Zimní tábory - aktuální informace - Covid

Aktuální informace pro účastníky Zimních táborů a Zimních táborů pro rodiče s dětmi 2021

Situaci týkající se možnosti konání zimních táborů (ubytování na horách) pečlivě každodenně sledujeme a máme pouze stejné informace jako veřejnost.

Stále doufáme, že zimní tábory v letošní sezoně (rok 2021) proběhnou, nicméně situace se bude odvíjet od aktuálních opatření stanovených vládou a jak sami víte, vláda může rozhodnout téměř ze dne na den. Sledujte prosím tiskové konference vlády, aktuální zprávy (následně náš web). Platí, že když vláda ubytování na horách povolí, daný turnus zimního tábora proběhne (tábory budeme pořádat i bez spuštění vleků, naši vedoucí zajistí náhradní zábavný program stejně jako při nepřízni počasí). V opačném případě vám vrátíme celou zaplacenou cenu pobytu (případně s Vaším souhlasem převedeme na letní či příští sezonu).

Závěr: každý turnus je potřeba posuzovat zvlášť a učinit rozhodnutí až 24 hodin před jeho zahájením (prosím nezlobte se na nás, je to záležitost nepředvídatelnosti rozhodnutí vlády v čase, nikoli naše, my musíme plnit závazky vůči hotelům i vám, našim klientům). S doplatky táborů můžete čekat na poslední chvíli.

Pokud vláda rozhodne o rozvolnění tak, aby turnus mohl začít nejpozději následující den po původně předpokládaném dni zahájení, pak bychom chtěli tábor pořádat. Později s tím už nepočítáme.

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5