Zasílat naše akce >
Jméno: Heslo:
 přihlásit založit účet 

Letní a zimní dětské tábory - Děti bez hranic - dětské tábory

Akce pro děti - víkendové a další akce pro děti

V této části naše webu jsou informace o víkendových a jednodenních akcích plánovaných naším občanským sdružením DĚTI BEZ HRANIC na aktuální rok.

Smyslem našich akcí je nabídnout všem dětem a mládeži (nejen našim členům) zajímavé, zábavné a často i poučné (záchranářství, první pomoc) využití jejich volného času, a to jako alternativu pro sezení u počítačů, před televizí, bezcílné trávení času, nakupování či každotýdenní víkendy na chatách. Činnost na našich akcích není cíleně zaměřena na turistiku, přírodu, tábornické dovednosti či další specifické náplně obdobných akcí pořádaných jinými organizacemi, nýbrž je především určena normálním „městským“ dětem, které se rády baví, rekreačně sportují, soutěží a poznávají nové věci.

Všechny akce pořádané naším sdružením jsou otevřené pro širokou dětskou veřejnost, t.j. pro děti a mládež od 6 do 18 let (u některých akcí je s ohledem na jejich náplň uveden vhodný věk účastníků).

Dostupnost:

9.4.2017
Jednodenní akce pro rodiče s dětmi
150 Kč
Ano
ukončeno
4.12. 2016
Oblíbená tematická pizza párty pro děti a rodiče
150 Kč
Ano
ukončeno
6.11.2016
Oblíbená tematická pizza párty pro děti a rodiče
150 Kč
Ano
ukončeno

Rodiče s dětmi

Jsou zajímavým konceptem spojujícím myšlenku dětských táborů pro nejmenší děti a aktivní dovolené rodičů s dětmi. Naše letní i zimní tábory pro rodiče s dětmi jsou velmi oblíbené a účastní se jich spousty spokojených dětí a rodičů.

 

 

tábory pro rodiče s dětmi

Letní tábory

Tradiční, oblíbené a veselé čtrnáctidenní chatičkové letní tábory pro děti v jihočeské přírodě. Letní tábory jsou plné soutěží, dobrodružství, diskoték, koupání, výletů a letní zábavy.

více