Novinky

ŠKOLENÍ - Dětí bez hranic

4. 6. 2010

Školení všech našich výchovných pracovníků v oblasti bezpečnosti při jakékoli činnosti s dětmi je jednou z priorit DĚTÍ BEZ HRANIC. Vedoucí si prohlubují znalosti a vyměňují zkušenosti z oblastí odpovědnosti, bezpečnosti a zdravovědy. Letošní školení vedoucích nás čeká v termínu 5-6/6, 12-13/6 a 26/6. Školiteli jsou naši nejzkušenější vedoucí a absolventi ministerstvem školství akreditovaných kurzů pro hlavní vedoucí: Mgr. Josef Valter, Martin Škoda, Mgr. Martin Půlpán a Stanislav Vlk (lektor první pomoci) a Radek Vlk (lektor první pomoci).

Bambiriáda 2010

21. 5. 2010

20. až 23. května probíhá Bambiriáda (přehlídka dětských sdružení). DĚTI BEZ HRANIC jsou tradičně přítomni na Pražské Bambiriádě (letos na Vítězném náměstí v Praze 6). V našem stanu najdete záchranářský koutek s nácvikem první pomoci, táborové fotky a videa, omalovávání našeho panáčka pro nejmenší, lov rybiček a další různé soutěže a hry. Máte-li volný víkend, přijďte nás pozdravit. Pepa

Víkendovka - JARO BEZ HRANIC

17. 5. 2010

Na víkend 29–30/5 připravujeme tradiční oblíbenou víkendovku na našem pozemku v zahrádkářské osadě v Praze, Libni u řeky Vltavy, přímo vedle areálu lanového centra DDM Praha. Spaní ve vlastních spacácích v klubovně Lanového centra, vaření na ohni, grilování, sobotní výlet (muzeum čokolády a planetárium), vysoká lana, hry a soutěže.

LETNÍ TÁBORY - SKORO VŠE OBSAZENO

5. 5. 2010

O letošní letní tábory DĚTI BEZ HRANIC je obrovský zájem, aktuálně je většina již skoro obsazena. V tabulce táborů, je-li uvedeno DOČASNĚ OBSAZENO, znamená to, že ČEKÁME NA DOBĚHNUTÍ PÍSEMNÝCH PŘIHLÁŠEK A PLATEB ONLINE PŘIHLÁŠENÝCH DĚTÍ, NÁSLEDNĚ PODLE KAPACITY ZJISTÍME, ZDA JSOU JEŠTĚ VOLNÁ MÍSTA NEBO OBSAZENO. MÁTE-LI O DANÝ TÁBOR ZÁJEM, POŠLETE NÁM EMAIL NA info@detibezhranic.cz (online poptávka je taktéž dočasně pozastavena), budeme Vás evidovat jako zájemce a náhradníky, kdyby se místo uvolnilo. Sledujte průběžně náš web www.detibezhranic.cz, jakmile se místa uvolní pustíme opět možnost online objednávek.

Záchranářský víkend OBSAZENO

28. 4. 2010

Víkendovka ZJ 8–9/5 je tentokrát již zcela plná (35 dětí)! – je to poprvé v její historii. Dotace MŠMT snížila cenu, a to se dramaticky projevilo v zájmu o tuto akci. Všichni ti, kdo do dneška 16:40 poslali peníze nebo info mejlem jsou přihlášeni. Ostatní už se nevejdou, sledujte náš web a hlaste se na akce co nejdříve – nečekejte na mé pozvánky emailem, po nich je vždy obří zájem :-)

Záchranářský víkend za 250,-

14. 4. 2010

Dostali jsme dotaci na záchranářský víkend ve dnech 8. až 9. května 2010. Cena víkendovky se tak snížila o 500,– na osobu a nyní stojí víkendovka jen 250,– Kč (ubytování, strava, doprava). Akce je pro 20 dětí, neváhejte!

ZÁCHRANNÁ MISE 2 - nově otevřeno!!!

28. 3. 2010

Otevřeli jsme letní tábor ZÁCHRANNÁ MISE 2! Pro obrovský zájem o náš záchranářský letní dětský tábor Záchranná mise, který se tradičně koná v době prvního turnusu a který je letos již od půlky března obsazen, jsme rozhodli o otevření dalšího dětského tábora se záchranářskou tématikou v době druhého turnusu letošního léta. Tábor se uskuteční v RS Míreč, spolu s naším letním táborem LbH 2 a bude mít stejné vedení a vedoucí a stejnou dobu konání.

tábor Záchranná mise - OBSAZENO!

10. 3. 2010

Tábor Záchranná mise 2010 je už naplněn. ZKuste další naše turnusy! Děkujeme všem rodičům a dětem za rekordní zájem (mít plno začátkem března je megarekord!) o tento tábor. Na příští rok se zamyslíme nad větší kapacitou a druhým turnusem tohoto záchranářského tábora. Vašeho zájmu si velmi vážíme, je odměnou za naši činnost. Děkujeme. pepa

LETNÍ TÁBORY - velký zájem

3. 3. 2010

O letošní letní dětské tábory 2010 je nebývalý zájem. Dětský tábor Záchranná mise je obsazen z více než 70 %. Neváhejte s přihlašováním.

HRY online - legrácky

27. 1. 2010

Novinkou na našem webu jsou HRY online (záložka v levém menu). Jsou to jednoduché, ale prima krátké hry pro zábavu.

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5