Víkendový tábor - jaro, 12. - 14. 6. 2020

Víkendový dětský tábor v Praze pro děti od 4 let.

Je to asi pochopitelné - vzhledem k pandemii COVID 19 jsme nuceni z důvodu malého zájmu letošní víkendový tábor v červnu zrušit.

MY SE POSTARÁME O VAŠE DĚTI - VY SI UŽIJTE VOLNÝ VÍKEND

Nemáte hlídání na celý víkend? Babičky jsou daleko a chůvy jsou drahé, postrádají Vaší důvěru a stejně nehlídají přes noc? Nutně si už potřebujete odpočinout a zrelaxovat?

MY SE POSTARÁME O VAŠE DĚTI (máme s tím letité zkušenosti) OD PÁTKU DO NEDĚLE. VY SI UŽIJTE VÍKEND BEZ DĚTÍ! SPLŇTE SI SEN A ZALEŤTE SI DO ŘÍMA, JEĎTE NA VÍKEND DO WELLNESSU NEBO JEN ODPOČÍVEJTE...

 

Termín:12. - 14. 6. 2020
Cena:1499 Kč
Věk dětí:od 4 do 10 let
ukončeno
Areál tábora:

Novinkou letošné sezony jsou VÍKENDOVÉ TÁBORY V PRAZE pro děti od 4 let = víkendová spací školka, unikátní příležitost pro rodiče toužící po volnu. Od pátku do neděle za 1.499,- Kč

 

Adresa tábora:

ZŠ Jižní IV, Praha 4

Ubytování:

Děti budou celý víkend v příjemném a bezpečném prostředí areálu Základní školy Jižní - v tělocvičně a mimořádném a oploceném zahradním areálu plném herních prvků, altánků a sportovišť.

Dětičky budou spát v tělocvičně ve vlastním spacáku pod dohledem našich zkušených vedoucích.Tělocvična bude jen pro naši skupinu. Aktuální dění na táboře můžete sledovat v naší reportáži.

Strava: 

Stravování je zajištěno formou plné penze (5x denně), splňuje táborové standardy a je přizpůsobeno dětem, celodenní pitný režim zajištěn. 

Doprava:

Individuální, autem či MHD (Praha, Spořilov). Příjezd dětí na tábor si naplánujte v pátek odpoledne do 18 hod.
Stravovat se začínají večeří a končí v neděli obědem. Děti je možné si vyzvednout v neděli do 18 hod.

 

 

Program tábora:
 • Dobrodružství a zážitky
 • Hry a soutěže
 • Oddílová činnost, zkušení vedoucí
 • Diskotéky pro nejmenší
 • Sporty pro nejmenší
 • Prima víkendová zábava
 • Sobotní táborák

Reportáže z aktuálního dění na táboře v době konání můžete sledovat zde nebo přímo na facebooku.

 

Výchovní pracovníci:

Kolektiv nadšených a šikovných vedoucích často studentek pedagogických škol. Naše vedoucí jezdí na podobné tábory už několik let, baví je činnost s malými dětmi. Pracovníci vedení táborů, oddíloví vedoucí a profesionální zdravotníci s dlouholetou praxí a odbornou akreditací MŠMT. Všichni naši výchovní pracovníci splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy a odpovědnosti při práci s dětmi. Více se o vedoucích tohoto tábora dozvíte zde.

 

 

 

Cena zahrnuje:

Cena tábora je 1.499,– Kč.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje dopravu na tábor a zpět! 

Cena nezahrnuje bezlepkovou dietu.

V rámci letního tábora dále nabízíme:

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků - DĚTI: 196,-- Kč
  Toto pojištění lze uzavřít - objednávkou na našem webu - pouze ve lhůtě nejpozději do 3 pracovních dnů po úhradě kompletní ceny pobytu (zálohy se to netýká, lhůta 3 dnů běží až od doplatku), avšak zároveň nejpozději do 10 dnů před počátkem pobytu (v případě, že si kupujete pobyt až těsně před jeho začátkem a chtěli byste od nás pojištění - tak to nejde).
  Zahrnuje také STORNO pojištění - od pojišťovny dostanete zpět 80 % stornopoplatků za pojištěné DÍTĚ při prokazatelném, dříve neznámém a nezaviněném důvodu zrušení pobytu.
 • Táborové fotografie (prostřednictvím vzdáleného uložiště): 100,-- Kč

 

Doprava:

Doprava na tábor i z tábora je vlastní!

Adresa tábora:

ZŠ Jižní IV, Praha 4

MHD:

Bus 138 (Skalka), zastávka Lešanská

Bus 135 (Chodov), zastávka Lešanská

 

 

 

Dokumenty:

Při příjezdu na tábor se odevzdává:

Seznam doporučených věcí naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci neručíme.