelových pokojích, stravu 5 x denně, pitný režim, program vedený instruktory, zdravotnický dozor, odměny a diplomy, táborové fotografie (budou odeslány po skončení tábora).

Ceny za ubytování nezahrnují rekreační a lázeňské poplatky obci.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků - DĚTI: 196,-- Kč
  Toto pojištění lze uzavřít - objednávkou na našem webu - pouze ve lhůtě nejpozději do 3 pracovních dnů po úhradě kompletní ceny pobytu (zálohy se to netýká, lhůta 3 dnů běží až od doplatku), avšak zároveň nejpozději do 10 dnů před počátkem pobytu (v případě, že si kupujete pobyt až těsně před jeho začátkem a chtěli byste od nás pojištění - tak to nejde).
  Zahrnuje také STORNO pojištění - od pojišťovny dostanete zpět 80 % stornopoplatků za pojištěné DÍTĚ při prokazatelném, dříve neznámém a nezaviněném důvodu zrušení pobytu.
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků - DOSPĚLÝ: 259,-- Kč
  Toto pojištění lze uzavřít - objednávkou na našem webu - pouze ve lhůtě nejpozději do 3 pracovních dnů po úhradě kompletní ceny pobytu (zálohy se to netýká, lhůta 3 dnů běží až od doplatku), avšak zároveň nejpozději do 10 dnů před počátkem pobytu (v případě, že si kupujete pobyt až těsně před jeho začátkem a chtěli byste od nás pojištění - tak to nejde).
  Zahrnuje také STORNO pojištění - od pojišťovny dostanete zpět 80 %
 • Táborové tričko Dětské: 92, 98, 104, 116, 128, 140, 152, 164
                            Dámské: XS, S, M, L, XL, XXL
                            Pánské: S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
                            (lze objednat jen u přihlášek do 31. 5. 2021): 280,–- Kč

(ilustrační foto)

 

 

Doprava:

Doprava na tábor je individuální, to znamená, že každý účastník se na tábor dopravuje sám na své náklady.

Příjezd si, prosím, naplánujte mezi 14:00 do 16:00 hodinou. 

Jak se na tábor dostanete?

Adresa:
Rekreační středisko Beskydský H-RESORT
739 13, Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 8
GPS: N 49°32.9489 E 18°17.0104

Rekreační středisko Beskydský H-RESORT u obce Kunčice pod Ondřejníkem, nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm

Cesta z Ostravy

 

Cesta z Brna

 

 

Dokumenty:
 • Při příjezdu na tábor je nutné odevzdat:
  • potvrzení o bezinfekčnosti dětí (vystavují rodiče 24 hodin před táborem) 
  • potvrzení o bezinfekčnosti dospělých účastníků
  • "Covidové dokumenty" dle aktuální situace v době konání tábora

  Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte i dospělé osoby naleznete - ve složce Ke stažení

  S SEBOU DOPORUČUJEME

  • Pláštěnka a gumáky (vhodné i pro rodiče)
  • Plavky, krém na opalovánípokrývka hlavy
  • Ručníky, osušky a toaletní potřeby
  • Kapesníky
  • Šátek na hry
  • Batoh na výlet
  • Láhev na vodu
  • Baterka nebo čelovka a náhradní baterie nebo nabíječku na baterie
  • Pastelky a psací potřeby
  • Pingpongové pálky a míčky (hrajete-li a budete-li se chtít zúčastnit malého turnaje)
  • Kytara nebo jiné hudební nástroje – ovládáte-li hru na ně
  • Termoska (potřebujete-li i v noci pro své děti teplou převařenou vodu např. na mléko)
  • Provázek a kolíčky
  • Repelent
  • Chůvičky pro možnost večerního veselí rodičů
  • Šitíčko
  • Karimatku či jinou podložku pro sezení na trávě
  • Vlastní lékarničku 
  • Dobrou náladu

  Upozornění: Psi ani jiná zvířátka bohužel na naše akce z důvodu možných zdravotních komplikací malých dětí (zejména alergie) a strach ze psů, nesmí. Děkujeme za pochopení.

  Více informací o táboře získáte na tel.: 774 733 322, info@detibezhranic.cz