Sleva 30% na letní tábory v jižních Čechách

Vážení rodiče,

věříme, že tato zpráva Vám udělá radost !!!

Dnes v mediích proběhla zpráva o možném příspěvku na ubytování v jižních Čechách. Věříme, že v dnešní nelehké době se hodí "každá koruna" a proto Vám zde posíláme odkaz na první informace k tomuto příspěvku a doporučujeme jej sledovat.

https://www.kraj-jihocesky.cz/dovolena-v-jiznich-cechach-vyjde-levneji-kraj-schvalil-slevy-na-ubytovani-i-na-vstupne

"Zvolit Jihočeský kraj pro dovolenou 2020 se rodinám vyplatí

Finanční motivace k rodinné dovolené v jižních Čechách je opravdu lákavá. Pokud se rodina ubytuje v penzionu nebo hotelu na území Jihočeského kraje na 5 až 7 nocí, může na osobu a noc čerpat 30% slevu na ubytování, maximálně však do výše 300 Kč.
„Připravili jsme program, kdy lidé budou moci získat vouchery, které jim umožní čerpat 30% slevu na ubytování v jakémkoli hotelu, penzionu nebo apartmánu v Jihočeském kraji.“ komentoval ihned po schválení návrh Martin Kuba a vysvětlil, že tento časový rámec je pro jihočeskou ekonomiku nejpřínosnější. „Navíc bychom rádi tímto krokem upozornili návštěvníky kraje na krásu i méně známých lokalit,“ uzavírá Kuba s upřesněním, že peníze od kraje jsou určeny přímo lidem, aby si sami vybrali, kam pojedou. Nikoli hotelům."

Sami více o tomto programu v tuto chvíli nevíme, ale byla by škoda pokud by se příspěvek vztahoval na tábor, jej propásnout :-)

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5