Novinky

LETNÍ TÁBORY - velký zájem

3. 3. 2010

O letošní letní dětské tábory 2010 je nebývalý zájem. Dětský tábor Záchranná mise je obsazen z více než 70 %. Neváhejte s přihlašováním.

HRY online - legrácky

27. 1. 2010

Novinkou na našem webu jsou HRY online (záložka v levém menu). Jsou to jednoduché, ale prima krátké hry pro zábavu.

Zimní tábor 1 zcela obsazen

25. 1. 2010

Zimní tábor 1 je již plně obsazen! Jsme rádi, že o naše zimní dětské tábory je mimořádný zájem i přesto, že jsme letos uspořádali i druhý turnus a zvýšili kapacitu táborů na 45 dětí. Zimní tábor 2 má ještě několik volných míst.

LETNÍ TÁBORY 2010 - otevřen příjem přihlášek!

15. 11. 2009

Na rok 2010 jsme připravili 5 našich tradičních letních dětských táborů pro všechny děti od 6 do 17 let s nabitým programem, dobrodružnými celotáborovkami a spoustou prima letní zábavy:

  • Záchranná mise – záchranářský tábor
  • Super Léto bez hranic 1 – klasický tábor
  • Léto bez hranic 2 – klasický tábor
  • Léto bez hranic 3 – klasický tábor
  • Léto bez hranic 4 – klasický tábor

Nový web!

14. 11. 2009

DĚTI BEZ HRANIC dostali pod stromeček nové internetové stránky! Jsou veselejší, hravější, zkrátka jsou krásné… Najdete zde mimo obvyklých informací také vylepšený vzkazovník, vylepšenou podobu online přihlášky, +++ sekci Novinek (kterou budeme udržovat aktuální), novou záložku zimní tábor, říkají o nás (kde si přečtete co o našem sdružení říkají rodiče účastníků našich akcí a co se o nás říká v novinách, internetu, a tak), nově zde časem najdete také digitální podobu našich táborových kronik!
Věřím, že se vám naše nové stránky líbí a s jejich obsahem budete vždy spokojeni.

Pepa Valter

Zimní lyžařské tábory 2010

8. 11. 2009

Pojeďte s námi lyžovat! Zimní lyžařské tábory 2010!

Pojeďte s námi lyžovat lyžovat a snowboardovat na naše tradiční zimní lyžařské tábory. Krkonoše, Mísečky. Turnusy jarních prázdnin Prahy. Pro účast na táboře je nutná přihláška.

PIZZA PARTY BEZ HRANIC

16. 10. 2009

Konečně akce pro děti i rodiče! V sobotu 7. 11. 2009 pořádáme první PIZZA PARTY BEZ HRANIC v pizzerii v centru Prahy. Děti si pod dohledem profesionálního kuchaře připraví vlastní pizzu a rodiče se zatím v kldiu budou bavit mezi sebou a s našimi vedoucími. a přijde i kouzelník ;-)

Víkendovka - Záchranářský podzim

9. 10. 2009

Tradiční záchranářská víkendovka 17. až 18. října 2009 ze série záchranářských víkendů zaměřených na praktické záchranářské dovednosti. Děti budou ubytovány ve vytápěném objektu Rekreačního střediska Svor v krásné přírodě Lužických hor, pod horou Klíč. Vedle záchranářství budou samozřejmě jako vždy soutěže, hry, výlet do mimořádně krásného okolí (příroda, roubenky), zábavné sportování a jiné tradiční aktivity.

REKORDNÍ POČET DĚTÍ BEZ HRANIC V ROCE 2009

13. 8. 2009

NAŠICH LETNÍCH TÁBORŮ SE V LETOŠNÍM ROCE ÚČASTNILO REKORDNÍ MNOŽSTVÍ DĚTÍ (VÍCE NEŽ 330). VŠEM RODIČŮ DĚKUJEME ZA DŮVĚRU, DĚTEM ZA JEJICH HRAVOST A VEDOUCÍM ZA JEJICH PÉČI A NADŠENÍ.

TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTÍ ROK, KDY OPĚTOVNĚ PLÁNUJEME ROZŠÍŘENÍ NAŠICH ČINNOSTÍ (více zimních i letních táborů, zájmové kroužky přes celý rok, víkendovky)

vedení sdružení

Přes 90% kapacit letních táborů naplněno!

1. 6. 2009

Neváhejte s přihlášením na letní tábory.

Ŕíkají o nás

„Díky vedoucím ZT Krkonoše 1–5. Byl to první tábor, ze kterého syn každý den nevolal domů. Byl programem nadšený. Děkujeme.“

Táborská, ZT ČR Praha 1–5