';

Týdenní tábor na Moravě - Spálov

Týdenní letní dětský tábor v malém kolektivu. Táborový program přizpůsoben délce pobytu a věku dětí (6 - 12 let).

Týdenní tábory jsou klasické letní dětské minitábory se zkrácenou – týdenní – délkou. Tyto tábory jsou ideálním doplňkem Vašich nabitých prázdnin, kdy je potřeba zaplnit jen týdenní mezeru mezi soustředěními či jinými dovolenými. Vhodné jsou také pro táborové začátečníky, u kterých mají rodiče obavu, že by delší tábor nezvládli, nebo nezvládli s radostí.

Termín:18. - 23. 8. 2019
Cena:2999 Kč
Věk dětí:6 - 12 let
vyprodáno
Areál tábora:

Děti bez hranic rozšiřují své aktivity na Moravu do RS SPÁLOVSKÝ MLÝN. Areál Spálovský mlýn je umístěn v nádherném prostředí Oderských vrchů, přímo u řeky Odry.

Adresa:
RS SPÁLOVSKÝ MLÝN

Spálov 123
742 37 Spálov (okr. Nový Jičín)

GPS: 49.7209453N, 17.7279231E

Ubytování: 

 • chatky - jednoduché táborové ubytování pro max. 4 osoby (2 dvoupatrové postele), jsou vybavené stotem, židlemi a skříňkami pro odložení osobních věcí. V chatkách je rovněž zavedena elektřina. Sociální zařízení je společné v blízkosti chatek a v nedávné době prošlo rekonstrukcí.

 

Strava:

Stravu nabízíme formou plné penze (5x denně). Snídaně je formou zjednodušené táborové varianty "švédských stolů" (bílé pečivo, chléb, uzeniny, sýr, cereálie, jogurt, čaj, káva), dále následuje dopolední svačina, v poledne oběd (jednotné menu), který se skládá z polévky a hlavního chodu, dále odpolední svačina a večer večeře (také jednotné menu). Pitný režim v podobě čaje či ovocného sirupu je k dispozici v průběhu celého dne.

Strava odpovídá standardům dětských táborů (vaří se převážně strava, jakou znáte ze školních jídelen - omáčky, knedlíky, těstoviny, rýže).

Máte-li ze zdravotních důvodů zájem o bezlepkovou či bezmléčnou dietu je toto potřeba nahlásit nejpozději 14 dní před začátkem prázdnin. Pro bezlepkovou dietu je nutné mít vlastní pečivo k snídani a ideálně jeden balíček těstovin.

Nabídka služeb:

V RS najdeme hlavní budovu, kde se nachází jídelna, bar s terasou.

V areálu je rovněž k dispozici dětské hřiště, 2 trampolíny, venkovní sportovní hřiště, ohniště, nádrž na koupání

Doprava:

Doprava je individuální. Příjezd dětí na tábor si naplánujte v neděli mezi 15:00 a 16:00 hodinou. Stravovat se začínají večeří a končí v pátek odpolední svačinou. Děti je možné  si vyzvednout v pátek po odpolední svačině tj. mezi 15:00 - 17:00 hodinou.

 

 

Program tábora:

Program tábora je velmi pestrý:

 • Celotáborová hra, dobrodružství a zážitky
 • Oddílová činnost, zkušení vedoucí
 • Soutěže a hry
 • Diskotéky se světelnými efekty
 • Základy první pomoci
 • Táboráky, výlety
 • Letní sporty (fotbal, přehazka, volejbal, stolní tenis)
 • Další prima letní zábava

Reportáže z předchozích let a aktuální dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

    

 

 

Výchovní pracovníci:

Stabilní a osvědčený kolektiv vedoucích. Hlavní vedoucí táborů mají akreditaci MŠMT. Oddíloví vedoucí, praktikanti a zdravotníci mají dlouholetou praxi. Všichni naši výchovní pracovníci splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o vedoucích tohoto tábora dozvíte zde.

Hlavní vedoucí: bude upřesněno

  

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 2.999,– Kč

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje bezlepkovou dietu.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • USB flash disk s táborovými fotkami ………............ 150,– Kč
 • Pojištění storno poplatků .......................150,– Kč (Dle VSP pro CP Kolumbus od Kooperativy – část F, G, A, ke stažení na našem webu. Od pojišťovny dostanete zpět 100 % storna při hospitalizaci nebo upoutání dítěte na lůžko.)

 

 

Doprava:

Doprava na tábor je individuální, to znamená, že každý účastník si své dítě dopravuje na tábor i z tábora sám na své náklady.

Adresa: 

RS SPÁLOVSKÝ MLÝN
Spálov 123
742 37 Spálov (okr. Nový Jičín)

GPS: 49.7209453N, 17.7279231E

Jak se k nám dostanete? 

Pro příjezd do rekreačního střediska nedoporučujeme cestu přes obec Spálov. Využijte prosím příjezd přes Odry a dále Heřmánky.

Cesta z Ostravy: po D1 vám zabere asi hodinu

Cesta z Olomouce: přes Lipník nad Bečvou, Hranic, Odry, cesta vám zabere hodinu

Cesta z Prahy: po D1 směr Brno, Olomouc a dále, cesta vám zabere min. 3,5 hod.

Dokumenty:
 • Lékařské potvrzení - potvrzuje praktický lékař, nesmí být starší jednoho roku a může být formulář jiný než náš
 • Bezinfekčnost - podepisují rodiče, nesmí být straší než jeden den 
 • Kopie kartičky pojišťovny

Seznam doporučených věcí naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci neručíme.