Velikonoční pizza party 9.4.2017

Už jste si někdy zkoušeli vlastnoručně vyrobit křupavou a voňavou pizzu?
Srdečně vás zveme na „Pizza party – Velikonoce bez hranic“, která se uskuteční v neděli 9. dubna 2017 v pizzerii SOLA ENOTRIA, Lodžská 850/6, Praha 8 (v OC Krakov) od 10 do 13 hodin. Jedná se o tradiční povedené akce s výrobou pizzy a zábavním programem pro děti.
Děti si pod dohledem kuchaře vyzkouší vlastnoručně vyrobit oběd (pizzu), zatímco dospěláci budou mít možnost se nad pizzou či jiným chutným obědem dle vlastního výběru nerušeně seznámit s vedoucími, kteří se na táborech a našich dalších akcích starají o vaše ratolesti. V druhé části programu je pro děti připraveno malování kraslic, neboť Velikonoce budou za dveřmi.

 Vyfouklé vajíčko si vezměte s sebou!

 

Vedoucí akce: Michaela Vančová

Místo a čas akce: Pizzerii SOLA ENOTRIA, Lodžská 850/6 v Praze 8 Bohnicích, OC Krakov ( www.solaenotria.cz) od 10 do 13 hodin.

Účastnický poplatek: 150,– Kč, z toho 125,– za pizzu (jen děti) platíte přímo restauraci spolu s vaším účtem. (cena zahrnuje suroviny na výrobu pizzy, pečení pizzy, pomocnou ruku kuchaře). Ostatní konzumace pro děti i rodiče na vlastní náklady dle výběru z menu. + 25,– Kč na velikonoční program a odměny (platíte na místě přímo nám do kasičky na stole vedoucích - prosíme sami aktivně, nasim vedoucim je trapné vybírat od vas 25 Kč :-))).

Minimální účast: Akce je omezena max . 50 účastníku. Rezervace míst prostřednictvím našeho webu (eshopu) je nutná!!!

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5