Týdenní tábor, 6. turnus

Týdenní letní dětský tábor v malém kolektivu. Táborový program přizpůsoben délce pobytu a věku dětí (6 - 12 let). Připravili jsme 8 turnusů.

Týdenní tábory jsou klasické letní dětské minitábory se zkrácenou – týdenní – délkou. Tyto tábory jsou ideálním doplňkem Vašich nabitých prázdnin, kdy je potřeba zaplnit jen týdenní mezeru mezi soustředěními či jinými dovolenými. V letošním roce jsme pro Vás připravili 8 turnusů.

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

Termín:8.-13.8.2021
Cena:3999 Kč
Věk dětí:od 6 do 12 let
ukončeno
Areál tábora:

Skvělé táborové zážitky čekají právě na vaše děti :-)

Letos jsme pro vás připravili 8 turnusů v Jizerských horách v Lučanech nad Nisou - horská chata Lučanka

Adresa tábora:

Horská chata Lučanka
Lučany nad Nisou 20
468 44 Lučany nad Nisou

HORSKÁ CHATA LUČANKA se nachází na krásném romantickém místě uprostřed lesů Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Umístění v lese a velký pozemek umožňuje bezpečný volný pohyb dětí, přitom dopravní dostupnost je autem výborná, parkování je možné přímo u objektu. 

Společenský prostor v hlavní budově tvoří dvě oddělené místnosti, které zároveň slouží jako jídelny či klubovny. 
K dispozici bude i nové víceúčelové hřiště s umělou trávou vhodného pro volejbal, nohejbal, vybíjenou, fotbálek, badminton, líný tenis a další.

Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště s kolotočem, trampolínou a dalšími atrakcemi.
Velké ohniště s lavičkami umožní posezení u ohně.

 

Ubytování:

Většina pokojů nabízí turistický standard a je vybavena umyvadlem s tekoucí teplou vodou. Tyto pokoje mají společné příslušenství na chodbě (sprchy a WC zvlášť pro kluky a dívky).

 

Strava: 

Stravování je zajištěno formou plné penze (5x denně), splňuje táborové standardy a je přizpůsobeno dětem, celodenní pitný režim je rovněž k dispozici v jídelně. Snídaně, obědy se skládají z polévky a hlavního chodu.

Doprava je individuální. Příjezd dětí na tábor si naplánujte v neděli po 15:00 hodině. Stravovat se začínají děti večeří a končí v pátek odpolední svačinou. Děti je možné  si vyzvednout v pátek po odpolední svačině tj. mezi 15:00 - 16:00 hodinou (V případě, že si své dítě potřebujete vyzvednout později nebo dříve, je toto potřeba domluvit individuálně s hlavním vedoucím tábora - kontakt na něj budete mít v propoziccíh k pobytu, které rozesíláme nejpozději 30 dní před zahájením tábora.

 

Program tábora:
 • Celotáborová hra, dobrodružství a zážitky
 • Oddílová činnost, zkušení vedoucí
 • Soutěže a hry
 • Diskotéky pro nejmenší
 • Táboráky, výlety
   
 • Letní sporty pro nejmenší
 • Další prima letní zábava

Téma celotáborové hry je Shrek – příběh je inspirován animovaným filmem pro děti Shrek

Velký, zelený obr Shrek, může na první pohled vypadat nebezpečně, ale opak je pravdou! Je to přátelský tvor, který žije ve svém domku na kraji lesa. Jednoho ne příliš krásného dne je Shrekův domek napaden Lordem Farquaadem a Shrek ve snaze vyhnat Lorda ze svého příbytku přislíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka princeznu Fionu a přivede mu ji. Shrek má před sebou náročnou výpravu a po boku svého věrného přítele oslíka se vydává na cestu plnou překážek. Pomoz Shrekovi vysvobodit Fionu a porazit zákeřného Lorda Farquaada!

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích často studentek pedagogických škol. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let, baví je činnost s malými dětmi. Pracovníci vedení táborů, oddíloví vedoucí a profesionální zdravotníci s dlouholetou praxí a odbornou akreditací MŠMT. Všichni naši výchovní pracovníci splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o vedoucích tohoto tábora dozvíte zde.

Hlavní vedoucí: Terka Doškářová

 

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 3.799,– Kč (od 31. 3. 2021 3.999,- Kč)

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje dopravu na tábor a zpět! 

Cena nezahrnuje žádnou potravinovou dietu.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků - DĚTI: 196,-- Kč
  Toto pojištění lze uzavřít - objednávkou na našem webu - pouze ve lhůtě nejpozději do 3 pracovních dnů po úhradě kompletní ceny pobytu (zálohy se to netýká, lhůta 3 dnů běží až od doplatku), avšak zároveň nejpozději do 10 dnů před počátkem pobytu (v případě, že si kupujete pobyt až těsně před jeho začátkem a chtěli byste od nás pojištění - tak to nejde).
  Zahrnuje také STORNO pojištění - od pojišťovny dostanete zpět 80 % stornopoplatků za pojištěné DÍTĚ při prokazatelném, dříve neznámém a nezaviněném důvodu zrušení pobytu.
 • Táborové tričko Dětské: 92, 98, 104, 116, 128, 140, 152, 164
                            Dámské: XS, S, M, L, XL, XXL
                            Pánské: S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
                            (lze objednat jen u přihlášek do 31. 5. 2020): 250,–- Kč
 • Táborové fotografie prostřednictvím úschovny - 100,-- Kč

Tábor je možné platit na splátky, kdy je potřeba do deseti dnů uhradit alespoň 20% zálohu a pak do 30ti dnů před začátkem tábora mít tábor uhrazený celý (počet splátek a jejich výši si můžete určit sami dle Vašich finančních možností).

Doprava:

Doprava na tábor i z tábora je vlastní!

Adresa tábora:

Horská chata Lučanka
Lučany nad Nisou 20
468 44 Lučany nad Nisou

Jak najít tábor: 

Mapa cesty z Prahy:

 

 

Dokumenty:

Při příjezdu na tábor se odevzdává:

Dále můžete odevzdat kapesné a nadepsané pohledy určené k rozdávání dětem.

Seznam doporučených věcí naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci neručíme.