Tábory pro rodiče s dětmi 2019

V lokalitách, ve kterých se konají naše tábory pro rodiče s dětmi, dochází pro letoší rok k řadě změn.

Z dřívějších let zůstává RS Trnávka, RS KOVO Husárna (Orlík) a Omiš v Chorvatsku. Nově se naše tábory pro rodiče s dětmi budou konat na území Moravy: Medlov, Šafránkův mlýn, RS Královec, RS Spálovský mlýn, na jaře a na podzim v nově zrekonstruovaném RS Sobenský rybník (poblíž Příbrami).

V tomto roce se bohužel naše tábory pro rodiče s dětmi nebudou konat v Kytlici. Vedení střediska s námi z blíže nespecifikovaných důvodů ukončilo dlouhodobou spolupráci, i přesto že nám v létě předběžnou rezervaci na příští rok potvrdili. Velmi nás ukončení spolupráce mrzí. Byli jsme ve středisku spokojeni, stejně jako vy, naši klienti.

Nicméně náš stabilní tým, který se podílí na přípravě táborů pro rodiče s dětmi zůstává beze změny, takže věříme, že budete s našimi službami spokojeni i nadále, i když v jiném středisku.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a v létě se s vámi a vašimi dětmi potkáme na některém za našich táborů pro rodiče s dětmi.

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5