';

Předtáborová pizza party 26.6.2016

Dobrý den vážení rodiče,

přijďte se s Vašimi dětmi naladit na letní prázdniny na naši další pizza party. Rádí si s Vámi popovídáme o našich táborech, na co děti při balení na tábor nesmí zapomenout a také se zde můžete potkat se zástupci vedení jednotlivých táborů.

Srdečně vás zveme na „Předtáborovou pizza party“, která se uskuteční 26.6. 2016 v pizzerii SOLA ENOTRIA, Lodžská 850/6, Praha 8 (v OC Krakov) od 10 do 13 hodin. Jedná se o tradiční povedené akce s výrobou vlastní křupavé pizzy a zábavním programem pro děti.
Děti si pod dohledem kuchaře vyzkouší vlastnoručně vyrobit oběd (pizzu), zatímco dospěláci budou mít možnost se nad pizzou či jiným chutným obědem dle vlastního výběru nerušeně seznámit s vedoucími, programem a náplní našich táborů. 

Vedoucí akce: Bára Kašíková

Místo a čas akce: Pizzerii SOLA ENOTRIA, Lodžská 850/6 v Praze 8 Bohnicích, OC Krakov (www.solaenotria.cz) od 10 do 13 hodin.

Účastnický poplatek: 150,– Kč, z toho 125,– za pizzu (jen děti) platíte přímo restauraci spolu s vaším účtem (cena zahrnuje suroviny na výrobu pizzy, pečení pizzy, pomocnou ruku kuchaře) + 25,– Kč na doprovodný program a odměny (platíte na místě přímo nám do kasičky na stole vedoucích - prosíme sami aktivně, našim vedoucim je trapné vybírat od vás 25 Kč :-))).

Ostatní konzumace pro děti i rodiče na vlastní náklady dle výběru z menu.

Minimální účast: Akce je omezena max. 50 účastníku. Rezervace míst prostřednictvím našeho webu (eshopu) je nutná!!!

 

Dovolte nám také ještě nabídnout poslední volná místa na našich LETNÍCH TÁBORECH:

Léto bez hranic 2, 13.-25.7. 2016 - Sherlock Holmes

Léto bez hranic 3, 25.7. - 6.8. 2016 - Mafie

Sportovní tábor 1, 10.-16.7. 2016

První tábory a Týdenní tábor - 3., 5.,6.,7. turnus

 

Nabídku všech našich letních Dětských táborů i Táborů pro rodiče s dětmi najdete na našem webu www.detibezhranic.cz 

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5